Совместная разработка программ

Prorok

Member
Вот хочу полностью переехать на Линукс и попробывать писать под нее софт,но как я не пытался в интернете найти вминяемое обьяснение что нужно(книги, статьи, программы) для совместного написания софта так и не нашел. Не могли бы вы вкратце посвятить в это дело или указать источник откуда почерпнуть знания?
 

-=UN=-

Инспектор GUI
Ну по-перше як це не банально буде звучати - добре знати сам лінукс і чим відрізняються різні дистриби, інакше як можна програмувати під те що не уявляєш як працює?
По-друге - знову ж таки залежить від того, що хочете писати і що використовувати - гола консоль (звучить еротично :)), ncurses,gtk,qt.
На що звернути увагу орієнтовно - gcc/g++, gdb, make....and many other utils :)
Існують також IDE на кшталт Visual C - як для gtk так і для qt.
Де брати інфо - ну перша ж перевага open source - вихідні тексти, друге джерело - документація до самих програм, а також на сайтах цих програм.
Ну а якщо до когось хочете приєднатись, ну так на це взагалі і залишають розробники програм свої ємейл-адреси, зв'язуйтесь і співпрацюйте на здоров'я :). До того ж на сайтах програм також пишуть, що їм хтось потрібен з якимись здібностями.
 

Prorok

Member
Ну да с учетом того что на большинстве сайтов (особенно разработчиков программы) инглиш, а я в нем почти не бум бум. Интересует инфа по Qt. А насчёт присоеденится интересовало инфа по КВС и другому....
 

-=UN=-

Инспектор GUI
Ну да с учетом того что на большинстве сайтов (особенно разработчиков программы) инглиш, а я в нем почти не бум бум. Интересует инфа по Qt. А насчёт присоеденится интересовало инфа по КВС и другому....
qt -
CVS -
...по другому - drugoye.org :) or google.com
 

Prorok

Member
да это я и сам нашел.Я не сильно с инглишь дружу. Будешь личным переводчиком?:)
 

lar-x

http://osidok.site/
допоможу з українською локалізацією за потреби та наявністю вільного часу.
 

PainKiller

Пастафарианец
Команда форуму
Супер Модератор
Разработка софта под линух немного сложнее чем под винду, ибо тут играет роль хитрое устройство самого x-сервера.
Сам пишу на яве. Если будут вопросы могу ответить в ЛС.
 

Prorok

Member
А помоему хитрое устройство кучи гуевинок для приодевания софта!
 
Зверху