Герои УПА

Ви вважаєте войнів УПА героями?


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    366

bard

New Member
Ваша позиція мене ані трохи не дивує. Це позиція більшості українського суспільства. Дмотро Корчинський щодо таких людей писав:
"Выступая впоследствии на большом митинге над могилой патриарха, я говорил: "Первые дни после побоища на Софийской площади, власть боялась, что все, кому досталось по голове - депутаты, руководители партий, церковь - призовут народ к гражданскому неповиновению, к восстанию. Но от всех этих людей мы слышали только их старую мантру "сохранять спокойствие, не поддаваться на провокации". Когда завтра на площади будут насиловать их жен, они сохранят спокойствие и вы услышите от них тоже самое - "не поддаваться на провокации"..."
Оооо...Заради такої визначної особистості, як пан Корчинський, я навіть перейду на державну мову.
Якщо ви, пане Stein, берете до уваги висловлювання цього одіозного пана, та більше того, я підозрюю, маєте його собі за взірець, то розмовляти мені з вами більше нема про що.Цей "вельмишановній" політик у мене ні з ким іншим, як з блазнем, не асоціюється.Остаточно я втратив до нього повагу ще у 2007 після його союзу з Вітренко.І якщо ви підтримуєте його думку, то балакати з вами мені дійсно нема про що.
 

Stein

Well-Known Member
Відповідь: Герои УПА

Оооо...Заради такої визначної особистості, як пан Корчинський, я навіть перейду на державну мову.
З ким там хто у вас асоціюється - то ваша особиста справа.
А що є поганого в ситуативному союзі з кимось, якщо наші цілі в даному питанні співпадають і ми боремося проти одного і того самого ворога? Чому якщо Втренко пропонує щось добре, то ми обов'язково маємо впертися рогом (як це люблять робити націонал-демократи) і волати на все горло що нам цього не треба, а треба навпаки тільки тому, що це першою запропонувала Вітренко а не Тягнибок?
 

Kramar

Іван Богун
негативне ставлення до Корчинського повністю розділяю - людина абсолютно неадекватна.
 

bard

New Member
З ким там хто у вас асоціюється - то ваша особиста справа.
А що є поганого в ситуативному союзі з кимось, якщо наші цілі в даному питанні співпадають і ми боремося проти одного і того самого ворога? Чому якщо Втренко пропонує щось добре, то ми обов'язково маємо впертися рогом (як це люблять робити націонал-демократи) і волати на все горло що нам цього не треба, а треба навпаки тільки тому, що це першою запропонувала Вітренко а не Тягнибок?
Тобто щодо вашої прихильності до нього я не помилився?
Вітренко ніколи нічого корисного не пропонувала.Якщо і не люблю когось з політичних діячів України більше за Корчинського, то це її.
 

Stein

Well-Known Member
Відповідь: Герои УПА

І я її не люблю. Проте спільно з нею проводилися акції про протидії вступу України до НАТО. Я не підтримую вступ до НАТО і якщо Вітренко його не підтримує також, нехай і з інших ідеологічних міркувань ніж я, то чому я маю виступати в даному питанні проти неї? Чи якщо Вітренко "проти" в якомусь питанні, то я маю бути в цьому питанні "за", тільки через мою незгоду з її основною позицією, навіть якщо це протирічить моїм ідеологічним поглядам на майбутнє моєї держави?
 

bard

New Member
І я її не люблю. Проте спільно з нею проводилися акції про протидії вступу України до НАТО. Я не підтримую вступ до НАТО і якщо Вітренко його не підтримує також, нехай і з інших ідеологічних міркувань ніж я, то чому я маю виступати в даному питанні проти неї? Чи якщо Вітренко "проти" в якомусь питанні, то я маю бути в цьому питанні "за", тільки через мою незгоду з її основною позицією, навіть якщо це протирічить моїм ідеологічним поглядам на майбутнє моєї держави?
Погляди Вітренко, то є дурість та антиукраїнізм у чистому вигляді.І її співпраця з ЄСМ це чудово демонструє.
 

Stein

Well-Known Member
Відповідь: Герои УПА

Я цілком з цим згоден. І Корчинський так само не підтримує цих її поглядів і ні хто не заключав з нею братського вічного союзу. І численні зіткнення з ПСПУ, акції Братства проти Каурова і йому подібних це яскраво доводять.
Проте чому я маю відмовлятися від своєї позиції тільки тому, що вона співпадає в деяких питаннях з позицією Вітренко? Чому я маю міняти свою думку лише тому, що Вітренко першою розпочала акції з підтримки подібної позиції?
 

Djugashvili

Диссидент
Ну це ж треба так добрехатися. Мільйони людей закатували ці нелюди із ОУН-УПА: маленьких дітей, вчителів, лікарів, робітників, котрих держава надавала на допомогу Західній Україні. Скільки поляків, євреїв, росіян і українців ці бандити із ОУН-УПА замордували. Не бути їм ніколи героями - кат він і в Африці кат!!!!!!
 
Зверху