Виводимо серв в інет?

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
У зв'язку з тим, що вже є добровольці внести свій посильний внесок у висування сервака в Інет, шукаються ще бажаючі.
Загальні умови такі. Зараз у мене 2 компа на одному обліковому запису - сервак УО і робочий. Щоб серв запустити в Інет, крім зовнішнього ИП і безлімитки, потрібно буде ще й робити під нього окремий обліковий запис.
Для початку, думаю, обійтися можна мінімальним пакетом "ЛІЛІПУТ": швидкість 128 кбит/сек, платня 35 грн.
До кінця липня дає акція "Підключення під ключ" - 1 грн., за умови оплати за 4 місяці. Це ( 35 + 5 ( зовнішній ИП ) ) * 4 = 160 грн. Атоматом потрапимо в акцію "Місяць у падарунок", де умова передоплати 150 грн. і обязалово 6 місяців ( це ще + 40*2 = 80, чи 40, якщо перший місяць безкоштовний, потрібно з'ясувати буде ).
Якщо набереться достатньо бажаючих внести свої пожертвування на цю благу справу, можна зібратися, скинутися і сходити на Телесвіт укласти договір.
Крім цього, з мого боку, ті, хто внесе свою лепту, в образі не залишуться. Надалі розраховую зробити якісь платні бонуси, за рахунок яких можна буде поповнювати інетовський рахунок. Внесене зараз бабло, кожному буде на той рахунок зараховано.
Тож, чекаю сюди, або мені у ПП, ваших пропозицій, хто скільки може пожетвувати заради спільної справи. Бажано не меньш 20 грн., інакше назбирати буде нереально.
 
Останнє редагування:

Ali

Member
Предлагаю сегодня встретиться и обсудить это дело часов в 5 или позже возле сто пудов на
9-ке. Пишите кто прийдет. Если пару чел отпишется, то буду созванивать кого смогу.
 
Останнє редагування:

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Виводимо серв в інет?

Краще завтра.
10.07 17-00 біля "100 Пудов".
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Виводимо серв в інет?

Ну, так прийде сьогодні хтось, чи ні? А то справ і без того багато.
 

Ali

Member
Костя, я и Нави прийдем тока если можно на 6.30 , ато на 5 не получается. еще созвоню кого смогу... Напиши чи сможеш на 6.30. Дефа еще если можеш выцепи, ато я ему никак дозвониться не могу.
 

robinson

RPBBI corp. (Подпись)
Простите, сегодня у меня никак... Я договаривался, сходить забрать свой телефон. У друга забыл его. :( Может потом. И то мой брат скорее всего придет.
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Виводимо серв в інет?

Добре. В такому разі давайте організовуватись на інший день. У 6.30 нема сенсу, каса Телесвіту працює до 18-00. Пропоную перенести на наступний тиждень. Щоб небуло зайвих проблем: вівторок 17-00. До цього часу усі бажаючи зможуть власні плани під цей час прилаштувати, а то мені, чесно кажучи сьогодня теж не зовсім зручно.
Тож зустріч поки що орієнтовно переноситься на 14.07 17-00 біля "100 Пудов".
 

robinson

RPBBI corp. (Подпись)
О.. вот так лучше всего. Кстати... может будет удобней встречаться сразу возле телесвита?
 

[fly]

Sweet orange
А вот вопрос. Допустим сервак перевели в инет. Я ж надеюсь старых чаров никто удалять не будет?
 
Зверху