Російська Федерація

d324co

Well-Known Member
Це фантастіка. Помилка міркування про московитів
Я не кажу про московитів.
Москалі - то ще не вся Россія.
Я багато був у відрядженнях, ближче до Сибіру, ніж до маскви.
Там нормальних людей набагато білше, ніх у лугандерських краях.
І москалів там полюбляють не більше, ніж у нас.
 
  • Like
Реакції: fibo

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Я не кажу про московитів.
Москалі - то ще не вся Россія.
Я багато був у відрядженнях, ближче до Сибіру, ніж до маскви.
Там нормальних людей набагато білше, ніх у лугандерських краях.
І москалів там полюбляють не більше, ніж у нас.
Коли вони помітно відокремлять себе від загальної ординської маси, тоді про них і можна буде щось казати. А доти всі ті нормальні, та ж сама сіра маса, зі згоди якої московія робить те, що вони завжди робила.
 

d324co

Well-Known Member
Коли вони помітно відокремлять себе від загальної ординської маси, тоді про них і можна буде щось казати. А доти всі ті нормальні, та ж сама сіра маса, зі згоди якої московія робить те, що вони завжди робила.
Тих, хто помітно відокремлювався, повбивав вусатий генераліссімус. Вони ще пам'ятають "... і сім'ю теж.."
Ті, хто зараз "помітно відокремлюються", на кшалт "пуссі" - то юродиви, які завжди були на русі перед смутними часами.
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор


6 СІЧНЯ, 2015 12:57
Курс євро до рубля за кілька годин зріс на 4,5%. Після невеликої корекції на початку торгів курс євро пішов вгору. До 11:30 він досяг позначки в 74 рубля, до 12:30 - 75 рублів, а до 13:20 - 76 рублів

Аналогічна ситуація відбувалася і на майданчику, де торгують доларом. За три години з моменту відкриття торгів курс долара виріс майже на 4 рубля, досягнувши до 13:40 позначки в 64 рубля 16 копійок, після чого трохи скоректувався вниз, пише .

Падіння рубля пояснюється в тому числі і подіями на лондонській ICE, де торгується північноморська Brent. За три години вартість бареля впала на два долари, досягнувши позначки в 51 долара 62 цента.

Російський ринок акцій на тлі ослаблення курсу рубля поводиться різноспрямовано. Індекс РТС знизився на 4,7%, досягнувши позначки 725 пунктів. У свою чергу індекс ММВБ виріс на 2,4% до 1470 пунктів.

Напередодні російська валюта в ході перших в цьому році торгів на Московській біржі подешевшала по відношенню до долара більш ніж на 4 руб, а по відношенню до євро на 3 рубля.
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Тих, хто помітно відокремлювався, повбивав вусатий генераліссімус. Вони ще пам'ятають "... і сім'ю теж.."
Ті, хто зараз "помітно відокремлюються", на кшалт "пуссі" - то юродиви, які завжди були на русі перед смутними часами.

6 СІЧНЯ, 2015 10:24
У Росії проти жительки Єкатеринбурга, яка в мережі Вконтакте публікувала посилання на українські передачі і фільми про події Евромайдана та війну на Донбасі, порушили справу

Катерину Вологженінову звинувачують за статтею 282 КК РФ (Розпалювання ненависті або ворожнечі, а також приниження людської гідності), про це у "Відкритій Росії".

Напередодні новорічних свят співробітники Слідчого комітету прийшли до Волгоженінової з обшуком. Тоді ж і повідомили їй про порушену справу.

За словами росіянки, співробітники Слідчого Комітету Росії були здивовані, коли дізналися, що вона не є українкою ні за громадянством, ні за національністю.

"Далі співробітників СК цікавило, звідки я знаю українську мову (деякі мої пости я публікую українською). Я відповіла, що мову я почала вчити сама, оскільки мені це цікаво", - зазначила вона.

"На допиті в СК мене запитали, чи не перебуваю я в українських екстремістських організаціях, оскільки я підписана на новинні стрічки спільнот Російський Правий сектор і УНСО. Таке ж питання задавали і моєму другові, якого допитували як свідка", - заявила Волгоженінова.

Вона зазначила, що посилання розміщує, намагаючись розібратися в тому, що ж насправді відбувається в Україні.

"Мене звинувачують у розповсюдженні в соціальних мережах посилань на документальні фільми і передачі про українські події (в тому числі "Зима, яка нас змінила", програма "Хоробрі серця"). Але ці фільми не містять інформації, що розпалює національну ворожнечу і закликів до екстремізму", - повідомила Волгоженінова.

Зараз з неї взято підписку про невиїзд, а 3 січня їй зателефонував співробітник Слідчого комітету з проханням приїхати та дати підписку про нерозголошення". Катерина відмовилася приїжджати в СК без свого адвоката

You must be registered for see medias
Зразок виключеня, яке підкреслює правило. Білі ворони там є. Але їх одиниці. Інакше б, якщо б там було більше таких людей, те, про що та новина, втратило б сенс.
 

xxxFAFNIRxxx

Вечный студент :)


6 СІЧНЯ, 2015 12:57
До 11-го числа в рашке выходные, потому фактические курсы рубля можно будет наблюдать с 12-го числа, когда начнутся реальные торги на межбанке и в дело вступит Центробанк.
 

sokoloff

...Честь и Совесть...
Короче ток что списывался с хорошим товарищем из Томска.Он в недоумении.Пошел в супермаркет....на всех остронеобходимых товарах рядом с ценниками висят бамажки с ограничением по весу в одни руки.
Сахару не более 5 кг.Картохи 3 кило.Соль 2 пачки.Гречка - 1 кг...дальше не помню.
В их форумах ни намека на такое диво.Товарисчь говорит что все "панические" посты моментально сносятся на всех их форумах.....
инфа 100%...отвечаю:)
...отака х@ня малята(с)
 
Зверху