Партія Арсенія Яценюка

Проголосували б Ви за Яценюка на виборах 2010?


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    84

МАХ

Active Member
у него программа как на окружной : кто заплатит тому и с.........
Кроль вже на Інтері).. дві неділі не було… що правд першого разу був в Давосі, включення було, правда через технічні проблеми, лише телефонне, але ж щоб про нього не забували… а другого разу був на Свободі у Шустера… Хорошковський з Фірташом пропихають Яцинюка… все вже проплачено…
 

Zuzuka

прагну...
як на мене Яценюк покищо телевізийний проект. я не проти його і не за. намагаюсь розібратися. сайт політичної сили мертвий. хтось щось знає чи діє ця політична взагалі і якщо так то що вона робить?

достатньо авторитетна, депутат ВРУ, людина сказала, що пан Арсеній еврей, та і на обличчя подивитись годі...
 

Life-ua

+ плюс - минус
як на мене Яценюк покищо телевізийний проект. я не проти його і не за. намагаюсь розібратися. сайт політичної сили мертвий. хтось щось знає чи діє ця політична взагалі і якщо так то що вона робить?

достатньо авторитетна, депутат ВРУ, людина сказала, що пан Арсеній еврей, та і на обличчя подивитись годі...
По тому как он регулярно выступает по Интеру , нетрудно догадатся чии интересы он будет отрабатывать если прийдёт во власть ;)
 

sooka

New Member
По-моему, довольно-таки перспективны политик, и в роли Президента его можно представить
 
Как не крути,свежая кровь.Проповедовал довльно радикальные меры решения проблем.В нашем слчае ничего(другого) метода решения проблем я не вижу.Возможно то что Ющю не удалось,а именно с самого начала его презиндентвста ему пардон и пёрднуть не дали,удастся Яценюку.Голова молодая пока ещё(я надеюсь не озабочена накоплением огромного капитала).
 

Zuzuka

прагну...
вище керівницство держави повинно бути українцями, бо хто може захистити українську національність лише її представник. а еврею чи москалю чи ще комусь ми відверто кажучи пофігу. хоча і багатьом українцям теж. але своя сорочка ближче до тіла.
 

mangust

патріот
Відповідь: Партія Арсенія Яценюка

Лідер руху Фронт змін Арсеній Яценюк заявив, що не бачить союзників серед політичних сил.
Про це він сказав в ефірі ICTV.
"Я не бачу для себе жодної політичної сили, з ким би я був союзником. Якщо мова йде про окремих політиків, то у дуже багатьох політичних партіях є достойні люди. Напевно, вони могли би приєднатися до цього руху", - зазначив Яценюк.
Арсеній Яценюк переконаний, що матиме більшість у парламенті наступного скликання.
"Побачите, що в мене там буде більшість, Але через рік, коли будуть вибори", - заявив він в ефірі програми "Свобода слова" каналу ICTV.
Щодо президентських планів, то Яценюк запевнив, що "візьме на себе всю повноту відповідальності". "Буде 35 років – ви все почуєте", - укотре пообіцяв він.
Він також запевнив, що наступним кроком після громадського руху буде створення політичної партії
При цьому він наголосив, що до партії через праймеріз дійдуть "тільки найкращі".
 

Zuzuka

прагну...
Відповідь: Партія Арсенія Яценюка

По 5 каналу були рейтинги у фільми "Народний контроль". На Донбасі 1 місце в разі президенських виборів обіймає Яценюк, друге Литвин, аж третє Янукович. Янек із значним відривом в кінці. Нажаль точних цифр не встигла записать, але можна знайти в інеті. Запис фільму від 7.04.2009 .
 

POLTERGEIST

Active Member
Re: Відповідь: Партія Арсенія Яценюка

По 5 каналу були рейтинги у фільми "Народний контроль". На Донбасі 1 місце в разі президенських виборів обіймає Яценюк, друге Литвин, аж третє Янукович. Янек із значним відривом в кінці. Нажаль точних цифр не встигла записать, але можна знайти в інеті. Запис фільму від 7.04.2009 .
5 канал очень обьективный и не заангажированый канал:lol:"конфетного"хамячка", Сеня назойлевый пареньок, везде уже посидел до своих 34, ему хватит...а на счет евреев то кто сейчас не"еврей"?
 
Зверху