"Queen" дасть концерт у Харкові

Grosso

wonderwall
Легендарна група "Queen" виступить у Харкові, 12-го вересня цього року.

Це стало відомо у ході прес-конференції Олени Франчук, засновника Фонду "АНТИСНІД" і дочки екс-президента Леоніда Кучми.

"Протягом кількох місяців ходили чутки про приїзд групи "Queen" та концерт на Майдані Незалежності". Дорогі друзі, я маю спростувати ці чутки. Концерт "Queen" на Майдані Незалежності не відбудеться. Концерт групи "Queen" відбудеться у місті Харкові", - повідомила Олена Франчук.

За її словами, концерт "Queen" у Харкові відкриє європейське турне групи.

Сам концерт, за словами директора з питань комунікації Фонду Павла Пімінова, відбудеться через тиждень після дати святкування дня народження обличчя групи, нині покійного Фреді Меркюрі (5-го вересня).

Таким чином легенда рок-музики візьме участь й найбільшому, як анонсовано у прес-релізі, благодійному концерті, присвяченому боротьбі зі СНІДом.

Концерт безкоштовний для усіх бажаючих, але на площі будуть розташовані кілька VIP-зон, квитки у які коштуватимуть близько 2500 доларів, за словами Франчук.

На питання, чому концерт було вирішено провести саме у Харкові, а не у столичному Києві, журналістам дали два пояснення.

По-перше, Харків - місто студентів, а студенти, молодь відноситься до групи ризику СНІД.

По-друге, скільки ж можна вже мучити Київ концертами. Треба й з іншими містами поділитися. Тим більше масштаби центральної площі Харкова, площі Свободи не поступаються столичним, а навіть навпаки.

Харківський концерт "Queen" транслюватиметься у прямому ефірі на "Новому каналі".

Ще 1-го липня ТаблоIDу стало відомо про те, що "Queen" планує потішити своїм візитом жителів України.

Нагадаємо, що соліст гурту "Queen" Фредді Меркюрі помер у 1991-му році саме від СНІДу.
 

BURN

Fuego del corazón
Фигасе здорово!!!!! О_О
интересно а что подразумевается под Queen?Браян и Роджер?
какая программа будет?
 
Останнє редагування:

Freddie

New Member
C нетерпением жду концерта, тем более что в Харькове.. Состав будет состоять, на сколько я понял, из Брайана Мея(електро гитара), Роджера Тейлора (барабнщик) и солиста Пола Роджера.. Дикон (бас гитара) отказался выступать ещё после смерти Меркьюри..
 

YUPI

Подполье
Модератор
если получится то буду обязательно. Как такое пропустить...
 
S

somebody

Guest
не подскажете во сколько именно будет концерт? и как долго будет длится?
очень хочу попасть
 

MAXXick

Юзвер
Начало концерта в 19-00 на площади Свободы.Блин и я хочу поехать так нескем(((А-а поедте со мной кто-то!!!
 
Останнє редагування:

DOROSH

New Member
Был на концерте!
Супер! До сих пор нахожусь под сильнейшим впечатлением!
 
Зверху