Чи потрібно Україні відновлювати ядерний статус ?

Чи потрібно відновлювати ядерний статус України?

  • Так

    Голосів: 44 57.1%
  • Ні

    Голосів: 33 42.9%

  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    77

Kramar

Іван Богун
Ответ: Чи потрібно Україні відновлювати ядерний статус ?

Росія ніколи не застосує проти нас свої ракети - треба бути ідіотом, щоб використовувати ядерну зброю на порозі власної країни...
 

Serg_T

Забанен
Ответ: Чи потрібно Україні відновлювати ядерний статус ?

Росія ніколи не застосує проти нас свої ракети - треба бути ідіотом, щоб використовувати ядерну зброю на порозі власної країни...
навіщо ракета?... я взагалі про дубинку писав... про віношення до атому я вже написав, ти доречі його видалив
 

Ravenne

Гуманістична радикалка
Модератор
Відповідь: Чи потрібно Україні відновлювати ядерний статус ?

Навіщо нам ядерна зброя, щоб коли ракета випадково попаде по мирному будинку, загинуло пів України разом з сусідами?
Хіба Росія чи США виграють на політичній арені через те, що в них є зброя? Вони виграють, бо правильно ведуть інформаційну політику. Ось що зараз важливо. А не кількість ржавих ракет в арсеналі.
 

Serg_T

Забанен
Ответ: Чи потрібно Україні відновлювати ядерний статус ?

Ше один "компетентний" знайшовся )))))))))
Хіба Росія чи США виграють на політичній арені через те, що в них є зброя
А ЩО НІ???? Хто зараз качає нафту в Іраці???? Швейцарці????
 

BERNZ

Житель планеты Земля
Ответ: Чи потрібно Україні відновлювати ядерний статус ?

ТАК! і фіг би хто ще у нашу країну навіть пальцем показав!
 

Ravenne

Гуманістична радикалка
Модератор
Відповідь: Ответ: Чи потрібно Україні відновлювати ядерний статус ?

Ше один "компетентний" знайшовся ))))))))) А ЩО НІ???? Хто зараз качає нафту в Іраці???? Швейцарці????
Ну звичайно, єдиний експерт у нас ви. Експерт по флуду.
Якби не інформаційна пропаганда вигаданої небезпеки Іраку, уряд США не мав би такої підтримки серед свого народу. Коли американці зрозуміли, що ж вони насправді підтримують, то було вже пізно. А дехто не зрозумів і досі.
Ті хто звертають увагу тільки на ніби-то очевидні факти, сліпці, яких ведуть на мотузочці.
 

Serg_T

Забанен
Ответ: Відповідь: Ответ: Чи потрібно Україні відновлювати ядерний статус ?

Ну звичайно, єдиний експерт у нас ви. Експерт по флуду.
Якби не інформаційна пропаганда вигаданої небезпеки Іраку, уряд США не мав би такої підтримки серед свого народу. Коли американці зрозуміли, що ж вони насправді підтримують, то було вже пізно. А дехто не зрозумів і досі.
Ті хто звертають увагу тільки на ніби-то очевидні факти, сліпці, яких ведуть на мотузочці.
Мда... виявляється війна в Іраці виграна по телевізору.... От що бува, коли економісти лізуть у "залізо" (((((( Пані Равено, я не дипломований експерт з ракетних озброєнь, але наважусь висловити таку "вольність" і запевнити Вас, що я маю більше знань про ракетну техніку ніж Ви (та й мабуть більша половина журналюг). Пропоную Вам займатися економічними питаннями, а залізо вже залиште інженерам, бо мабуть вони більше тямлять в ньому ( ну принаймі, проконсультуйтеся у фахівців).
П.С. А перл " Ті хто звертають увагу тільки на ніби-то очевидні факти, сліпці, яких ведуть на мотузочці" я запам"ятаю, і з вашого дозволу буду цитувати.
 

Serg_T

Забанен
Ответ: Відповідь: Ответ: Чи потрібно Україні відновлювати ядерний статус ?

Пропоную Вам мене занести до свого ігнор-листа, щоб я не "муляв" вам очі. Я то вже витерплю вашу відсутність ;), принаймі корисного та цікавого я від вас ще не чув, і чомусь здається почую не скоро
 

Serg_T

Забанен
Ответ: Чи потрібно Україні відновлювати ядерний статус ?

Необходимо учиться решать проблемы мирным путем. В Украине со складми в Багдановке справиться не могут, а про ядерное оружие и подумать страшно. Я думаю на данный момент Украине не распологает ни фин. средствами, ни желанием, ни новыми технологиями.
В складах у Богданівці був підпал - замітали сліди крадіжок зброї
 
Зверху