Залежність України від російських еноргоресурсів та шляхи вирішення цієї проблеми

Trast

Забанен
2 layman_1

Итить! Слава Богу я не опускался до такой степени, чтобы в списке моих знакомых подвизались типы, отождествляющие себя с дилетантами.(Я ведь упоминал о layman_1, а своё хайло (пардон за мой французский) вставило loyer_1. :lol:
Полагаю что обращаться к нему,руководствуясь его аватарой, значит опустится до его уровня. А посему отправлю-ка я йуриста-дилетанта
в игнор-лист, и вся недолга.:doc:
 

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Газовая проблема

Если так, то почему эта "война" так легко закончилась :)
Тобто Ви не заперечуєте, що Росія вела економічні війни проти Грузії, Молдови і України - це вже добре! Чому війна ця так швидко закінчилась? Не знаю, я не кремлівське керівництво. Можливо, побачили, що з такими "адекватинми заходами" вони мають вигляд городного опудала для цивілізованого світу...

Не знаю как насчет грузинских вин, но за год жизни в Молдавии мне несколько раз приходилось травиться вином, причем марочным, купленным в фирменных магазинах. И я хорошо знаю, как эти вина делаются, поэтому и здесь молдавских вин никогда не покупаю :)
Це схоже на історію типу: випив самогону, горілочки, потім коньячку, потім ром-коли, потім полірнув все це зверху пивком, а потім отруївся печивом та проблював весь наступний день. Я не знаю, що Ви там пили, які саме вина і як вони роблені. Але не так давно у знайомих в Харкові пив молдовське вино (саме експортний варіант) - великий паперовий пакунок (3 літри), чудовий дизайн, практично гарно продуманий (у спеціальному відсіку покладено 6 пластикових стаканчиків і вмонтовано невеличкий краник, тобто розлити не можна при всьому бажанні). Знайомі сказали, що постійно купують це вино для дому, а на пікніки - зовсім річ бездоганна. Тому я свою думку про молдовське вино, як і про російські економічні війни якось не змираюсь змінити - надто аргументи "хлипковатые".

Так вот государственный долг Украины, о котором идет речь в этом соглашение и есть тот самый неоплаченный газ, и если сейчас пересматривать параметры этого соглашения, тогда и сумма госдолга тоже должна быть пересмотрена, в соответствии с изменением цены газа, а сейчас она немножко другая :)
В тій цитаті, що Ви навели
Нарахування сум платежів за використання Чорноморським флотом Російської Федерації зазначених земельних ділянок і розміщених на них об'єктів берегової інфраструктури, акваторій бухт, радіочастотного ресурсу, відшкодування екологічної шкоди, пов'язаної з перебуванням Чорноморського флоту Російської Федерації на території України, здійснюється з дати підписання цієї Угоди, а розрахунки провадяться Російською Стороною, починаючи з 1998 року, шляхом щорічного зменшення рівними частками державного боргу України перед Російською Федерацією, зазначеного в статті 1 цієї Угоди, що залишається після вирахування компенсаційної вартості кораблів, суден і плавзасобів (526,509 млн. доларів США) відповідно до статті 1 цієї Угоди і компенсації за розщеплюванні матеріали (200 млн. доларів США) відповідно до окремої Угоди.
Сума щорічного погашення частини державного боргу України, що випливає із цієї статті, становить 97,75 млн.доларів США.
я якось жодного разу не побачив того слова "газ", через яке і відкрита, власне кажучі, ця тема. А як прив'язувався "газ" до "флоту" - також чудово пам'ятаю, без тих документів. Гадаю, що ті форумчане, хто постарше віком, також не забули. Можу нагадати і Вам. Під час "делёжки" союзного майна Росія взяла на себе борг колишнього союзу, але прихопила також і все майно за кордоном (рухоме і нерухоме), золотий запас, алмазний фонд, борги інших країн до СССР, а також прихопила всі флоти... Тобто прихопила балтійський, тихоокеансський та північний... А ось до чорноморського руки і доходили, але Україна сказала тоді своє слово. Аргумент у Росії був один - чорноморський флот "бил єсть і будєт расейским", а Україна, мовляв, ніколи не була морською державою (ну не хочуть вони визнавати, що козаки ходили палити Стамбул та руйнувати турецькі порти, коли їх "дєдушкі руского флоту" ще не було і в проектах...). Але потім побачили, що мати флот, але не мати баз цього флоту (які територіально стали належати Україні) - неможливо. Тому і вирішили флот ділити. Але на нашу біду, треба це чесно визнати, Україна мала великий газовий борг. Кажуть, що певні кола просто його крали, експортували за кордон а прибутки осідали в офшорах... Прошу зауважити "помаранчевим ненависникам" - Ющенка тоді у вищих щаблях влади не було. Борги треба було сплачувати, тому вирішили це питання за рахунок флоту - його спочатку поділили порівну 50/50, але враховуючі борг, українська сторона розплатилась за газ своєю частиною кораблів, в результаті мав місце інший розподіл - ми отримали 18% чорноморських військових суден, все інше взяла Росія. Можу помилятись в деталях, але в основінй частині все було приблизно так. Так що та цитати, якось не тут не доречна.
 

Vlad_S

Скептик
А куда Вы хотели, чтобы Вас непременно взяли?...
Я никуда. Но при таком отношении к своим обязательствам украинским власть предержащим о евроинтеграции лучше забыть, таких точно не берут в космонавты, их вообще никуда не берут :)
...Мой однокашник всем однокашникам однокашник. И намного однокашнее, чем чьи бы то ни было однокашники...
Даже если этого однокашника зовут Герхарт Шрёдер без ссылок все равно не убеждает :)
...Дык, а с чего Вы так уверены в таком порядке расчетов между Газпромом и Нафтагазом? Вы настолько доверяете тем очкарикам из "Газпрома"
Никто Вам не мешает их опровергнуть, естественно чем-нибудь более основательным, чем разговоры на общепатриотические темы :)
 
Останнє редагування:

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Відповідь: Re: Газовая проблема

...А вообще, жесткая и, что главное, державная позиция в отстаивании наших интересов лично у меня в данном случае вызывает уважение к нашим обанкротившимся вконец вождям.
А морды у газпромовцев хмурые от того, что понимают, в какую клоаку они себя сами загоняют, настаивая на явно завышенной цене в 250$. Газ же непотребляемый (в том числе и среднеазиатский), мало того, что бюджет за него денег не досчитается, так его еще надо куда-то девать (консервировать, закачивать в хранилища или сжигать). Вот поэтому и вопят они бред про "418". Нашим же "чувакам и чувихам" следовало бы в ответ на это задвигать про "льготные и братские" 10$ за транзит.

...
Нашим же "деятелям" хочется пожелать такой же твердости и дальше. Торговля так торговля. И не взирать: Европа там или Россия. Предже всего, собственные интересы. И баста. Может, хоть сейчас наши падшие политиканы вызовут к себе хоть какое-то уважение, если отстоят государственные интересы.:hmm:
+1! Правда сьогодні на "Радіо "Ера" почув нову інфу, про те, що "Нафтогаз" готовий розпочати новий етап переговорів, коли цього захоче російська сторона. Наші умови - ставка на транзит незмінна, тобто 1,7 долларів, і ціна 200-210 доларів за 1000 кубів. З одного боку є готовність залишити без змін транзит, з іншого - плата за газ менша, ніж попередні цифри (250$ i 235$). Тобто чи це поступки, чи ні - поки що важко говорити.
 

Vlad_S

Скептик
Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Газовая проблема

Тобто Ви не заперечуєте, що Росія вела економічні війни проти Грузії, Молдови і України - це вже добре! Чому війна ця так швидко закінчилась? Не знаю, я не кремлівське керівництво. Можливо, побачили, що з такими "адекватинми заходами" вони мають вигляд городного опудала для цивілізованого світу...
Или предъявленные требования к качеству продукции были быстро выполнены :)
...Це схоже на історію типу: випив самогону, горілочки, потім коньячку, потім ром-коли, потім полірнув все це зверху пивком, а потім отруївся печивом та проблював весь наступний день. Я не знаю, що Ви там пили, які саме вина і як вони роблені. Але не так давно у знайомих в Харкові пив молдовське вино (саме експортний варіант) - великий паперовий пакунок (3 літри), чудовий дизайн, практично гарно продуманий (у спеціальному відсіку покладено 6 пластикових стаканчиків і вмонтовано невеличкий краник, тобто розлити не можна при всьому бажанні). Знайомі сказали, що постійно купують це вино для дому, а на пікніки - зовсім річ бездоганна. Тому я свою думку про молдовське вино, як і про російські економічні війни якось не змираюсь змінити - надто аргументи "хлипковатые"...
Я тоже не знаю, что Вы там пили, но я говорю то что хорошо знаю потому что жил в Молдавии, возможно перечисленная последовательность накачки алкоголем для Вас вполне обыкновенна - мне как человеку малопьющему устраивать лотерею с собственным здоровьем как-то больше не хочется. Многие грузинские вина, кстати, не соответствуют всем европейским стандартам, поэтому их не покупает не только Россия, и для Грузии это между прочим серьезная проблема...
В тій цитаті, що Ви навели я якось жодного разу не побачив того слова "газ", через яке і відкрита, власне кажучі, ця тема...
Там указано "государственный долг" т.е. оплата производится путем зачета государственного долга Украины перед Россией, ну а как этот долг образовался поинтересуйтесь сами. Остальное разговор в пользу бедных - история сослагательного наклонения не терпит, и что могло бы быть "если бы", имхо, обсуждать бессмысленно...
 

МАХ

Active Member
....отношении к своим обязатиельствам украинским власть....
Хочу нагадати всім, а особливо тим хто підтримує партію регіонів… Що проблеми з газом не було б як би 21 квітня 2007р. урядом Януковича, не було б підписано угоді про ціну на транзит газу через Україну до 2010р… що становить 1,7 долара… ціна на газ же там не згадується… до того ж не потрібно далеко ходити.. що зараз твориться в Криму, де в парламенті більшість за Регіонами… Потрібно лише подякувати …………Януковичу і всім його виборцям……

...опровергнуть....
Так Україна закачувала в сховище Російський газ, в літку і восени… але це щорічна практика! Для того щоб збільшити можливість постачання газу до Європи.. від цього мали вигоду дві сторони… Розрахунок же ведеться за спожитий газ!... тому пред’яви Газпрома не доречні! Можливо їм платити за газ що в трубі по дорозі до України?... А чому виникла проблема? А в тому що криза вдарила по нафтовий промисловості а також частково по газовій… тому Газпром переживає не найкращі часи… До того ж це методи шантажу України….
 

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Газовая проблема

Там указано "государственный долг" т.е. оплата производится путем зачета государственного долга Украины перед Россией, ну а как этот долг образовался поинтересуйтесь сами. Остальное разговор в пользу бедных - история сослагательного наклонения не терпит, и что могло бы быть "если бы", имхо, обсуждать бессмысленно...
А де там Ви побачили умовний спосіб? Я Вам нагадав, як погасили державний борг через "сдачі" частини нашого флоту?
 

Vlad_S

Скептик
Sorry за офтоп, но это чтобы закрыть тему грузинских и молдавских вин:
Грузия и Молдова
Молдавия и Грузия поставляют в Украину в основном сухие и полусладкие вина. Творения молдавских виноделов -- с легкими "солнечными" букетами, немного похожими на те, которые имеют вина граничащего с Молдовой юга Одесской области. Грузинские же вина подходят любителям "густых", терпких винных вкусов. Они производятся, как правило, из местных сортов винограда и имеют нехарактерный для европейских вин особенный грузинский вкус и аромат.
Однако многие эксперты называют главной проблемой вин из этих стран их нестабильное качество. Именно по причине нестабильного качества молдавских и грузинских вин их обходят стороной элитные рестораны и винные бутики...
 

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Відповідь: Re: Газовая проблема

Sorry за офтоп, но это чтобы закрыть тему грузинских и молдавских вин:
Тоді і я вибачаюсь за оффтоп, але процитую Ваше таки повідомлення:
обходят стороной элитные рестораны и винные бутики..
Ви чуєте, елітні ресторани! Я ж говорив про пересічного споживача. Хоча хто зна - можливо, нажратись денатурату, чи "намотати БФ на свердло" для пересічного росіянина корисніше, ніж випити молдовського чи грузинського вина, яке не підходить хіба що для ресторанів найвищого класу :D.
 

Vlad_S

Скептик
Хочу нагадати всім, а особливо тим хто підтримує партію регіонів…
МАХ, я не поддерживаю никакой партии, и я просил ссылки, опровергающие те тезисы, которые я перечислил. Если у Вас есть точная информация о порядке расчетов по контракту на поставку газа в Украину за 2008г., а также независимые экспертные оценки по срокам строительства газопроводов "Северный поток" и "Южный поток" со ссылками на источник, буду Вам очень признателен, а на нет и суда нет :)
 
Останнє редагування:
Зверху