Где жить хорошо???

Какое жилье вы бы приобрели?

  • 1-комн. квартиру

    Голосів: 5 3.2%
  • 2-комн. квартиру

    Голосів: 16 10.4%
  • 3-комн. квартиру и более

    Голосів: 46 29.9%
  • частный дом

    Голосів: 87 56.5%

  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    154
  • Опитування закрито .

mangust

патріот
Відповідь: Где жить хорошо???

Оріентуйтесь на саме житло,а де воно буде знаходитись-це другорядна справа,бо в кожному районі є свої плюси і свої недоліки.Житло купується на рока,а не на тижні.Сьогодні краще в одному районі,через рік буде в іншому.
 
Останнє редагування:

Булыжник

Here I am ...
Ответ: Відповідь: Где жить хорошо???

Оріентуйтесь на саме житло,а де воно буде знаходитись-це другорядна справа,бо в кожному районі є свої плюси і свої недоліки.Житло купується на рока,а не на тижні.Сьогодні краще в одному районі,через рік баде в іншому.
Так, але чому 9-10 мкр. вважаються кращими вже майже 10, можливо 15 років? Можно собі лише уявити, яка кількість людей купила, чи продала, квартири у цьому районі. Стосовно якості житла, то знову ж таки квадратура у будинках цих мкр. значно краща, бо будувалися вони останніми, за вийнятком 12 мкр.
 
Ответ: Відповідь: Где жить хорошо???

Так, але чому 9-10 мкр. вважаються кращими вже майже 10, можливо 15 років? Можно собі лише уявити, яка кількість людей купила, чи продала, квартири у цьому районі. Стосовно якості житла, то знову ж таки квадратура у будинках цих мкр. значно краща, бо будувалися вони останніми, за вийнятком 12 мкр.
НЕ знаю но там же ни одного дерева не растет,только дом на доме,а пойдешь в сторону Псла -там засрано в щент.Транспорта много, но утром хрен влезиш и вечером не доедеш,короче эстэтики никакой...:|и много агресоров живут.................
 

<MaKS>

Member
Ответ: Где жить хорошо???

А что тут ещо думать на курской и все!!!!!!
 

Булыжник

Here I am ...
Ответ: Где жить хорошо???

Курская- аналогия Черепина,токо немного дальше.......ничего приятного на мое мнение...
А как же Центролит (литейка и т.д.), Фрунзе... Химпром вон аж где, а все же раз в недельку дает про себя знать, даже на 9-10.
 

Булыжник

Here I am ...
Ответ: Відповідь: Где жить хорошо???

НЕ знаю но там же ни одного дерева не растет,только дом на доме,а пойдешь в сторону Псла -там засрано в щент.Транспорта много, но утром хрен влезиш и вечером не доедеш,короче эстэтики никакой...:|и много агресоров живут.................
Ну не знаю где это там, тогда как сдесь, тобишь у нас во дворе, весной снова будет лесок! А Псел "засран" до прокошки, с обох сторон. За транспорт, да, сложновато с ним в часы пик.
 

ФрешКа

Ничто не зря!
Ответ: Где жить хорошо???

Чесно говоря в час пик очень сложно, с 12 легче, но в такое время отовсюду тяжело попасть в транспорт. Я б 1к взял, но квадратуру по макс в 10-12 мкр, а там кто его знает:?:
12 мкрн? Блин, сегодня надо принять решение, а я все в потере:xНадо бы двушку, т.к. жилье дорожает огромными темпами, а потом с однушки не спрыгнишь - з/п не успевают рости на том же уровне:!:
 
Зверху