Жалобы на модераторов и администрацию форума.

  • Автор теми Мефистофель.doc
  • Дата створення

Stein

Well-Known Member
Відповідь: Жалобы на модераторов и администрацию форума.

И троллинг тоже. Тебя что, правила не касаются ? И, дурачка то, не включай ...
Тролінг явно не заборонений. Та й означення самого тролінгу, як і пункту правил, яким він начебто заборонений - доволі розпливчасте.
Власне за тролінг не банив, і не подавав заявки на бан, навіть такий "деспот і тиран" як помічник модератора Stein. А решті і взагалі начхати.

Научись сразу за себя отвечать, а не стрелки гонять. Я по поводу твоих "деяний" времен твоего же модераторства писал многократно и Равенне, и Косте.
Я за свої дії відповідав. Коли треба було. І всі претензії були роз'яснені, і зазвичай виявлялось, що всі "виявлені порушення" - лише притягнуті "за вуха" домисли ображених тролів, що політ їх запаленої фантазії потерли.
Привід видалити завжди був. І завжди були порушення. В усіх оскаржуваних повідомленнях. Тож те, що хтось не вміє висловлювати власні думки в рамках правил - його особисті проблеми.
 

lion.ts

[deleted]
Re: Відповідь: Жалобы на модераторов и администрацию форума.

Я за свої дії відповідав. Коли треба було. І всі претензії були роз'яснені, і зазвичай виявлялось, що всі "виявлені порушення" - лише притягнуті "за вуха" домисли ображених тролів, що політ їх запаленої фантазії потерли.
Привід видалити завжди був. І завжди були порушення. В усіх оскаржуваних повідомленнях. Тож те, що хтось не вміє висловлювати власні думки в рамках правил - його особисті проблеми.
Тебе из ЛС цитаты привести?:mrgreen:
 

Stein

Well-Known Member
Відповідь: Жалобы на модераторов и администрацию форума.

Наведіть приклади видалених мною повідомлень, які були відновлені у 100% тому стані, в якому я їх видалив, без коригувань при відновленні.
 

lion.ts

[deleted]
Re: Відповідь: Жалобы на модераторов и администрацию форума.

Наведіть приклади видалених мною повідомлень, які були відновлені у 100% тому стані, в якому я їх видалив, без коригувань при відновленні.
я что, ссылки сохранял??
Ну чудной и все тут....
 

Stein

Well-Known Member
Відповідь: Жалобы на модераторов и администрацию форума.

Ну ви ж звинувачуєте мене в чомусь, добре було б підкріпити фактами, аби вести суперечку предметно.
 

lobst

Поймай конфетку ...
Тролінг явно не заборонений. Та й означення самого тролінгу, як і пункту правил, яким він начебто заборонений - доволі розпливчасте.
Власне за тролінг не банив, і не подавав заявки на бан, навіть такий "деспот і тиран" як помічник модератора Stein.
Ты постоянно нарушаешь п.1.9. В бытность модером если б ты был нормальным чуваком, нужно было забанить самого себя. Это было бы честно.
 
Зверху