С.К.А.Й.

Resya

;)
Ответ: С.К.А.Й.

Chat з особистістю >>[ С.К.А.Й. ]
Відбудеться 18 січня 2008 о 13:00(канал М1)

Тепер ти маєш можливість поспілкуватися у чаті з улюбленою особистістю!!! Коли таке було???!!! Можеш поставити питання та отримати на нього відповідь! Отож, не гальмуй!!!

Сайт -----
 

koba

Tipp man
Ответ: С.К.А.Й.

Да очень прилично поют ребята ,я бы тоже их альбомчик заимел бы.
Молодцы.
 

Sunrise

New Member
Ответ: С.К.А.Й.

Моя любимая группа!Тексты и исполнение супер.Очень эмоционально.С удовольствием слушаю постоянно. Никак не дождусь их визита в наш город, наверное не пожалела бы никаких денег:)
 

Волоцюга

Літаюча голова
Відповідь: С.К.А.Й.

Можливо, я помиляюся, але мені здається, що "С.К.А.Й." поступово витісняє "Другу ріку". Обидва гурти працюють у жанрі поп-року, але у плані змістовності та проникливості "ДР" відстає. І як результат - про них останнім часом не часто й згадують, у той час як "С.К.А.Й." стрімко набирає популярності.
 
Останнє редагування:

Chery

з іншого життя
Ответ: Відповідь: С.К.А.Й.

Можливо, я помиляюся, але мені здається, що "С.К.А.Й." поступово витісняє "Другу ріку". Обидва гурти працюють у жанрі поп-року, але у плані змістовності та проникливості "ДР" відстає. І як результат - про них останнім часом не часто й згадують, у той час як "С.К.А.Й." стрімко набирає популярності.
Кстати,возможно:) Почему-то в последнее время Друга Ріка не балует новыми хитами, а вот С.К.А.Й. молодцы....набирают оборотов...
 

Sunrise

New Member
Ответ: С.К.А.Й.

Помоему, С.К.А.Й. еще совсем не достигли пика своей популярности.Они только набирают обороты.Всё больше моих знакомых слушают их музыку.
 

Кирил

New Member
Ответ: С.К.А.Й.

Привiт усiм, кому подобаэться С.К.А.Й. Навiщо так критикувати цей
гурт. Нарештi в Украiнi з'явилось хоч щось гiдне уваги. Я так задоволений))). Сподiваюсь, що далi пiснi цього гурту будуть тiльки
краще. Хоч й так не скаржиюсь))) Пишить. Чекаю)))
 

bori-o

New Member
Ответ: С.К.А.Й.

Привiт усiм, кому подобаэться С.К.А.Й. Навiщо так критикувати цей
гурт. Нарештi в Украiнi з'явилось хоч щось гiдне уваги. Я так задоволений))). Сподiваюсь, що далi пiснi цього гурту будуть тiльки
краще. Хоч й так не скаржиюсь))) Пишить. Чекаю)))
Я згоден що це прикольний гурт, але в Україні достатньо прикольних та гарних гуртів. І я не згоден що це єдиний вартий уваги!!!!!!!1111111:furious:
 
Зверху