А що після перемоги

  • Автор теми k 54
  • Дата створення

k 54

Active Member
Одного разу я спробував уявити , що перемога стала дійсністю. Наскільки змінилося б наше життя , ми самі , відношення до нас. Ну і якось не дуже мені уявляється , що усе це принципово зміниться. Що , корупції стане менш ?! Чи менш буде ледацюг або крадіїв ?! Що сусіди будуть пишатися Україною і по-гарному заздрити її мешканцям ?! Що вороги будуть тремтіти від самої думки зайвий раз зв'язатися з нашими збройними силами ?! І т.д , і т.ін. ...
Як на мене , країна , усі сторони нашого життя ніколи не зазнають суттєвих трансформацій, якщо істотно не зміниться наше "обліко моралє" , бо це є відправна точка для усіх інших позитивних змін. Ось саме про шляхи вирішення цієї проблеми і хотілося б поміркувати та погомоніти. Як , на вашу думку , можливо розірвати це замкнуте коло недосвідомості та недодуховності кожного з нас ?
 

k 54

Active Member
КАРДИНАЛ КРАЄВСЬКИЙ: «У КОЖНОМУ З НАС БОРЕТЬСЯ ДОБРО І ЗЛО»

Готуючись до подорожі в Україну, третьої від початку війни, Папський роздавач милостині ділиться думками про наочну боротьбу добра і зла, яка також відбувається в душі кожного з нас.
Про це пише .

Кардинал , Апостольський елемозинарій, знову вирушає в Україну, куди доставить ще одну , і де перебуватиме протягом Великого Тижня. В інтерв’ю для Польської редакції Радіо Ватикану кардинал Краєвський поділився думками про зустріч двох дійсностей, що відчувається, перетинаючи українсько-польський кордон. Він вже двічі пережив цей досвід.

«Я зустрів дві дійсності. З одного боку – дійсність невимовного страждання в Україні і не побоюся це сказати, своєрідної диявольської ситуації, якогось злого духа, який опанував росіян, що катують, ґвалтують і вбивають. Коли ми їхали вглиб , нас постійно супроводжували сирени, вражаючі сирени, які вказували на те, що потрібно втікати, очікувати смерті… В’їжджаючи до , потрапляєш в іншу дійсність, де проявляється все найкраще в людині, те що можемо дати кожному, те, що завжди чинив Ісус, те, що ми призначені для інших, для того, щоби любити ближнього як себе самого», – сказав кардинал Краєвський, вказавши на поведінку митників, які ще недавно ретельно шукали контрабанду, а тепер допомагають нести валізки, на поліцейських, які запрошують до автобуса не 50 людей, але 150, аби від’їхати якнайшвидше вглиб країни.

«Це неймовірна любов, доброта і солідарність. Це відбувалося на відстані кількох кілометрів, залишаючи . Це немовби два світи, що знаходяться також всередині кожного з нас, бо в кожному змагається добро і зло. І тепер усе залежить від того, хто переможе. Якщо я перебуватиму в близькості з Господом Богом, то поширюватиму небо на землі», – додав кардинал Конрад Краєвський.
 

d324co

Well-Known Member
Перше, що треба - підвести "итого", хто що зробив...
---------
Тільки цифри і факти, і нічого крім них.
За останні 2,5 роки:
-
You must be registered for see images
Скорочено 40 тисяч військових посад (армія, медслужба, аеромобільні війська, розвідка, тощо)
-
You must be registered for see images
Збройні заводи часто працювали в режимі скороченого тижня (бо не було чим платити з/п).
-
You must be registered for see images
Скорочено фінансування патріотичних фільмів (на кшталт «Кіборги», «Крути» і «Заборонений»). Збільшено кількість російських і російськомовних серіалів.
-
You must be registered for see images
Доведені до банкротства Мистецький арсенал і Довженко Кіно.
-
You must be registered for see images
Падіння економіки – це не секрет, а оцінка світу.
-
You must be registered for see images
Зрив операцій по вагнерівцям і передача агресору єдиного свідка по збитому Боїнгу – Цемаха.
-
You must be registered for see images
Сотні кримінальних справ бойовим генералам, бійцям ЗСУ та політикам, які мали суттєвий вплив на міжнародних партнерів.
-
You must be registered for see images
Восени 2019 діючий Верховний Головнокомандувач проігнорував історичний саміт НАТО в Лондоні. Тоді ми відводили повним ходом війська і вірили каналу 1+1 про те, що мир уже наступив.
-
You must be registered for see images
За тиждень до початку війни остання бригада закінчила розмінування зі сторони Криму. Прибрані всі протитанкові загородження. Із-за цього за декілька годин взяли Херсон і херсонську область і Маріуполь у повну блокаду.
-
You must be registered for see images
Заарештовано 15 тис. бронежилетів, половина з яких із-за цього стали непридатними.
-
You must be registered for see images
Завод Іскра (радіолокаційне об’єднання, РЕБ) став.
-
You must be registered for see images
Завод ХКБМ (бронетехніка) з початком 2022 року перейшов на 1 денний робочий тиждень. (вже були повідомлення західних партнерів про широкомасштабне вторгнення)
-
You must be registered for see images
Замовлень на КБ «ЛУЧ» (протитанкові комплекси) немає.
-
You must be registered for see images
Скасовано програму фінансування наших «Громів» (дальність 500 км), «Сапсанів» (дальність 50-480 км, «Нептунів» (крилата ракета, дальність 280 км), «Вільхи-М» (ракетний комплекс, дальність до 130 км.) Це те, чим можна було стріляти з тої ж Одеси чи Запоріжжя, чим можна було топити кораблі ворога, які обстрілюють Маріуполь і всю Україну.
-
You must be registered for see images
Ігнорування 28 –ми повідомлень США про вторгнення.
-
You must be registered for see images
Гроші на велике будівництво, а не на велику оборонку!! Вже підраховано, що можна було встановити ППО у всіх обласних центрах України, і не тільки.
(Я не буду писати про непрофесійність, популізм (20 тис євро на кожного народженого, є-смартфони для бабці тощо), про педофілів і корупціонерів депутатів, «корабельні сосни», «тіхонєчько в лєс уйду», офшори, скажений ріст цін, інфляцію, мега-ріст комуналки, відпочинки на оманах і буковелях енну кількість разів, енну кількість разів спроб відмінити чи скасувати закон про мову чи його окремі положення, відміну субсидії більшості українців, провал боротьби з епідемією Ковід, днюха друга на мчс-ких вертольотах, невидача одного одіозного олігарха в США, провал боротьби з корупцією…) Цей список можна писати безкінечно, було б кому читати.
Звичайно, Україна переможе
You must be registered for see images
You must be registered for see images
You must be registered for see images
Звичайно, ми вистоїмо. Тільки одне питання – Якою ціною?...
You must be registered for see images
Сподіваюсь що нічого не забув, якщо щось і пропустив, то додайте, у мене до цієї, так званої "влади" питань нема, у мене питання до "мудрого наріта": та коли ж ми навчимося користуватися мізками, звичайно у тому випадку, коли вони в наявності?
 

Билли Бонс

Well-Known Member
Мабуть, треба спочатку війну завершити, вияснення хто підарас,а хто д'Артаньян,відкласти на потім
 

rfvgy

Ukrainian
Собрались однажды лесные мыши, чтобы решить как жить дальше. Совсем им невмоготу. Все звери их обижают, все их едят, а они маленькие и беззащитные отпор дать не могут. Одна самая умная мышка предложила: «А давайте обратимся к Мудрой Сове! Она подскажет нам что делать!»

Обрадовались мышки и побежали к Мудрой Сове. Прибегают и спрашивают: «Мудрая Сова, как нам быть? Все нас обижают в лесу. Мы маленькие и беззащитные. Что нам делать?» И ответила им Мудрая Сова: «Чтобы вас не обижали, вам надо стать ёжиками! Ёжики тоже маленькие, как и вы, но колючие и их никто не трогает».

Возликовали мышки: «Ура, мы станем ежиками! Никто не будет нас трогать!» Побежали к себе пританцовывая от радости. Но по пути самая умная мышка остановилась и спросила сородичей: «Стойте, а как нам стать ёжиками?»

Пришлось возвращаться к Мудрой Сове. «Мудрая Сова, — сказали мыши, — а как нам стать ёжиками?»

— Ребята, идите на фиг, — ответила Мудрая Сова. И добавила: — Мое дело стратегия!




Цей анекдот я розумію так :
Або ми стаємо як швейцарці чи ізраіль , або перестанемо існувати як народ !
 
Останнє редагування:

k 54

Active Member
Я не питав про порівняня, я запитав ХТО КОНКРЕТНО В УКРАІНІ ЦЕ ЗРОБИВ
Отож бачите , - нарід буде вас запитувати , а скажіть хто конкретно це зробив ... Типа , назвіть ту заразу , тих гадів , що заважають нам жити. І тоді , коли ми це будемо знати , нам стане набагато легше ... )Ми ж не крали нічого , ага . Ми самі по собі . а корупція і корупціонери самі по собі , ага . І вопще вони марсіяни )

Мабуть, треба спочатку війну завершити, вияснення хто підарас,а хто д'Артаньян,відкласти на потім
По-перше , на жаль , з великою ймовірністю , війна то надовго... По-друге , якщо питання вірно і грамотно поставити , то воно може вплинути не тільки на те , що буде після перемоги , але і на сам шлях до неї. В усякому разі , я особисто притримуюсь такої точки зору.
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
На згадку у цю тему про нашіх "героїв"
You must be registered for see medias
 
Зверху