Коронавірус. Обговорення стану в місті.

  • Автор теми VIB
  • Дата створення

arnisumy

Well-Known Member
каждому,каждому в лучшее верится (с) крокодил Гена

You must be registered for see images attach
лайфхак від беніних слуг, якщо не проводити тестування - віруса не буде! І можна рапортувати наріту про потужні ЗЕ-перемоги.
 

arnisumy

Well-Known Member
пацаки, старша пейсата бабушка брат таки все бачить! Так шо ню-ню :D

09.04.20 12:12
Минцифры создало карту нарушений самоизоляции, - Федоров

Министерство цифровой трансформации создало карту, которая демонстрирует несоблюдение правил самоизоляции людьми, которые вернулись из-за границы.
Как информирует , об этом в сообщил глава ведомства Михаил Федоров.
"Создали карту, которая показывает несоблюдение правил самоизоляции людьми, которые вернулись из-за границы, из стран где бушует коронавирус.
По словам министра, с помощью анализа большого объема данных были определены населенные пункты, в которых живут люди, которые вернулись из-за границы и меньше всех придерживались карантина - меньше всего находятся на самоизоляции в течение 14 дней после приезда.

Так, оранжевый цвет на карте означает, что 50-200 людей не придерживались карантина, красный - более 200. При этом в крупных городах берутся данные на площади 500 на 500 метров.
Также Федоров отметил, что Минцифры получает от операторов мобильной связи Big Data о более чем полмиллиона человек. Это абоненты, которые вернулись в Украину оттуда, где есть эпидемия, начиная от 17 марта. На основе этих данных создается карта, которой могут пользоваться СНБО и Минздрав.
Читайте на "Цензор.НЕТ":
"Данные от мобильных операторов не содержат никакой! персональной информации об абонентах. То есть ни один конкретный получатель не отслеживается. Получается только информация о:
- количестве лиц в населенном пункте, которые вернулись из-за границы;
- страны и канал возврата;
- количество, которое не соблюдает карантин (более n% дней со дня возвращения)
- суммарное количество других людей, с которыми контактировали нарушители", - написал министр.
Федоров добавил, что государство будет использовать карту в следующих целях:
1. Для оценки уровня соблюдения карантина лицами, имеющими высокий риск быть носителями COVID-19 в разных городах.
2. Для оптимизации размещения ресурсов в тех регионах, где плохой уровень соблюдения.
3. Для планирования мероприятий по безопасности и защите здоровья.
"Управленческие решения в 21 веке нужно принимать на основе данных", - резюмировал министр.


 

arnisumy

Well-Known Member
Коментар: У боротьбі з коронавірусом допоможе лише правда
Масштаби пандемії COVID-19 є наслідком також і брехливої політики, вважає оглядач DW Родіон Еббіґгаузен. Він переконаний, що боротьба з коронавірусом буде успішною лише тоді, якщо вести її за допомогою фактів.


Найважливіша зброя у боротьбі проти коронавірусу - це правда. Це, передусім, демонструє випадок . На самому початку спалаху, коли шанси для його поборення ще були високими, номенклатурники Комуністичної партії Китаю та силовики залякували лікарів. Докази знищувалися, а факти заперечувалися. Результат: спочатку епідемія національного масштабу, а потім глобальна пандемія.
Уряди, яким ніхто не вірить
Це доводить і випадок Ірану. Режим у цій країні бреше власному населенню вже багато років. Коли після довгих вагань та попри спротив окремих клериків уряд почав вживати заходів проти коронавірусу, населення не сприйняло їх всерйоз. Це стало фатальним підтвердженням приказки про хлопця, який заради сміху постійно кричав про вовків і якому ніхто не повірив, коли вони насправді прибігли. Результат: наразі відомо про 2500 офіційно підтверджених летальних випадки. Але ніхто не вірить у цю цифру.

Оглядач DW Родіон Еббіґгаузен
У США, де влада шанує "альтернативні факти", загрозу вірусу спочатку заперечували, потім - применшували. А коли наслідки епідемії почали проявлятися, американському президенту Дональду Трампу проти своєї волі довелося вдатися до заходів у відповідь. Але він не дає приводу сумніватися, що у підсумку економіка важить для нього більше, ніж життя людей. Результат: .
Вірус байдужий до політики. Полум'яна риторика чи вдалі фрази не мають на нього жодного впливу. Єдине, що справді має значення, - це факти. Перемогти його можна лише з науковими знаннями та усвідомленням реальності.
Праві популісти виявилися безпорадними
Те, що політики у Європі та Німеччині під час кризи дослухаються до порад спеціалістів та їхніх оцінок перед ухваленням рішень, є добрим знаком. Часи, коли праві популісти з "Альтернативи для Німеччини" (АдН) у ФРН, , Маттео Сальвіні в Італії - аби лише згадати деяких з них - визначали політику своїх країн, здається, позаду. Останні події чітко демонструють - коли ситуація стає серйозною, популісти виявляються безпорадними.
Пандемія показала, що політика, яка ігнорує факти і замість цього базується на емоціях, має високу ціну. Не лише у Європі, але й у всьому світі. Багато хто розплачується за це власним життям.
Коли вірус за декілька місяців буде переможено - а з допомогою науки це обов'язково станеться, - є надія, що правду не перестануть цінувати. Особливо в політиці.
Коментар висловлює особисту думку автора. Вона може не збігатися з думкою української редакції і Deutsche Welle загалом.
 

arnisumy

Well-Known Member
Чому в Україні критикують дії уряду в боротьбі з коронавірусом
Українські правозахисники та юристи називають нові обмеження, запроваджені Кабміном через епідемію COVID-19, незаконними та такими, що порушують конституцію країни.

Блок-пост на в'їзді до Києва в часи епідемії COVID-19
Запроваджені українським урядом , покликані уповільнити епідемію COVID-19, наразилися на гостру критику правозахисників та юристів. На думку багатьох із них, карантинні заходи суперечать законам і Конституції України та порушують базові права громадян.
Карантин і Конституція
Головна причина обурення правників - те, що уряд своїми діями зазіхнув на повноваження, яких він, згідно з конституцією, не має. Так, експерти Харківської правозахисної групи зазначають, що запровадження подібних обмежень можливе лише в разі надзвичайного стану. Його можна запровадити указом президента, який упродовж наступних двох днів має затвердити парламент.
Експерт Центру політико-правових реформ Микола Хавронюк вважає, що українська влада мала і можливість, і підстави запровадити режим надзвичайного стану. Це, на його думку, могло б дозволити легально обмежити лише деякі права людини і громадянина, серед яких свобода пересування та проведення деяких масових заходів і страйків. Хавронюк зазначає, що перелік зазіхань уряду на свободи українських громадян набагато ширший. Адже рішення Кабміну, на його думку, також обмежує право на повагу до гідності, право на невтручання в особисте і сімейне життя, право на підприємницьку діяльність, яка не заборонена законом тощо.

Також запровадження надзвичайного стану містило б ще один запобіжник для сваволі влади, адже він може тривати лише 30 днів, а продовжити його на той самий строк можна лише один раз, додає голова правління Центру громадських свобод Олександра Матвійчук. Адвокати об'єднання "Радзієвський та Яровий" вже подали позов до Окружного адміністративного суду Києва, аби оскаржити окремі положення постанови уряду. Ідеться про заборону переміщуватися групами більш ніж у двоє осіб, відвідувати парки, сквери і зони відпочинку, а також перебувати на вулиці без документів. Адвокати називають це порушенням 33 статті Основного закону, що гарантує громадянам свободу пересування. Подібні обмеження можна було б запровадити окремим законом чи в умовах надзвичайного стану, але цього не було зроблено, пояснюють у об'єднанні.
Поліцейська держава проти коронавірусу?
За словами Матвійчук, своїми діями уряд поставив себе у дуже незручну розтяжку. Адже щонайменше частина запроваджених обмежень є необхідною, аби запобігти поширенню коронавірусу, але вони можливі лише за умови запровадження надзвичайного стану.

"І тому правове оформлення цих обмежень підзаконним нормативним актом уряду просто незаконне", - зазначає Матвійчук у коментарі DW. Водночас вона вказує на те, що низка заходів - наприклад, заборона вдвох чи бодай по одному відвідувати парки та сквери - є явно непропорційною.
Про сумнівну доцільність частини обмежень уряду говорять і у Харківській правозахисній групі. Там вказують на шкоду для здоров'я людей від заборони відвідувати парки та сквери по одному чи по двоє, а також від обмеження пересування осіб, старших 60 років. Правозахисники відзначають, що остання заборона суперечить рекомендаціям Всесвітньої організації охорони здоров'я і навіть українського міністерства охорони здоров'я.

Критикують правозахисники й вимогу постійно мати при собі посвідчення особи, яке, на думку експертів правозахисної групи, запровадили лише для зручності правоохоронців, наприклад, аби визначати, чи досягла особа 60-річного віку. "Але такі практики презюмують, що всі мешканці країни є правопорушниками, і перетворюють державу на поліцейську", - зазначається у висновку Харківської правозахисної групи.
Потенційні поразки України в ЄСПЛ
Науковий радник адвокатського об'єднання Barristers та колишній урядовий уповноважений у справах Європейського суду з прав людини (ЄСПЛ) Борис Бабін також критикує дії українського Кабміну. "Ці свавільні та непродумані заборони призведуть до маси виграшних справ проти України як у національних судах, так і в ЄСПЛ", - попереджає він.
Олександра Матвійчук зазначає, що Київ досі не обмежив дію Конвенцію з прав людини через епідемію COVID-19. Це, за її словами, вже зробила низка країн Європи, серед яких Латвія, Естонія, Молдова, Австрія та інші. Тому навіть якщо в українській судовій системі позови, пов'язані з карантинними заходами уряду, не задовольнять, їхні шанси у ЄСПЛ будуть істотно вищими, каже правозахисниця.
Для цього, пояснює Бабін, Верховна Рада мала б ухвалити окрему заяву, у якій перерахувати статті конвенції, від яких відступає Україна, та ув'язати це рішення із відповідними нормами українського законодавства. Останньою практичною можливістю зробити це для української влади було нещодавне позачергове засідання. Але відсутність цього питання на порядку денному свідчить, що можновладці цим питанням просто не переймаються, каже юрист. "Така заява певною мірою скоротила б кількість справ, які Україна програє у Страсбурзі, але станеться це явно не завтра, тому для нинішньої влади таке питання абсолютно не цікаве", - вважає Бабін.
 

abyrvalg

Well-Known Member
Во что откопали. 13 января сюжет. Может то и был пик.
You must be registered for see medias
Если бояню сори много страничек тут
 

arnisumy

Well-Known Member
Кабмин снова запретил работать строительным магазинам во время карантина
You must be registered for see images

Денис Шмыгаль (Фото: пресс-служба Кабмина)
09.04.2020, 16:35
Вчера премьер-министр опубликовал изменения к постановлению №211, в которых строительным магазинам разрешалось работать во время карантина
Кабинет министров доработал принятые 8 апреля изменения в постановление №211, которое регулирует карантинные ограничения. Из списка работающих объектов исключены строительные магазины. Об этом свидетельствует обновленная инфографика, которая опубликована в премьер-министра .


Вчера Шмыгаль , которые включали в перечень объектов, которым разрешено работать во время карантина, заведениям торговли строительными материалами.
 

heymall

New Member
Люди добрые, на выезде из города стоят блокпосты? Как там пропускают людей? Меряют температуру, проверяют документы? Как вообще обстоят дела в плане возможности передвижения между городами на личном транспорте?
 
Зверху