Коронавірус. Обговорення стану в місті.

  • Автор теми VIB
  • Дата створення

Glucker

Здесь был статус
Автомобиль, велосипед решат многие из ваших проблем.
Не решат. В городе нету нормальной велосипедной инфраструктуры, а та которая есть, зачастую опасная или реализована так, что бесполезна.
А для перемещения, например, в сторону Карпат автомобиль - не самое лучшее решение, в частности, для водителя. Поясню почему. Если едешь на отдых, то хочется расслабиться, а не напрягаться. Все эти хотелки не согласуются с режимом, который обязан соблюдать водитель.
 

LevAris

Well-Known Member
Не решат. В городе нету нормальной велосипедной инфраструктуры, а та которая есть, зачастую опасная или реализована так, что бесполезна.
А для перемещения, например, в сторону Карпат автомобиль - не самое лучшее решение, в частности, для водителя. Поясню почему. Если едешь на отдых, то хочется расслабиться, а не напрягаться. Все эти хотелки не согласуются с режимом, который обязан соблюдать водитель.
Тем не менее можно выбрать относительно безопасный маршрут для поездки на велосипеде практически в любую точку города. На автомобиле я ездил в сторону Карпат два раза. Проблем никаких, было бы желание. На автомобиле это даже интересно. Да и ты сам решаешь куда тебе поехать. Из минусов - нет возможности выпить днем алкоголь, только вечером.
 
Останнє редагування:

Glucker

Здесь был статус
Тем не менее можно выбрать относительно безопасный маршрут для поездки на велосипеде практически в любую точку города.
Показать насколько "безопасные" маршруты на велодорожках в городе? Как Вам, например, дорожка на ул. Героев Сумщины, которая ведет прямиком в подземный переход? Или дорожка, которая упирается в бордюр? А на Прокофьева знакомый из-за рукожопо сделанной дорожки кувыркнулся и руку сломал. А водители транспортных средств, зачастую, не считают велосипедистов за людей и, относятся к ним соответственно со всеми вытекающими обстоятельствами.
Про то что у нас в городе в последнее время весьма активно промышляют желающие спиздить твой велик, я вообще молчу.

Тем не менее можно выбрать относительно безопасный маршрут для поездки на велосипеде практически в любую точку города. На автомобиле я ездил в сторону Карпат два раза.
У нас был опыт аренды автомобиля компанией, в которой только один водитель. Всем хорошо, удобно и прикольно кроме водителя.

Проблем никаких, было бы желание.
А если желание есть, но нет водительских прав?

На автомобиле это даже интересно. Да и ты сам решаешь куда тебе поехать.
Согласен, но с оговорками, которые я изложил выше.

Из минусов - нет возможности выпить днем алкоголь, только вечером.
Вечером тоже нежелательно пить если с утра садиться за руль. Влияние алкоголя, оно ведь не моментально пропадает. И как бы не хвастался человек о том, что утром у него "все хорошо", все равно разница будет. Даже если драггер уже ничего не показывает.
 

LevAris

Well-Known Member
Показать насколько "безопасные" маршруты на велодорожках в городе? Как Вам, например, дорожка на ул. Героев Сумщины, которая ведет прямиком в подземный переход? Или дорожка, которая упирается в бордюр? А на Прокофьева знакомый из-за рукожопо сделанной дорожки кувыркнулся и руку сломал. А водители транспортных средств, зачастую, не считают велосипедистов за людей и, относятся к ним соответственно со всеми вытекающими обстоятельствами.
Про то что у нас в городе в последнее время весьма активно промышляют желающие спиздить твой велик, я вообще молчу.
Зачем показывать? У меня есть велосипед, я и сам знаю. У нас есть относительно спокойные Дуровщина, парк, Пушкина, сотня, Чешка, через которые половина города закрывается. Остальное по обстоятельствам.

А если желание есть, но нет водительских прав?
Надо над этим работать. Само оно ничего не приходит.

Вечером тоже нежелательно пить если с утра садиться за руль. Влияние алкоголя, оно ведь не моментально пропадает. И как бы не хвастался человек о том, что утром у него "все хорошо", все равно разница будет. Даже если драггер уже ничего не показывает.
Сейчас 0.2 промилле можно. Если с утра нет похмелья, тогда наверняка можно, значит вечером не перестарался. А вообще есть алкогольные калькуляторы, там можно посчитать.
 

Glucker

Здесь был статус
Google maps, street view. Наприклад, Мюнхен.
Наскільки я розумію, у тому випадку мались на увазі українські міста.
А щодо міст, у яких реально класна велосипедна інфраструктура, то пальму першості тримають Амстердам та Копенгаген.
 

firefox

Well-Known Member
Наскільки я розумію, у тому випадку мались на увазі українські міста.
українські,лише українські у даному контексті

Був там 3 році тому - як висадився на іншу планету.Але якщо б Санта Клаус подарував 10 000 000 $ ,жити у цьому чудо-місці не став би
 

d324co

Well-Known Member
За минулу добу Covid-19 підтвердили у 44 жителів Сумщини
12:59, 10 вересня
Sumy0542
За минулу добу Covid-19 підтвердили у 44 осіб (Суми – 27, Конотоп – 3, Ромни – 2, Білопільський р-н – 3, Путивльський – 1, Сумський – 2, Тростянецький – 6).За весь час пандемії на Сумщині було зафіксовано 34 летальних випадки, з них 1 – за минулу добу (Суми).
Наразі від Covid-19 в Сумській області одужало 964 особи, з них за минулу добу – 24 (Суми – 10, Конотоп – 5, Білопільський р-н – 1, Буринський р-н – 1, Конотопський р-н – 1, Кролевецький р-н – 3, Сумський р-н – 3).
За інформацією Сумського обласного лабораторного центру МОЗ України, за весь час пандемії коронавірусу в Україні у м. Суми було зафіксовано 1158 випадків захворювання, у Сумському районі – 136, Білопільський район – 82, Буринський район – 11, смт Велика Писарівка – 3, м. Глухів – 17, Глухівський район – 10, м. Конотоп – 117, Конотопський район – 44, Краснопільський р-н – 19, Кролевецький район – 95, м. Лебедин – 24, Лебединський р-н – 1, смт Липова Долина – 1, Недригайлівський район – 68, м. Охтирка – 76, Охтирський р-н – 20, Путивльський район – 12, м. Ромни – 78, Роменський район – 41, Середино–Будський р-н – 30, Тростянецький район – 76, м. Шостка – 62, Шосткинський р-н – 3, Ямпільський р-н – 2.
 

d324co

Well-Known Member
У Сумах зростає захворюваність на коронавірус та потреба у госпіталізації хворих
14:23, 9 вересня
Sumy0542
Про ситуацію із захворюваність на коронавірусну інфекцію у місті Суми говорили під час брифінгу у міській раді в. о. начальника відділу охорони здоров’я Олена ЧУМАЧЕНКО, в. о. директора КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 1» Алла ОВОДЕНКО, лікар-інфекціоніст КНП «Клінічна лікарня № 5» Наталія ТАРАСОВА та міський дитячий позаштатний інфекціоніст Марина КОРНІЄНКО.
Олена Чумаченко одразу зауважила, що рівень захворюваності в обласному центрі зростає надзвичайно швидко. Вже наприкінці минулого тижня щодня виявляли понад 60 хворих, а у понеділок таких було 65. Тож, нині в місті відзначається суттєве навантаження на лікарську мережу, коли зросли звернення пацієнтів із ознаками пневмонії до сімейних лікарів, а також наявне перевантаження ліжкового фонду хворими з тяжким перебігом коронавірусної хвороби та її ускладненнями.
Крім того, в понеділок були зафіксовано два летальних випадки (жінка 72 років та чоловік 68 років), а у вівторок – померла ще одна літня жінка, яка перебувала на апараті ШВЛ.
У другій половині серпня хворих сумчан були змушені госпіталізувати до лікарень Білопілля і Тростянця, адже обласна інфекційна лікарня, яка була визначена закладом «першої хвилі» вже була переповнена. Тому з 22 серпня були змушені відкрити для госпіталізації реанімаційне відділення лікарні «другої хвилі» – № 5. Але вже цього понеділка додали ще одне відділення і на розгляді у Міністерстві охорони здоров’я заявка на відкриття відділення для стаціонарного лікування в лікарні № 4.
 
Зверху