Володимир Зеленський Президент України

LevAris

Well-Known Member
на@уя тоді твої брати по розуму погодились їх проводить? Щоб визнати колабораціоністів та зрадників місцевою владою? Нах@я це потрібно Україні?
Що по твоєму буде після того як колаборантів і зрадників офіційно оформлять як "місцеву вляду" в автономному регіоні?
Ще раз повторююсь, нах@я це державі Україна?
А на@уя вообще этот Минск организовали? Минск - это изначально был путь в никуда.
 

d324co

Well-Known Member
на@уя тоді твої брати по розуму погодились їх проводить? Щоб визнати колабораціоністів та зрадників місцевою владою? Нах@я це потрібно Україні?
Що по твоєму буде після того як колаборантів і зрадників офіційно оформлять як "місцеву вляду" в автономному регіоні?
Ще раз повторююсь, нах@я це державі Україна?
Державі Україна воно на# не треба, а ось деяким політичним діячам - потрібно, вони мають свій зиск...
 

arnisumy

Well-Known Member
А на@уя вообще этот Минск организовали? Минск - это изначально был путь в никуда.
при Порохе був мінськ (москалі далі не полізли, а ЗСУ просувались вперед, хоч і повільно але просувались), але не було визнання колаборантів, зрадників, окупантів "місцевою владою", так само як і не було амністії для всіх цих виродків! Я ще раз питаю, на@уя ваша зелена шмаркля це все робить?
 

arnisumy

Well-Known Member
03.10.19 16:56
Дії Зеленського у зовнішній політиці контролює Єрмак, який до вчорашнього дня займався зйомками кіно. МЗС відсторонений від процесу, - Безсмертний

Команда діючого президента України Володимира Зеленського наразі дезорієнтована у питаннях зовнішньої політики.
Про це в ефірі " " заявив колишній представник України у політичній підгрупі Тристоронньої контактної групи з урегулювання ситуації на Донбасі Роман Безсмертний, передає
"Я можу констатувати, що команда президента дезорієнтована, вона не розуміє ситуації, в якій вона знаходиться. В іншому випадку, в жодному разі не було б схвалено в Тристоронній контактній групі в Мінську те, що називається зараз "формулою Штайнмаєра". Я би пропонував зараз вести в Париж концепцію реінтеграції Донбасу і Криму, тим самим запропонувати і Парижі, і Берліні абсолютно конструктивні речі. Якщо не знаєте, що робити, в матеріалах Мінського процесу Тристоронньої контактної групи є концепція, яка доповідалася, в тому числі і мною, влітку 2015 року. Там є всі відповіді на питання, перед якими сьогодні постав президент та його абсолютно не фахова команда в питаннях зовнішньої політики", - сказав політик.
Читайте також:
Він також зазначив, що сьогодні дії президента Зеленського у сфері зовнішньої політики контролює людина, яка ще недавно працювала у кіноіндустрії.
"Сьогодні Міністерство закордонних справ відсторонено від цього процесу. Функція міністра Пристайка – лише пояснювати те, що робить президент. Очевидно, що на вухах у президента в питаннях зовнішньої політики сидить пан Єрмак - людина, яка займалася до вчорашнього дня зйомками кіно, а сьогодні стала асом в питаннях зовнішньої політики. Взагалі більш парадоксальної ситуації допустити важко. Людина, яка ні дня не працювала ні в системі зовнішньої політики сьогодні не просто вибудовує, реалізовує, контролює зовнішню політику, а й контролює дії президента у цій сфері. На мою думку, в нормальній цивілізованій державі вже давним-давно підняли би питання про те, що президент передав свої повноваження у питаннях зовнішньої політики людині, яка не володіє фахом у питаннях зовнішньої політики", - наголосив Безсмертний.
Нагадаємо, 1 жовтня президент України Володимир
 

arnisumy

Well-Known Member
Богдан має написати заяву про відставку, – Данилюк
03/10/2019 16:35
You must be registered for see images

ОЛЕКСАНДР ДАНИЛЮК. ФОТО: РБК-УКРАЇНА

Останньою краплею, яка спричинила відставку Олександра Данилюка з посади секретаря РНБО, стала ситуація з “ПриватБанком” та вплив Андрія Богдана, який був адвокатом Ігоря Коломойського, на президента.
Як повідомляє “ “, про це колишній очільник Радбезу у інтерв’ю “ВВС News Україна”.
“Було декілька факторів (що спричинили звільнення — ред.), але останньою краплею були події навколо “ПриватБанку”. Протягом останніх тижнів відбулися події, які викликали величезний резонанс. Це стосується і обшуків у “ПриватБанку”, і підпалу машини і будинку Валерії Гонтаревої. Також є певний прогрес у судах. Тобто була така концентрація подій, яка послала дуже негативний сигнал. І я, як людина, яка поставила на кін свою репутацію під час передвиборчої кампанії, коли заявляв, що робитиму все, аби вплив Коломойського в Україні був обмеженим, звичайно, я не міг на це не реагувати. Це було питання не тільки репутації, це було питання цінностей. І тому це стало останньою краплею”, – заявив Данилюк.
Відповідаючи на питання, чи говорив він про це з президентом Володимиром Зеленським, Данилюк зазначив, що мав з ним розмови навіть під час передвиборчої кампанії.
“Коли конкретні люди, які під час націоналізації представляли інтереси олігарха (Ігоря Коломойського – ред.), намагалися формувати позицію президента (тоді ще кандидата) стосовно цього процесу. І моя позиція проста, я навіть озвучив її публічно. Тому що ми були по різні сторони барикад. І ми все одно маємо конфлікт інтересів. Ми не можемо втягувати президента в це питання, взагалі ніяк”, – зазначив Данилюк.
На його думку, оскільки Богдан, як колишній адвокат Коломойського, не може уникати конфлікту інтересів, то має піти у відставку.
“Я вважаю, що якщо ми говоримо про конфлікт інтересів, то Богдан має написати вже не жартівливу, а реальну заяву, як це зробив я. І все. Це була б професійна позиція”, – переконаний ексчиновник.
Як інформувала “ “, 28 травня 2019 року ексміністр фінансів часів Порошенка Олександр Данилюк.
Він ще на початку президентської виборчої кампанії, взимку 2019 року.
27 вересня Данилюк заяву про відставку. Це сталося перед початком робочого візиту Володимира Зеленського до США з метою участі у 74-й сесії Генеральної Асамблеї ООН.
 

arnisumy

Well-Known Member
зебіли, може The Times порохоботи?

You must be registered for see images
You must be registered for see images
 
Останнє редагування:

LevAris

Well-Known Member
при Порохе був мінськ (москалі далі не полізли, а ЗСУ просувались вперед, хоч і повільно але просувались), але не було визнання колаборантів, зрадників, окупантів "місцевою владою", так само як і не було амністії для всіх цих виродків! Я ще раз питаю, на@уя ваша зелена шмаркля це все робить?
Минск сделал невозможным военное решение вопроса возврата Донбасса. Осталось только либо заморозить конфликт на года, либо пытаться искать компромисы. Зеленский пока пытается искать компромисы. Каковы именно эти компромисы и есть ли там зрада - пока не известно, ибо нет конкретики. Ждем встречи в нормандском формате, проекта закона о выборах, тогда все будет булее менее ясно. Пока более обсуждать нечего.
 

d324co

Well-Known Member

Отвечая на вопрос о том, есть ли у него гарантии со стороны РФ, что будут отведены войска с российско-украинской границы, Зеленский уклонился от прямого ответа
 

arnisumy

Well-Known Member
04.10.19 15:14
"Потрібно шукати формулу прощення для тих, хто не вбивав, але був учасником подій на тому боці", - нардеп від СН Яременко про амністію на Донбасі. ВIДЕО
Для проросійських жителів Донбасу, які брали участь у подіях "на тому боці", але не причетні до вбивств та інших злочинів, необхідно відшукати "формулу прощення".
Як повідомляє , про це заявив у кулуарах програми " " депутат фракції "Слуга народу", глава комітету Ради з питань зовнішньої політики і міжпарламентського співробітництва Богдан Яременко.
"Ми мусимо відверто сказати, що для багатьох учасників подій з того боку, які не вбивали, не були причетні до злочинів, ми маємо знайти формулу прощення. Інакше ніколи на нашій землі не настане мир", - сказав Яременко.

 
Зверху