Володимир Зеленський Президент України

d324co

Well-Known Member
Ось, вже реакція із Франції:

 

d324co

Well-Known Member
"Вже" реакция Франции была в пятницу, когда Макрон обращался к послам. А этот только "поддерживает позицию Макрона".
Що є дуже кепсько... Європа хоче торгувати із рашкою, а внутрішні колабораціоністи раді лягти під рашку (((
 
От нее (Украины) остается все меньше и меньше, к большому сожалению.
Порох был плохо, Зе намного хуже, пока по крайней мере, IMXO
Ага, Порох был плохо, Зеля намного хуже... а кого предлагаем, ааа? От вас сударь ещё со времён предвыборной камарильи и потопления рейтинга Пороха, ольгинскими методичками воняло хоть топор вешай. Щас новые методички, что хахлы не способны создать власть и государство, бо Порох крав на крови, в 800 раз разбогател, убил брата и Кеннеди, а Зеля клоун и предатель. Сливайтесь, дальше вам будет только хуже, идите под Рашку! Интересно, откуда у КалоМокши было 480млн. уе на раскрутку сначала Люли, а потом Зели, если его бабки ещё год до начала предвыборной кампании по всему миру заблокировали?? Кто дал ему деньги, ааа? И почему ставленники КалоМокши 1в1 играли на руку Москве?
Идите лучше валежник собирайте, китайский учите чтобы как минимум понимать из какой химии ваша сделанная китайцами "еда" состоит, и вазелин с собой носите, а то кавказцы с бутылкой встретятся, а ты бэз вазэлына)))) А, ещё и йод закупать, китайский, с красителями)) Ваш уже с аптек размели))
 
Последнее редактирование:

LevAris

Well-Known Member
Що є дуже кепсько... Європа хоче торгувати із рашкою, а внутрішні колабораціоністи раді лягти під рашку (((
Она всегда хотела. И не забываем, что буквально чуть более полустолетия назад некоторые страны Европы в легкую делили с СССР чужие территории. Потому легко не будет.

Кстати, недавно узнал, что Германия напала на СССР, потому как СССР захотел Турцию вместе с Константинополем. А не захотел бы, возможно и войны не было бы.
 

d324co

Well-Known Member
Кстати, недавно узнал, что Германия напала на СССР, потому как СССР захотел Турцию вместе с Константинополем. А не захотел бы, возможно и войны не было бы.
Вам совет от профессора Преображенского:
— боже вас сохрани — не читайте до обеда советских газет.

Борменталь: Гм… Да ведь других нет.

Преображенский: Вот никаких и не читайте
))))
 

arnisumy

Well-Known Member
нові інструкції зельцману прилетіли:

Путін чекає від Києва “закріплення формули Штайнмайєра”
08/09/2019 22:11
Для просмотра изображения необходима регистрация

ПРЕЗИДЕНТИ ФРАНЦІЇ ТА РОСІЇ ЕММАНУЕЛЬ МАКРОН І ВОЛОДИМИР ПУТІН. ФОТО: AFP

Президент Росії Володимир Путін очікує виконання Україною домовленостей, досягнутих “нормандською четвіркою” у 2015 і 2016 роках щодо розведення сил і засобів на лінії розмежування на Донбасі, та письмового закріплення “формули Штайнмайєра”.
Про це заявила за підсумками телефонної розмови Путіна з президентом Франції Еммануелем Макроном 8 вересня.
Зазначається, що в ході розмови Путін “відзначив доцільність ретельної підготовки порядку денного , а також опрацювання тих рішень, які можуть бути схвалені лідерами за підсумками такої зустрічі.
“У даному контексті звернено увагу на необхідність виконання Києвом домовленостей, досягнутих в ході попередніх зустрічей на вищому рівні в Парижі й Берліні у 2015-му і 2016 роках, включаючи розведення сил і засобів на узгоджених ділянках лінії зіткнення і закріплення в письмовому вигляді «формули Штайнмайєра»”, – йдеться в повідомленні з Кремля.
“У ході обговорення перспектив вирішення внутрішньоукраїнського конфлікту акцентовано безальтернативність мінського комплексу заходів як основи врегулювання”, – заявили також у Кремлі з посиланням на главу країни-агресора.
При цьому Путін і Макрон “дали позитивну оцінку звільненню та передачі утримуваних осіб як важливої гуманітарної акції”, висловивши надію, що це “буде сприяти нормалізації російсько-українських відносин”.
Як відомо, так звана “ ” (за ім’ям тодішнього глави МЗС ФРН, який запропонував її у 2016 році) передбачає порядок, при якому Верховна Рада України спочатку приймає закон про проведення місцевих виборів на території ОРДЛО, потім проводяться вибори на цій території, після чого ОБСЄ робить висновок про те, чи відповідали проведені вибори європейським стандартам. Якщо вибори не відповідали цим вимогам, прийняті Верховною Радою закони про особливий статус ОРДЛО не наберуть чинності.
При цьому німецька дипломатія допускала проведення виборів в ОРДЛО ще до відновлення Україною контролю над кордоном з РФ.
Як інформувала “ “, 7 вересня утримуваними особами між Україною і Росією у форматі .
В Україну повернулися 24 військовополонені моряки, а також 11 цивільних осіб – Олег Сенцов, Олександр Кольченко, Роман Сущенко, Євген Панов, Микола Карпюк, Станіслав Клих, Павло Гриб, , Володимир Балух, Артур Панов, Едем Бекіров.
На вимогу Кремля Київ у числі 35-ти віддав низку громадян України.
Після обміну
 

firefox

Active Member
Зеля на мой взгляд хорошая встряска государству
как бы после этой встряски,у государства не появился нитевидный пульс

А может и второй Сингапур получится.
Не получится,ибо не нужен никакой Сингапур - нужны "Сваты" с "Кварталом"

Не, меня на понт взять трудно.
У Голобородько это распрекрасно получилось
 
Последнее редактирование:

firefox

Active Member
да вот и я говорю,что клоун-наркоман в кресле Президента Украины - это капец.
"Капец"... - очень нетипичный жаргон,для того,которому "под 50".Хотя...Для адептов Зе! вполне типичный
 
Последнее редактирование:

LevAris

Well-Known Member
да вот и я говорю,что клоун-наркоман в кресле Президента Украины - это капец.
"Капец"... - очень нетипичный жаргон,для того,которому "под 50".Хотя...Для адептов Зе! вполне типичный
Не, наркоман тут больше тот, кто каких то сверчков слышит. Это и есть тот самый капец.
 

arnisumy

Well-Known Member
11.09.19 09:31
Президент Чехії Земан планує обговорити із Зеленським питання "визнання автономії русинів у складі України"

Президент Чехії Мілош Земан прийняв у Празькому Граді делегацію з семи осіб, які, за їхніми словами, "представляють інтереси русинів, які домагаються автономії в складі України".
Як інформує із посиланням на " , про це повідомляє видання Deník N.
Прийом був символічно приурочений до сторіччя підписання Сен-Жерменського договору: 10 вересня 1919 року цією міжнародною угодою підтверджувалося приєднання до Чехословаччини Підкарпатської Русі - території Закарпаття, на якій проживали і проживають русини.
За повідомленням видання, президент Чехії погодився виступити посередником між Києвом і закарпатськими русинами, які, за їхніми словами, вимагають свого офіційного визнання як окремого і статусу автономії для своєї території. Мілош Земан пообіцяв обговорити це питання з новим президентом України Володимиром Зеленським. При цьому президент підкреслив, що зміна системи централізації - виключно внутрішня справа України.
Посол України в Чехії Євген Перебийніс, відповідаючи на питання журналістів, повідомив, що активісти, які виступають від імені русинів, "займаються не тільки своєю культурою і мовою, але і подальшою дестабілізацією нашої країни, яка на сході вже бореться з проросійськими сепаратистами і агресією з боку Росії".
"Русинське питання - це не питання національності, а політичний проєкт, який значною мірою підтримує, просуває і фінансує Кремль із метою дестабілізації ситуації в Україні, насамперед у Закарпатті", - заявив дипломат.
При цьому глава українського диппредставництва відмовився коментувати факт зустрічі з русинською делегацією президента Чехії.
Зазначається, що в складі делегації, яка прибула до Праги, був священник Дмитро Сидор, який раніше отримав умовний термін за посягання на територіальну цілісність України. ЗМІ повідомляли, що діяльність Дмитра Сидора фінансується Кремлем для дестабілізації ситуації в Закарпатті.
Крім нього, на зустріч приїхали Михайло Тяско і Василь Джуган - підприємці, що давно проживають у Чехії і підтримують тісні контакти з президентом країни. Обидва бізнесмени входили в передвиборний штаб Мілоша Земана і супроводжували його в поїздці до Росії.
Прессекретар президента Земана Іржі Овчачек прокоментував підсумки зустрічі: "Пан президент підкреслив, що повністю підтримує територіальну цілісність України. Його слова - лише констатація змісту Мінських домовленостей. Зміна централізації, яку вони припускають, - цілком і повністю внутрішня справа України. В цей процес пан президент у жодному разі не буде втручатися".
Нагадаємо, Президент Чехії Мілош Земан відомий своєю проросійською позицією і скандальними заявами. У червні він сказав, що Україні потрібно змиритися з тим, що Росія окупувала Крим.
 

arnisumy

Well-Known Member
17.09.19 08:09
Офіс Президента хоче запровадити національну прескарту і не пускати журналістів без неї на заходи, - журналіст Щербина

На установчих зборах Ради з питань свободи слова та захисту журналістів при президенті України прозвучала ідея ввести національну прескарту. Журналістів зможуть позбавляти цього документа "за проступки".
Про ідею введення національної прескарти розповів у своєму головний редактор "РБК-Україна" Сергій Щербина, інформує . Він 16 вересня побував в Офісі Президента на установчих зборах Ради з питань свободи слова та захисту журналістів.
"Цей документ, як я зрозумів з обговорювання, покликаний давати статус журналіста, а за проступки такого статусу можна позбавити. Легко припустити, що за принципом наявності національної прескарти буде даватися акредитація в парламент, на події за участю президента тощо" , - повідомив Щербина.
Запровадження такого документа загрожує негативними наслідками, вважає журналіст.
"Я категорично проти такої ініціативи, яка неминуче призведе до появи "святої інквізиції". Або в державному образі, або у вигляді якоїсь профільної "комсомольської" організації, або їхнього міксу. До яких потім потрібно буде ходити на поклін за званням будинку високої культури побуту. Фактично, це механізм регулювання професії, який хтось неминуче осідлає", - написав Щербина.

Він додав, що на зборах звучала апеляції до досвіду Туреччини, де така карта існує.
"Дуже хочеться запитати про досвід Саудівської Аравії. Там, як ми знаємо, теж багато чого є", - підсумував журналіст.
Як раніше повідомляв у понеділок, 16 вересня в Офісі Президента . До складу Ради увійшли 15 членів: шість представників медіа, шість представників медійних громадських організацій, а також по одному представнику від Офісу Президента України, Національної спілки журналістів України, Незалежної медіа-профспілки України.
 
Верх