Зелебородько - віртуальний президент України

xxxFAFNIRxxx

Вечный студент :)
Наразі проходить прес-конференція Президента України по ітогам (бо підсумками це назвати важко) каденції.

Ми будемо вести текстову трансляцію. Пост оновлюється з кожною новою цікавою тезою. Деякі вирвані із контексту суто заради того, щоб було смішно.

"Потрібно просто будувати мости"
"Я не обіцяв що до влади прийдуть інші люди, я обіцяв інших людей"
"Та сторона просто має перестати стріляти"
"Дайте мені незалежних енергетиків"
"У мене не було зустрічей з Володимиром Путіним у будь-якому форматі, зокрема й дзвінків"
"Може чогось не вистачає Баканову, проте він показав за цей рік що такої чесної людини в СБУ ще досі не було"
"В чому я бачу проблему. Розкажу вам один випадок, я про це ніколи не говорив. Скажіть будь ласка, чи є у світі хоч одна країна де в кортежі президента їздить журналіст?"
"Що я зробив? Нічого не зробив!"(вирвано з контексту)
"Місцеві вибори є місцеві. Люди просто обирають владу"
"Якщо парламент не буду голосувати так як нам потрібно, то ми його розпустимо"
"Всі ці справи(Гандзюк, Шеремет) веде Арсен Аваков. Це справді його справа і він її знає."
"Нормальна людина, але на митниці беруть хабарі. Нормальна людина, але їде контрабанда. Нормальна, симпатична. Але недостатньо. Я йому пропонував: давай змінимо законодавство, зробимо окремі військові атряди. І де результат?"
"У нас є новий міністр фінансів. А новий міністр фінансів працював за часів Порошенко. Він же був головою у того великого реформатора Порошенка"
"Аваков не мій близький товариш, навпаки у нього є товариші, з яким я не товаришую"
"Переведіть статистику ЮНІСЕФ в гроші"
"Де його літаки? Де його товари якими він заповнив аптеки? Це просто популізм!"(про голову Черкас)
"Мені все одно звідки йдуть гроші. Ви повинні за місяць забезпечити всі аптеки, супермаркети і подібне. Ми знімали з пасажирських літаків сидіння і перероблювали їх під вантажні"
"Нікому не потрібна стабільність в Україні"
"Візьміть березень і квітень 2019 року, і порівняйте з березнем і квітнем 2020 року кількість летальних випадків. Зараз кількість летальних випадків менше ніж в минулому році"
"Як зробити щоб уряд був стабільним? Ніяк!"
"В чому різниця між монобільшістю та фракційним? Там просто є партії і вони між собою домовляються. Це мої, ти їх не чіпаєш. Це твої, я їх не чіпаю"
"Хто я такий? Я стратегія чи випадковість?"
"Вони не можуть на мене натиснути щоб поставити потрібну людину на посаду"
"Наш кормчій Валадімір Зєлєнскій змог в пятілєтку"
"Ми просто опинилися голі перед таким викликом"
"В кожній області має з'явитися маленьке медичне містечко, такий маленький космос. Щоб люди тебе поважали"
"Якщо буде народна підтримка, то я буду думати. В мене є чим думати"
"Якщо б зараз був другий тур, то я б набрав 75%"
"Глибину айсбергу ми знаємо з вами по різному"
"Якщо ми беремо зараз платіжку, то в цілому платіжка зменшилася"
"Якщо проїхати всі заправки в Києві, то ціна там стовідсотково зменшилася"
"Я ніколи не працював за гроші інших країн"
"Я маю в цьому великий досвід, більше 20 років. Ви ще дитиною були"
"Поки ваші власники будуть лише думати, ми це реально робимо. Ми думаємо не про власні кадрішки, а про те чому мене обрав народ"(про допомогу власників телеканалів Україні)
"Хто для вас кращий? Пан Порошенко, на другий термін, чи Володимир Зеленський?"
"Я всім відрізняюся від Порошенка. Як політично, так і фізіологічно. Я дійсно хворію цієї країною, люблю цю країну."
"Чому Порошенко голосував за законопроект про банки? Тому що вони хотіли отримати гроші, обіцяні МВФ"
"Я просто знаю що там відбувається. Там є росіяни, там є українці які взяли паспорти. Так була паспортизація"
"Бойовики? Хто вони? Вони вже взяли російські паспорти"
"Там є три суб'єкти, ну ось ці ЛДНР та ще один суб'єкт, його ми знаємо, це РФ"
"Я готовий нести будь-яку відповідальнсіть, але я не несу відповідальність за те, що йде слідство."
"А що ви хочете щоб я робив? Давайте я стану Генеральним Прокурором, або міністром МВС. І буду нести персональну відповідальність"
"Мені сказали знайшли імовірних вбивць, затягнули мене в це"
"Ви ж креативні, ви ж Бігус"

(c)

вони хотіли.... ВОНИ, Карл!
а хороший и добрый Вофка не хотел ничего от МВФ... ну как минимум в сериале точно....
ох, уж этот проклятый барыга Порошенко: уже и не президент, и без большинства в Раде, и без Кабмина, прокурора, СБУшника, а всё равно продолжает стервец продавать страну МВФ и вгонять её в долги.....О, какое чудо! Вот это силища! Вот это моща!
 

xxxFAFNIRxxx

Вечный студент :)
"Якщо не дай боже ці люди будуть невинні, відповідальність понесуть всі, хто їх посадив"
"Це окрема держава — Укрзалізниця"
"Чи вірю я в це, що це відбудеться найближчим часом? Ні, не вірю"(про реформу УкрЗалізниці)
"Ми можемо контролювати людей, в яких був коронавірус"
"Потім ДІЯ запрацювала і в нас є електронна самоізоляція."
"Ми не були готові, що люди реально не готові до обсервації"
"У нас в державі все працює"
"Тому я думаю через місяць, коли ми вийдемо з цієї ситуації, ми перейдемо до реформи УкрЗалізниці. До реформи УкрОборонПрому, воно вже готове на папері. В нас є готова реформа накопичувальної пенсії, багато реформ."
"Оман. То була моя приватна поїздка"
"З Путіним ми вирішили питання і отримали 3 млрд доларів США від Росії, за Газпром."
"Я полетів до моєї сім'ї. Моя сім'я проплатила номер в готелі."
"Сталася іранська трагедія, в якій ми теж перемогли."
"В чому мене звинувачують? Що я зустрічаюся заради України, що моя сім'я оплатила номер. Що летів під своїм ім'ям, а не Петро Інкогніто"
"Я ще в душ ходжу, сплю і люблю дітей."
"Що стосується пана Єрмака — для мене це порожня справа"
"Як би там слідство не закінчилось — в мене є відповідь, повна"
"Не хочу про це зараз говорити, тому що іде слідство, і тому що я не хочу про це говорити"
"По-перше це брат Єрмака, по-друге нікто там грошей не взяв"
"Я знаю хто це зробив, хто шантажував цими записами"
"Не порожнє — для чого це зробили. Хто має таку техніку? Держава має таку техніку."
"Доречі дуже там цікаво, треба вам прослідити хто викладував те відео, звідки воно йшло, хто вперше оприлюднив в фейсбуці."
"І одразу ви зрозумієте, хто в цьому співучасник, і кому належать ті ці інші телеграм-канали"
"До критики відношусь погано"

(с)

А, ну всё ребята, расходимся...никаких проблем нет, денег никто не брал, пострадавших нет, всё путём.
 

xxxFAFNIRxxx

Вечный студент :)
"Вы перешли на русский язык, вы видите какие у нас права человека"
"З приводу фури, це головніше, що я зараз почув"
"Люстрація була незаконна"
"Є люди, яким не можна відміняти люстрацію"
"Я впевнений що там є люди, які ні в чому не винні, які підпали під люстрацію"
"Юлія Мендель така смілива дівчина, яка виходить до всіх активістів"
"Питання мови, воно дуже штучне це питання"
"З Угорщиною, ви знаєте, в нас багато років немає стосунків"
"Тому я думаю, що в нас непрості стосунки з Угорщиною. Хоч в нас й дружні стосунки"
"Я абсолютно уверен, что вы можете вести эфир на любом языке"
"Я впевнений, що з квотами треба навести порядок"
"В нас є несправедливість до людей, які не розмовляють українською мовою"
"Щодо Газпрому, треба подумати про НАК Нафтогаз, я думаю це для них буде сюрприз, проте я знаю куди витрачати їх гроші"
"Я не можу звільнити зараз когось з губернаторів, бо боюся що там все завалиться"
"Найкращі ситуації там де мер і облради працюють разом. Це і є вертикаль влади"
"Про Крим одне питання"
"В Херсонщині ми домовилися з Ердоганом, він готовий там будувати"
"Велику мечеть, знайшли вже землю в Києві, чекаємо проект"
"Питання Криму в інформаційному просторі, його може і замало, але не замало у державних питаннях, держава все робить"
"Пока Крым не вернется, санкции не будут сняты. Пока что это единственный способ, где мы говорим о Крыме"
"Юль, пускай вже зададуть вопрос и пойдьом"
"Шарію надали голосу, а америці не надали"
"Для чого ви це говорите, ви хочете щоб люди виходили на вулиці?"
"Ми дощику радіємо не як романтиці, а тому що в нас посухи і все може посохнути, в нас пожари."
"Переворотів в країні не треба, якщо людям не подобається влада, будь ласка, я для цього прийняв закон про імпічмент"
"Я нічого не боюся, бо я нічого поганого не роблю. Я впевнений у кожному своєму кроку, навіть якщо я роблю помилки."

(с)

Странно, я думал это вопрос должностных обязанностей - а это оказывается просто смелость... а деньги ей за эту смелость доплачивают? Нельзя же, чтоб вот такое проявление смелости осталось без награды....
 
Зверху