Продам acer aspire 5552g на запчасти

  • Автор теми Igor
  • Дата створення

Igor

Member
Сгорела МП. Поэтому продается на запчасти:
матрица LP156WH2 (TL)(EA) - продано
крышка и рамка матрицы-150
Шлейф матрицы-70
кардридер со шлейфом - продано
Петли матрицы-50
USB разъем со шлейфом - продано
кнопка включения - продано
крепление HDD - продано
DVD-RW рабочий-продано
клавиатура - продано
система охлаждения(без куллера) - 50
динамик - продано
тачпад - продано
нижняя часть корпуса (поддон) - продано
верхняя часть (топкейс) - 150
Модуль WiFi-продано
Вебкамера lts-10p2sf205 - продано
АКб - продан
БП - продано
Винчестер 500 Гб WD5000BEVT - продано
ОЗУ - продано
Проц - AMD Turion || X2 P560 - 100
МП не рабочая - продано

Все вопросы по тел 0667723218

При покупке нескольких запчастей, возможен торг!
 
Останнє редагування:

d324co

Well-Known Member
Модуль WiFi-100

Модель можно уточнить??
Судя по описанию, aspire 5552g имеет блютуз. Если это комбинированный модуль - заинтересован купить.
 

Igor

Member
Модуль WiFi-100

Модель можно уточнить??
Судя по описанию, aspire 5552g имеет блютуз. Если это комбинированный модуль - заинтересован купить.
Извините, что не сразу ответил. Не знаю, комбинированный или нет. Вот модель, если есть возможность, сами посмотрите: bcm943225hm
 
Останнє редагування:

Alexis_12

New Member
50 грн. за весь этот хлам что перечислен. А винтики тоже продаешь отдельно, барыга??
 
Останнє редагування:

igor.bs

New Member
це позгроза? Тоді ігорьку потрібно в першу чергу відірвати язика.
або Ви напевне боїтесь що його у Вас відірвуть, або почали преводити вину на когось...
--
якщо розглядати питання це в такому сенсі, що такі дії можуть бути вчинені як в прямому розумінні, та і в переносному розумінні..то з точки зору яка не вигидніше для Вас, вважаю - то напевне в переносному, бо моє трактування в переносному розумінні, це те, щоб позбавити Вас використовувати російську мову в такому контексті, в якому Ви її висвітлюєте...Оскільки ці речі написанні, то позбавити Вас як написанню так і вживанні словестно, бо те що Ви пишете є підтверженням наміру про словесне висловлювання, якби це було сказане, то може тільки про словену заборону..Це відноситься не тільки до окремих вираженних слів а й до фраз, думок та інш..У Разі порушення цієї заборони, може бути перехід від переносного розуміння до розуміння в прямому сенсі, не тільки до тієї частини тіла якою Ви говорите а й пишете..та й інш..
отже, відповідаючи на Ваше запитання, відповім, що з моєї сторони я не намагався Вам погрожувати, а мав наміри застерігти від того чи іншого, або про те, що я вищевиклав..Перефразую деяку приказку на укр. "За свій ринок треба відповідати, як словесний так і письмовий, ринок" (письмовий, мається на увазі свовестний ринок включно). Тобто, якщо Ви пишите то треба відповідати подвійно.
--
Взагалі, якщо дати Вам характеристику тільки з того що я прочитав, то я б сказав, що насправді Ви доволі розумна людина, та враховуючи цю обставину порекомендував би Вам змінити аватарку з сови на пацюка наприклад..Всіх Вам благ. Бувайте.
 
Зверху