Скоро выборы

d324co

Well-Known Member
Володимир Пилипенко: У бюджет-2019 «Партія «Відродження» вимагає закласти підвищення пенсій, збільшення фінансування медицини та програм енергоефективності
13:16 / 05 Жовтня 2018
Пішла хвиля популізму...
 

Roger Wilco

Heavy Metal Forever
Хто мені пояснить, чому так багато плакатів з московською підпихнею, Мураєвим?
 

Билли Бонс

Well-Known Member
из ФБ...

Про выборы - я за себя скажу просто, если в второй тур будет выходить Косатая vs еще кто-то, (не Порох), то я буду голосовать за самого одиозного и всратого кандидиата. С максимально сепарскими взглядами и позицией. Идеально что-то типа Добкина, а лучше Царьова. Просто что бы пиздец начался сразу а не растягивался на года и возвращения в прошлое по тихой воде.
У меня нет времени ждать еще 10 лет, да и не будет через 10 лет уже никого.
 

rfvgy

Ukrainian
19.11.18 12:40
"Свобода", "Правий сектор", ОУН, КУН і С14 підтримали висунення Кошулинського в президенти
Низка націоналістичних організацій підтримали висунення "свободівця" Руслана Кошулинського в президенти.


Сьогодні, 19 листопада, на з'явилася заява на підтримку кандидатури Кошулинського, підписана лідерами "Свободи" (Олег Тягнибок), "Правого сектору" (Андрій Тарасенко), Організації українських націоналістів (Богдан Червак), Конгресу українських націоналістів (Степан Брацюнь ) і "С14" (Євген Карась), передає Цензор.НЕТ.

"Обговоривши політичну ситуацію, ми - повноважні представники націоналістичних організацій - ухвалили рішення підтримати кандидатуру Руслана Кошулинського на президентських виборах 2019 року. Закликаємо інші національно-патріотичні сили, в цілому всіх українців підтримати кандидатуру Руслана Кошулинського на посаду Президента України!" - йдеться в заяві.



 

goool

Well-Known Member
Турчинов подтвердил заморозку выборов в случае военного положения
"В случае нормализации ситуации военное положение может быть отменено в любое время".



:clap::clap::clap::clap:
 

d324co

Well-Known Member
То зрозуміло усім.
Вуха від "мертвого віслюка" стирчать не прикриті...
 
Зверху