Позор водоканалу, Лысенко, Вегере!!!

d324co

Well-Known Member
На зустрічі з губернатором забудовник Федорченко назвав керівника водоканалу ідіотом
18:46 / 10 апреля 2020

Під час зустрічі голови Сумської облдержадміністрації Романа Грищенка із представниками місцевого бізнесу забудовник Віктор Федорченко назвав директора КП «Міськводоканал» Сумської міської ради Анатолія Сагача «ідіотом». Про це пише
«Я не можу включити воду на будинок, вже зданий, через те, що – я не побоюся цього слова – просто ідіот начальник міськводоканалу. Що вони роблять? Вони під цей будинок пишуть все: що я мушу там десь задвіжку замінити на водозаборі, десь якісь колодязі відремонтувати, аж до ремонту кабінетів. І під це будинок на 18 мільйонів – ми порахували – я маю зробити цих робіт. Це все незаконно!
Я звернувся в Антимонопольний комітет, але поки Антимонопольний комітет розглядає – ці люди, старики, у фляжках носять воду! Я звоню Лисенку, зустрічаюся з ним, доповідаю, кажу – ці люди у тебе в підпорядкуванні, давай вирішимо питання. Він: добре, Віктор Михайлович, я тобі завтра подзвоню. Проходить вже 10 днів, жодних дзвінків. Я офіційно йому листа написав, є звернення людей. От уявіть собі: іде дідусь 80 років із пляшкою води, йому треба сидіти в квартирі – не дай Бог щось станеться!», — заявив Віктор Федорченко і додав: «Вважаю, що треба його звільнити із займаної посади».
 

Andy

Well-Known Member
Так и вижу, как старики 80 лет покупают квартиры в новострое... а говорят - живём плохо.
 

firefox

Well-Known Member
старики 80 лет покупают квартиры в новострое...
А ты в свои чуток за 30, живёшь в съемной конуре и ноешь-ноешь-ноешь.Люто онанируешь на рашку,но сидишь здесь,хорошо понимая,что биомусор,который имеет наглость активно плодиться там не нужен - разве что в поликлинику для опытов
 
Останнє редагування:

Glucker

Здесь был статус
А ты в свои чуток за 30, живёшь в съемной конуре и ноешь-ноешь-ноешь.Люто онанируешь на рашку,но сидишь здесь,хорошо понимая,что биомусор,который имеет наглость активно плодиться там не нужен - разве что в поликлинику для опытов
Самое интересное что и возразить ему нечем. Andy только дизлайкнул пост в беззвучной злобе))) Он как собака, понимает все, но сказать ничего не может. Или молчит, или тупо тявкает.
 

Murchik

я выиграл акцию-Бан 10лет
Ця ситуація з відключенням води і коли третина міста на Курській сидить без гарячої води в умовах карантину - це часом не статті 111 та 113 КК - "Державна зрада" і "Диверсія"?

ст. 113 "Диверсія" ("...вчинення дій, спрямованих на поширення епідемій..."). Карається позбавленням волі на строк від 10 до 15 років з конфіскацією.

Форум напевно читають співробітники поліції та СБУ. Будь ласка, втрутьтесь. Ви ж так само страждаєте.

"Це війна..." - як сказав Макрон у зверненні к нації стосовно пандемії коронавірусу.
так так, зараз вам підозру випишуть
 

d324co

Well-Known Member
Ця ситуація з відключенням води і коли третина міста на Курській сидить без гарячої води в умовах карантину - це часом не статті 111 та 113 КК - "Державна зрада" і "Диверсія"?

ст. 113 "Диверсія" ("...вчинення дій, спрямованих на поширення епідемій..."). Карається позбавленням волі на строк від 10 до 15 років з конфіскацією.

Форум напевно читають співробітники поліції та СБУ. Будь ласка, втрутьтесь. Ви ж так само страждаєте.

"Це війна..." - як сказав Макрон у зверненні к нації стосовно пандемії коронавірусу.
Вчера включили.
 
Зверху