Сумской менталитет.

d324co

Well-Known Member
Чому сміття, яке збирали у «День Землі», досі купами лежить на березі річки Псел?
29 Апреля 2019 18:35
Для просмотра изображения необходима регистрация

Сьогодні вийшов прогулятись по берегу Пслу і загубив дар речі. Сміття, яке волонтери збирали під час Всеукраїнської акції «День землі», досі купами лежить на ділянці продовж річки від Епіцентру до мосту КРЗ. Я нарахував біля десятка куп невивезеного сміття.

Пакети розривають безхатьки, у пошуку порожніх пляшок, собаки, у пошуку їжі, і вітер розносить сміття і порваних сміттєвих пакетів по берегу річки. Вивозити скоро буде нічого, і знов прийдеться збирати сміття. Для чого проводилась акція, щоб поставити відмітку, що її провели, чи ми дійсно дбаємо про Землю. Хотілося би почути відповідь від організаторів акції та екологів, чи будуть вивозити зібране сміття, чи річка буде далі залишатися смітником?

oxo-xo

Active Member
А вдоль Сумки от мостика возле Висты и до мостика возле стоянки на Нижнехолодногорской лежит с ОСЕНИ!

d324co

Well-Known Member
У Сумах загорівся рейсовий автобус Надзвичайні події | 13:22 вчора Сьогодні, 16 травня, близько 12:30 на вул. Горького сталося загоряння рейсового автобуса. Зараз на місці події працюють рятувальники.

Детальніше:
Факт вполне рядовой, если бы не фото:
Для просмотра вложений необходима регистрация

Сколько номинантов на премию Дарвина...
На крыше горящего автобуса баллоны со сжатым газом. Больше 100 атм. Если бы хоть один из них е@нул - трупов и калек было бы предостаточно... Ан, нет, стоят, лыбятся, фоткают...

firefox

Active Member
Факт вполне рядовой, если бы не фото:
Для просмотра вложений необходима регистрация

Сколько номинантов на премию Дарвина...
На крыше горящего автобуса баллоны со сжатым газом. Больше 100 атм. Если бы хоть один из них е@нул - трупов и калек было бы предостаточно... Ан, нет, стоят, лыбятся, фоткают...
ну это не менталитет - обычное слабоумие ;)

d324co

Well-Known Member
Зато эффект от лопнувшего баллона со сжатым газом несравним с пропановым.

d324co

Well-Known Member
Суд визнав мера Сум корупціонером
Для просмотра изображения необходима регистрация
9:35 / 27 мая 2019

Сьогодні, 27 травня, у Зарічному районному суді Сум суддя Олексій Сибільов оголосив постанову у справі стосовно розгляду адмінпротоколів щодо мера Сум Олександра Лисенка.
Суд визнав Олександра Лисенка винним, але закрив провадження у зв’язку із закінченням строку притягнення до адміністративної відповідальності.
Нагадаємо, 1 лютого, на своєму засіданні НАЗК вирішило направити до суду 14 протоколів про адміністративні правопорушення, повязані з корупцією, стосовно Сумського міського голови Олександра Лисенка. НАЗК повідомляло: «Міський голова на власний розсуд та бачення оцінював особистий вклад у результати роботи та протягом 7 місяців встановлював самому собі премії у розмірі 65% – 270% до суми свого посадового окладу, надбавок та доплат».
Строк притягнення до адміністративної відповідальності за таке — 3 місяця з моменту складення протоколів.
Протягом цього часу суд не встиг розглянути справу, бо то міський голова був у відрядженні, то йому був потрібен час на ознайомлення з матеріалами справи для того, щоб з’ясувати чи потрібен йому захисник, потім його захисник був зайнятий в інших процесах, а мер перебував на лікарняному.
Минулоріч була подібна ситація. Відносно міського голови Сум тоді теж розглядались протоколи про корупцію, і пан Лисенко більшість судових засідань не відвідував: був на лікарняному, через що депутати міськради передавали йому «ковдру Насірова». До слова, тоді суд першої інстанції теж визнав мера винним, але закрив справу через закінчення строків притягнення до відповідальності. Проте мер з визнанням його винним не погодився і оскаржив постанову в апеляційному суді. Там її скасували, визнавши мера невинним. Наразі міський голова також має право оскаржити постанову до Сумського апеляційного суду.
Але йому, як і раніш - по*..

Последнее редактирование:

d324co

Well-Known Member
Состоялось:
Паркування в Сумах стане платним
10:30, 19 июня

Сьогодні під час засідання чергової сесії міської ради було розглянуто питання щодо встановлення збору за місця для паркування транспортних засобів. У ході голосування рішення було прийнято.
За проголосували 25 депутатів з 33 присутніх. На території об’єднаної територіальної громади міста Суми відтепер встановлено збір за місця для паркування транспортних засобів.
Платниками збору є юридичні особи, їх філії, фізичні особи – підприємці, які згідно з рішенням Сумської міської ради організовують та проводять діяльність із забезпечення паркування транспортних засобів на майданчиках для платного паркування та спеціально відведених автостоянках.
З переліком спеціальних земельних ділянок, відведених для організації та провадження діяльності із забезпечення паркування транспортних засобів можна ознайомитися нижче:

Fil 74

Well-Known Member
Собирать, как обычно, будут улыбчивые люди в ярких жилетах...)

PAHANA

Active Member
Собирать, как обычно, будут улыбчивые люди в ярких жилетах...)
Точно ) Без документов и скорее всего без жилета. Но с единственным ответом "Нууу... С машиной ведь может что то случиться если не заплатишь!!"
Наших сумских депутатов пора награждать именным оружием. Частенько стреляет при чистке...

d324co

Well-Known Member

Сьогодні о 00:15
20 червня у Зарічному районному суді допитували обвинувачених та переглядали відео доказ у справі про справляння природні потреби на пам’ятний знак у сквері Небесної Сотні.
Перед початком засідання сторони захисту просили себе не знімати. Про те, що було тієї ночі – розповідає один з обвинувачених. Говорить, що на відео не він.
«(Прокурор) Ви підходили до цього каменю? — (Обвинувачений) Мене тільки працівники поліції поряд провели. До каменю я сам не підходив. – (П)Ви також повідомили, що вам по приїзду до відділу поліції наносили тілесні ушкодження, яких не видно. – (О) Так. Внутрішньою стороною руки. – (П) Чи зверталися ви до правоохоронних органів? – (О) Ні, не звертався. – (П) Чому? – (О) Тому, що в мене не було доказів. Як я міг це довести? — (П) На цьому відео ви зображені? – (О)Ні».
Після перерви продовжили слухати іншого обвинуваченого. Обидва юнаки свою вину заперечують.
«(П)Відео, яке ми сьогодні досліджували – зняте на ваш мобільний телефон? — (О) Не можу дати відповідь на це питання. Я не знаю. — (П) А ви на ньому були зображені? – (О) Ну як ви бачили з відео. Ні. – (П) Голос ваш там присутній? – (О) Голос я не можу розібрати. Чи мій це голос, чи не мій».
«Враховуючи повідомлену інформацію, характер показань, яке надали обвинувачення, суд вважає за необхідне – зобов’язати прокурора надати на судове засідання речові докази – мобільний телефон. Оскільки підлягає більш ретельному дослідженню», – суддя Олексій Сибільов.
Наступне судове засідання призначили на 11 ранку 14-го серпня. Тоді оглядатимуть мобільний телефон на який, за версією слідства було відзняте відео.
Нагадаємо, 29 червня минулого року близько 2-ї ночі наряд патрульної поліції помітив у сквері Небесної Сотні юнаків, які справляли природні потреби на пам’ятний знак. Цей процес фільмували на мобільний телефон. Під час затримання юнаки намагались позбутися гаджета. Затримані виявилися випускниками сумських навчальних закладів. По суті справу розглядають з листопада минулого року. Якщо вину юнаків доведуть, їм загрожуватиме обмеження волі на строк до 5 років або позбавленням волі на строк до 4 років.
- debaty.sumy.ua»
Дурниками у суді прикидуються.
Когось із міських чиновників вони мені нагадують???

d324co

Well-Known Member
Вчора, 2 липня, в Сумському центрі розвитку місцевого самоврядування відбулася презентація проекту взаємодії з громадою в сфері безпеки – «Сусідська варта».

«Елементами програми «Сусідська варта» є взаємодія – з поліцією, з громадою, тренінги та роз'яснювальна робота, - говорить заступник начальника Сумського відділу поліції Дмитро Заремба. - Так, для швидкого реагування на підозрілі ситуації та випадки правопорушень у місті, ми створили у «Телеграм» групу «Суми правопорядок»: таке пряме спілкування «громадяни – поліція» зможе поліпшити реагування правоохоронців на ті чи інші проблеми з правопорядком у місті».
Нечего ждать милости от полиции". Брать дело в свои руки, стучать, стучать и еще раз стучать !!

d324co

Well-Known Member
.

Вчора 6 липня о 19:50
Близько 13.15 в м. Суми на вул. Набережна р. Стрілки відбулось ДТП.
Прибувши на місце виклику, було виявлено автомобіль «Опель Астра», водій якого під час виконання повороту ліворуч не з крайнього лівого положення на проїзній частині допустив зіткнення з автомобілем «Фольскваген», який рухався в попутному напрямку. Внаслідок чого автомобілі отримали механічні пошкодження. На водія «Опель» складено протокол за ст 124 КУпАП, на водія «Фольскваген» - протокол за ч.1ст.130 КУпАП, бо він був у стані алкогольного сп'яніння (алкотестер зафіксував 0,84 проміле), повідомляє управління патрульної поаліції Сумщини

d324co

Well-Known Member
Водитель авто с ресничками все может.
Но мне кажется это не забывчивость. С такого угла наклона машина дальше бы поехала.
Если панически давить на тормоз и тянуть ручник - не поедет. Вдобавок, она (машина)) мордой "ап асфальт" упёрлась...

Верх