Україна та NАТО

О

октоген

Guest
taurus__73 сказав(ла):
А есть еще один путь... более радикальный. Всех кто был в компартии выгнать из власти с минимальной пенсией.... А при оскорбленни Украины, сажать...... Довольно радикально. и поверь даст много положительных эфектов.... Тебе может не нравиться Ющенко, может ты себе выколку зделал "не забуду Януковича" или парт билет компартии под подушку кладёшь, это твой выбор... Но за оскорбления в адрес государства тебе пасть нужно рвать.... И гнать на все четыре стороны.. Потому что такие как ты, это наша самая большая беда...
Бред...
Война с пенсионерами , коммунистами-это все на что ржавые способны?
выколка , партбилет-это личный опыт? У меня их нет.

Рвать пасть...думаю что пасть нужно рвать таким как ты ,которые дальше своего носа ничего не видят и ведут страну (ли) к национал-фашизму

Хуторянский, местечковый национализм-ваша беда




Кстати от вашего сообщения попахивает так нелюбимым вами Лениным ,тот тоже впав в 1920-1924г в маразм грозился всех повесить и тд...
 

Fanat-SS

White Power 88
Як погано , що в нас не ЄДИНА в поглядах нація, як у Прибалтів. Та всі націоналісти і вони цим гордяться. І подивись як ці невеличкі країни з мінімум ресурсів розвиваються. Вважаю, що головна проблема всіх бід українців - це ви тупі комуністичні потвори. Якби Західна Україна була б окремою державою, то жили б вони на рівні поляків....А ви все нас тягните в багнюку.
 

Doz

New Member
taurus__73 сказав(ла):
А есть еще один путь... более радикальный. Всех кто был в компартии выгнать из власти с минимальной пенсией.... А при оскорбленни Украины, сажать...... Довольно радикально. и поверь даст много положительных эфектов.... Тебе может не нравиться Ющенко, может ты себе выколку зделал "не забуду Януковича" или парт билет компартии под подушку кладёшь, это твой выбор... Но за оскорбления в адрес государства тебе пасть нужно рвать.... И гнать на все четыре стороны.. Потому что такие как ты, это наша самая большая беда...
Что ты верепенишся, то кричишь "у нас демократия" то "у нас свобода слова", а если у человека другие политические взгляды, так ты сразу показываешь свое лицо: гнать, сажать, рвать. Ты сам что сделал для Украины? Кто тебе дал право оскарблять старшее поколение, которое дало тебе гараздо больше, чем Ющенко?
 

Fanat-SS

White Power 88
Націонал - патріотизму ТАК! Я за радикальні методи. Необхідно розгромити або спалити штаб комуністичної партії в Сумах!!!! Шукаю однодумців:) Смерть ворогам!!!и СЛАВА Україні!!!!! Якщо Ющенко не може їх по цивілізованому заборонити, то потрібно щоб народ сказав своє НІ!!! Я є народ і має право у своїй країні робити зачистку УКРАЇНСЬКИХ ВОРОГІВ!!!! Головна причина наших бід - це БОЯЗЛИВІСТЬ сказати на всю Україну ПРАВДУ!!!! Ми мовчимо - і вороги цим користуються. Необхідно, щоб вони боялись свого національно свідомого народу. Адмін - будь -ласка не вважай це за розпалювання міжнаціональної ворожнечі. Я пишу ПРАВДУ і ти про це знаеш!!!! ІНШИХ шляхів я не бачу!!!!
 

Doz

New Member
Fanat-SS сказав(ла):
Націонал - патріотизму ТАК! Я за радикальні методи. Необхідно розгромити або спалити штаб комуністичної партії в Сумах!!!! Шукаю однодумців:) Смерть ворогам!!!и СЛАВА Україні!!!!! Якщо Ющенко не може їх по цивілізованому заборонити, то потрібно щоб народ сказав своє НІ!!! Я є народ і має право у своїй країні робити зачистку УКРАЇНСЬКИХ ВОРОГІВ!!!! Головна причина наших бід - це БОЯЗЛИВІСТЬ сказати на всю Україну ПРАВДУ!!!! Ми мовчимо - і вороги цим користуються. Необхідно, щоб вони боялись свого національно свідомого народу. Адмін - будь -ласка не вважай це за розпалювання міжнаціональної ворожнечі. Я пишу ПРАВДУ і ти про це знаеш!!!! ІНШИХ шляхів я не бачу!!!!
Замість того, щоб дійсно зробити щось для країни, Ви тількі й умієте: розгромити, спалити, смерть. Ви спочатку зробіть щось конкретне, щоб була користь для себе, для родини, а вже потім подумайте гарненько і не допускайте, щоб хтось керував Вашою свідомістю.
 

Sim$Dim

бесконечная жесть
ФанатСС, это уже выходит за все рамки... Джек потроштель, блин, нашелся.
Цензурных комментариев у меня больше нет.
Если ты считаешь сказанное тобой ПРАВДОЙ, то держи ее при себе.
 

Sim$Dim

бесконечная жесть
**Я є народ і має право у своїй країні робити зачистку УКРАЇНСЬКИХ ВОРОГІВ!!!!**
Сегодня твой враг коммунизм, завтра социализм... а послезавтра вы придумаете очередного врага. Извини.., но это и есть самый что ни на есть настоящий БЕСПРЕДЕЛ.
 

Fanat-SS

White Power 88
"Безпрєдєл" - це коли бувші нквдисти, кгбісти та інші славні працівники червоного терору, які вбивали мільйони українських громадян, ще досі вільно себе почувають на Україні. Таке відчуття, що так і має бути...неначебто і нічого не було. Ці довбані та тупі пенсіонери ще за них голосують - тобто вони свідомо підтримують ВБИВЦЬ. Ось це вже справжній "БЕЗПРЄДЄЛ"!!!
 

Sim$Dim

бесконечная жесть
Ооо!! А ты спаситель, герой? Будешь нас от "беспредельных" пенсионеров спасать, которые итак не могут выжить на свои пенсии?
В тебе нет ни капли уважения к своим же согражданам и ты еще называешь себя патриотом, украинцем?
Ты видимо хочешь навязать всем свое искаженное и сугубо личное проявление так называемой "любви". Это не пройдет. Ты перешел грань, твои сообщения призывают к насилию.
ЗЫ. Вот из-за таких "чистильщиков" и начнется гражданская война.
 
З

Зверюга.ua

Guest
Sim$Dim сказав(ла):
Ооо!! А ты спаситель, герой? Будешь нас от "беспредельных" пенсионеров спасать, которые итак не могут выжить на свои пенсии?
В тебе нет ни капли уважения к своим же согражданам и ты еще называешь себя патриотом, украинцем?
Ты видимо хочешь навязать всем свое искаженное и сугубо личное проявление так называемой "любви". Это не пройдет. Ты перешел грань, твои сообщения призывают к насилию.
ЗЫ. Вот из-за таких "чистильщиков" и начнется гражданская война.
Ну не треба так вже згущувати фарби.... Ви повінні зрозуміти що поки існує комунистична партія, то вона буде продовжувати гальмування розвитку України в цілому... А пенсіонери живуть не майбутьнім, а вчорашнім днем... Ось і все, у латвії цю проблему вириши кардинально, просто заборонивши комуністичну партію як таку...


З.І. Фанат трохи висловися грубо, але й його можна зрозуміри роблячи скидку на його вік...
 
Зверху