Возле Лавины троллейбус переехал девушку

sokoloff

...Честь и Совесть...
Стечение обстоятельств которое привело к гибели...
Главное правило в жизни - за свою жизнь ты отвечаешь сам, всегда на дороге пешеходу нужно быть в три раза внимательней чем водитель, но часто мы это забываем, что и приводит к трагедии
Все верно.Всем близким говорю постоянно - вам не станет легче,если вас собьют на переходе и на ваш зеленый свет.И от того что водила будет виноват,вам не станет легче.
И в этой ситуации можно сетовать на невнимательность погибшей.На то что не расчитала подлость скользкого сугроба....
Но все же есть факт непреодолимого препятствия,в виде кучи говноснега, прямо на против знака "Остановка".И эта куча стала причиной падения и соскальзывания под колесо ...
Кучу не посадят...хозяина кучи тоже не посадят...а народу нужна отдушина....думаю водилу посадят...
 

Glucker

Здесь был статус
Как и ожидалось- один "отмазался"
You must be registered for see medias
Если снега выпало настолько много, что они не могут его вывезти (хотя в этом тоже сомневаюсь, прошло уже больше 2 недель после того как он выпал), то не нужны такие уж очень большие усилия чтобы вывезти снег хотя бы с остановок.
А вообще в цивилизованных странах существуют машины на которые грузится снег, и в которых он расплавляется. И тут же на месте со шланга сливается в ливневые канализации. Вполне возможно, что затраты на то чтобы расплавить снег на месте, гораздо ниже затрат на то, чтобы вывозить его куда-то за город. Но боюсь, что в наших реалиях такой вариант может быть тоже нереальным ввиду хронической засоренности ливневых канализаций.
 
  • Like
Реакції: Fuzz

sokoloff

...Честь и Совесть...
Но боюсь, что в наших реалиях такой вариант может быть тоже нереальным ввиду хронической засоренности ливневых канализаций.
Но боюсь, что в наших реалиях такой вариант может быть тоже нереальным ввиду хронической тяги пи...дить бабло,выделеное на комуналку.
 

vatman

Member
Жаль девченку Дашу ,вечная память ,земля пухом ,родителям и близким соболезнования.....
 

Fil 74

Well-Known Member
Стечение обстоятельств которое привело к гибели...
Главное правило в жизни - за свою жизнь ты отвечаешь сам, всегда на дороге пешеходу нужно быть в три раза внимательней чем водитель, но часто мы это забываем, что и приводит к трагедии
Да, это так. Но трагедия произошла с девушкой- подростком. Какой там жизненный опыт и ответственность. Она и повидать-то толком ничего не успела, кроме своего выпускного.

Жаль девченку Дашу ,вечная память ,земля пухом ,родителям и близким соболезнования.....
Подскажите когда и где похороны? Давайте придем, проводим в последний путь.
 

gidron

СТАРЫЙ ПОГРАНИЧНИК
Если отбросить все сопли,то в сухом остатке выходит:1.Девушка бежала за отьезжающим троллейбусом и стучала в двери(попросту девушку скинуло под колеса от движущегося транспорта-физику никто не отменял)2.Водитель отьезжал от остановки и как все нормальные люди смотрел в левое зеркало.3.Девушка,судя по видео в довольно таки стремных ботах,на не хилом каблуке-на таких не упасть просто невозможно.4.При стоящем троллейбусе люди спокойно зашли и никто не упал под него(это к вопросу о кучугурах снега). Итого-водила 100% не виновен,коммунальщики только очень косвенно виновны,а вот девушка,к сожалению виновата на 110%. Хочется вспомнить памятку:Пешеход-свою жопу ты всегда притормозить можешь,а вот водитель-в редких случаях.
 

Fil 74

Well-Known Member
Водитель отьезжал от остановки и как все нормальные люди смотрел в левое зеркало.
На пассажирском транспорте опытный водитель посмотрит и в правое зеркало. Иначе- ... первый попавшийся ролик из Китая, но нарыть можно тысячи таких.
You must be registered for see medias
You must be registered for see medias
и т.д
 
Останнє редагування:

Kadiz

Active Member
У гибелі сумчанки під колесами тролейбуса комунальники винуватять погоду
Директор підприємства, яке відповідає за розчистку доріг у місті, прокоментував СпецКору, чому зупинки в Сумах нечищені.

У всьому винна, каже, аномальна кількість снігу, який випав цієї зими. Головне комунальники мали за мету почистити дороги на вулицях міста. Сніг із проїжджої частини вивезти за місто весь, говорить Вегера, не мають змоги, тож частина і лишилася обабіч доріг.


- директор коммунального предприятия "Дорремстрой", депутат Сумского городского совета от фракции "Батьківщина"

Назва компанії - "ШЛЯХРЕМБУД" СУМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
ЄДРПОУ - 05433057
Адреса - 40021, Сумська обл., місто Суми, ВУЛИЦЯ ЛЕБЕДИНСЬКА, будинок 3
Уповноважені особи - ВЕГЕРА ОЛЕКСАНДР ОЛЕКСІЙОВИЧ - підписант;, ВЕГЕРА ОЛЕКСАНДР ОЛЕКСІЙОВИЧ - керівник
Засновники - СУМСЬКА МІСЬКА РАДА, Код ЄДРПОУ засновника: ****, Адреса засновника: ****, Сумська обл., місто Суми, Зарічний район, ПЛОЩА НЕЗАЛЕЖНОСТІ, будинок ****, Розмір внеску до статутного фонду (грн.)****.****

Назва компанії - "АІР-Т"
ЄДРПОУ - 34592622
Адреса - 40009, Сумська обл., місто Суми, ВУЛ.КУЛИКІВСЬКА, будинок 27
Уповноважені особи - СНАГОЩЕНКО МАРИНА ПАВЛІВНА - керівник;, СНАГОЩЕНКО МАРИНА ПАВЛІВНА - підписант
Засновники - ВЕГЕРА ОЛЕКСАНДР ОЛЕКСІЙОВИЧ, Адреса засновника: ****, Сумська обл., місто Суми, Зарічний район, ВУЛИЦЯ ВОДНА, будинок ****/****, квартира ****, Розмір внеску до статутного фонду (грн.)****.****, ШАПОШНІК ІРИНА ВОЛОДИМИРІВНА, Адреса засновника: ****, Сумська обл., місто Суми, Зарічний район, ВУЛИЦЯ КІРОВА, будинок ****, квартира ****, Розмір внеску до статутного фонду (грн.)****.****, КІНЦЕВИЙ БЕНЕФІЦІАРНИЙ ВЛАСНИК (КОНТРОЛЕР) У ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ ВІДСУТНІЙ, Розмір внеску до статутного фонду (грн.)

Депутаты продолжают раздавать землю громады без конкурсов. Сами себе (09.11.2006)
...
Александр Вегера собирается строить на ул. Набережная р. Стрелка «оздоровчий центр» — так написано в решении горсовета. Правда, на этот же участок претендуют владельцы соседствующих частных домов. Они подали соответствующие заявления в управление земельных ресурсов, но ООО «АІР-Т» их опередило. Возможно, Александру Вегере ещё предстоят судебные разбирательства за право аренды.
Наиболее реальный кандидат в народные депутаты по г. Сумы Геннадий Минаев (08.12.2011)
...
16. Директор КП "Дорремстрой", подчиненный мэра Минаева, А. Вегера получил 10 соток и построил дом по ул. Замостянская, 1/17 на Скифском захоронении в зоне особой архитектурной ценности, согласно данных ОГА. Решение о выделении земли, по требованию управления культуры и туризма, опротестовывалось природоохранной прокуратурой, но не было отменено в силу принципиальной позиции мэра. В суде по иску природоохранного прокурора мэрия естественно также отстаивала интереса А. Вегеры. Еще в 2007 фирме А. Вегеры и Сумской «АІР-Т» дали участок в 30 соток напротив Дома природы по ул. Набережная р. Стрелки без конкурса и платежей в городской бюджет (реальная стоимомсть земли 2 млн. грн.).
Назва компанії - "СУМИКОМУНТРАНС"
ЄДРПОУ - 05514620
Адреса - 40007, Сумська обл., місто Суми, ВУЛИЦЯ МЕНЖИНСЬКОГО, будинок 3
Уповноважені особи - ЩЕКІН ВОЛОДИМИР МИКОЛАЙОВИЧ - керівник;, ЩЕКІН ВОЛОДИМИР МИКОЛАЙОВИЧ - підписант;, ІВАНЕНКО НАТАЛІЯ ОЛЕКСАНДРІВНА - голова комісії з припинення або ліквідатор
Засновники
АБАШКОВ СЕРГІЙ ВАСИЛЬОВИЧ, Адреса засновника: ****, Сумська обл., місто Суми, Зарічний район, ВУЛИЦЯ АВГУСТОВСЬКОГО, будинок ****, квартира ****, Розмір внеску до статутного фонду (грн.)****.****, ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "МІЖРЕГІОНАЛЬНИЙ ЦЕНТР ФОНДОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ", Код ЄДРПОУ засновника: ****, Адреса засновника: ****, м.Київ, Печерський район, ВУЛИЦЯ ЛАБОРАТОРНА, будинок ****, Розмір внеску до статутного фонду (грн.)****.****, БЕРЕЗОВСЬКИЙ ІВАН ГРИГОРОВИЧ, Адреса засновника: ****, Сумська обл., місто Суми, Зарічний район, ВУЛИЦЯ КОЩІЯ, будинок ****, Розмір внеску до статутного фонду (грн.)****.****, БОНДАР АНАТОЛІЙ ПИЛИПОВИЧ, Адреса засновника: ****, Сумська обл., місто Суми, Зарічний район, ВУЛИЦЯ Д.КОРОТЧЕНКО, будинок ****, квартира ****, Розмір внеску до статутного фонду (грн.)****.****, ВЕГЕРА ОЛЕКСАНДР ОЛЕКСІЙОВИЧ, Адреса засновника: ****, Сумська обл., місто Суми, Зарічний район, ...


Назва компанії - "ВІЛ АВТО"
ЄДРПОУ - 36235141
Адреса - 40021, Сумська обл., місто Суми, ВУЛИЦЯ ЛЕБЕДИНСЬКА, будинок 3
Уповноважені особи - ЛЕМЕШКО ОЛЕГ МИКОЛАЙОВИЧ - керівник
Засновники
ВЕГЕРА ІННА ОЛЕКСАНДРІВНА, Розмір внеску до статутного фонду (грн.)****.****, ЛЕМЕШКО ОЛЕГ МИКОЛАЙОВИЧ, Розмір внеску до статутного фонду (грн.)****.****, БЕНЕФІЦІАРНИЙ ВЛАСНИК (КОНТРОЛЕР) ВЕГЕРА ІННА ОЛЕКСАНДРІВНА, УКРАЇНА СУМСЬКА ОБЛАСТЬ, МІСТО СУМИ, ЗАРІЧНИЙ РАЙОН, ВУЛ ВОДНА, БУД.****, КОРП.****, КВ.****, ****, Розмір внеску до статутного фонду (грн.)****.****, БЕНЕФІЦІАРНИЙ ВЛАСНИК (КОНТРОЛЕР) ЛЕМЕШКО ОЛЕГ МИКОЛАЙОВИЧ, УКРАЇНА, СУМСЬКА ОБЛАСТЬ, СУМИ, ЗАРІЧНИЙ РАЙОН, ВУЛ. ШИШКАРІВСЬКА, БУД.****, КВ.****, ****, Розмір внеску до статутного фонду (грн.)****.****

Назва компанії - СУМИ "ПРАВО-ІНФОРМ"
ЄДРПОУ - 38396810
Адреса - 40030, Сумська обл., місто Суми, ВУЛИЦЯ ШИШКАРІВСЬКА, будинок 4, корпус 1, квартира 13
Уповноважені особи - ЛЕМЕШКО ОЛЕГ МИКОЛАЙОВИЧ - керівник з 26.10.2012
Засновники
ЛЕМЕШКО ОЛЕГ МИКОЛАЙОВИЧ, Адреса засновника: ****, Сумська обл., місто Суми, Зарічний район, ВУЛИЦЯ ШИШКАРІВСЬКА, будинок ****, корпус ****, квартира ****, Розмір внеску до статутного фонду (грн.)****.****, БЕНЕФІЦІАРНИЙ ВЛАСНИК (КОНТРОЛЕР) ЛЕМЕШКО ОЛЕГ МИКОЛАЙОВИЧ, УКРАЇНА, СУМСЬКА ОБЛАСТЬ, СУМИ, ЗАРІЧНИЙ РАЙОН, ВУЛ. ШИШКАРІВСЬКА, БУД.****, КВ.****, ****, Розмір внеску до статутного фонду (грн.)****.****

 
Останнє редагування:

goool

Well-Known Member
У Сумах створять спеціальну комісію, яка з’ясовуватиме причини смерті 17-річної дівчини
Ср, 10/02/2016 - 09:27



Учора, 9 лютого у Сумах 17-річна дівчина потрапила під колеса тролейбуса. В результаті чого отримала травму голови, несумісну з життям.

О 08:59 до чергової частини Сумського відділу поліції надійшло повідомлення від диспетчера КП «Електроавтотранс» про те, що на проспекті ім. М.Лушпи сталося ДТП – під колесами тролейбуса загинула молода дівчина.

На місце виїхала слідчо-оперативна група, яка встановила, що загинула 17-річна студентка, яка поспішала на заняття. Вона отримала травми голови, несумісні з життям.

На місці трагедії правоохоронці з‘ясовували обставини, за яких сталося ДТП. Припускають, що дівчина потрапила під колеса тролейбусу, намагаючись його наздогнати. Проте, остаточні висновки можна буде зробити тільки після проведення всіх необхідних слідчо-оперативних заходів та експертиз.

Розпорядженням міського голови створено спеціальну комісію з розслідування обставин, які стали причиною нещасного випадку. Її очолив перший заступник міського голови Володимир ВОЙТЕНКО.

До складу комісії увійшли представники відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення, управління капітального будівництва та дорожнього господарства, КП «Шляхрембуд», інспекції з благоустрою міста.

На роботу комісії міський голова дав 10 днів.
 
Зверху