Стоп кашель, нежить, застуда! Чай Карпатський та мох Ісландський!

Ви пробували Карпатські чаї?

  • так, дуже смачні

  • хочу спробувати

  • будемо вживати свої, звичні


Результати можна переглянути лише після участі в опитуванні.

Notka

New Member
Вітаю в моїй темці, мене звати Наталя, я пропоную до Вашої уваги справжні та натуральні збори з Карпат! Зібрано та пофасовано чаї в Яремче, травником за рецептами, які передаються з покоління до покоління!
Сьогодні в наявності:
1. Чай карпатський вітамінний (чорниця, мята, кропива, материнка, шипшина, чебрець, ожина, малина, брусниця, меліса). Чай укріплює імунну систему, чудовий вітамінний засіб. Легка заспокійлива дія. тимчасово відсутній.
2. Карпатський вітамінни й №2. (листя мяти, кропиви, малини, ожини, первоцвіт, деревій, вишня, материнка, шипшина, глід). Загальнозміцнюючий , заспокійливий чай.
3. Протизапальний від застуди (липа, цвіт черешні, малина, мята, кропива, меліса, вишня, шипшина, чорниця).
4. Оздоровчий (плоди горобини, калини, шипшини, листя малини, мяти, чебрецю, материнки). Зміцнює імунну систему, протизапальний, жаропонижаючий.
5. Яремчанка від Любомира (листя мяти, кропиви, трава вересу, листя малини, чорниця, материнка, плоди шипшини). Загальнозміцнюючий напій.
6. Чай від цукрового діабету (листя берези, мята, чорна смородина, хвощ польовий,чорниця, плоди глоду). Пити 10 днів через 10. тобто пропили замість чаю 10 днів, зробити паузу і продовжити знову.
Вага пакування чаю 110 -140 гр, ціна 35 грн за упаковку. Святкове пакування -40 грн. Вага пакування моху 70 (+-7)гр, ціна 35 грн за пакування. На фото представлено зразок святкового пакування, листівку можете обирати будь яку, з запропонованих, можливо навіть Вашу. Забирати з Курского району або за домовленістю в центрі міста. Замовлення можно також зробити за номером: 0955719391
7. Мох Ісландський! Чудовий засіб для лікування кашлю, нежитю, болі в горлі, застуди. Більше інформації про мох:

Фото чаю та моху (фото збільшується при натисканні!):


Варіанти святкових наклейок (фото збільшується при натисканні!):



Для кума, для куми та для любої матусі та бабусі, для тебе від всього серця.
Маю багато позитивних відгуків на інших ресурсах!
 
Зверху