Состояние и перспективы развития украинской музыки.

Heartgrame

Member
Слушаете ли вы отечественых исполонителей?
может ли в нашей стране появится группа мирового маштаба??))
 

kenny

_________
Ответ: Состояние и перспективы развития украинской музыки.

Ну конечно слушаю. Мне вот очен нравиться Океан Елизы, да и Тартак неплохи. Группа мирового масштаба конечно же может появиться, да и думаю появиться. Вон как растут, развиваются :)
 

Grosso

wonderwall
Відповідь: Состояние и перспективы развития украинской музыки.

может ли в нашей стране появится группа мирового маштаба??))
Esthetic Education. Поки що не через визнання у світі, а за звучання у кращих британських традиціях.
 

МВольная

Промінь Заходу
Ответ: Состояние и перспективы развития украинской музыки.

Слушаете ли вы отечественых исполонителей?
З того що слухаю можи виділити:
Тінь сонця, Кому вниз, Полинове Поле, Крісталз ворлд, Крода, Те деум, Евроклідон, Седьмой Ангел, Плач Єремії, Вій, Рутенія.... плюс сумскькі команди: Нільзборі,Резонанс, Платінум, Флігітон.... список можна продовжувати, але думаю досить )

Heartgrame сказав(ла):
может ли в нашей стране появится группа мирового маштаба??))
Всьо может.. але ж головне, щоб то приносило користь Батьківщині.. хм.. ну навіть не знаю як правильно сказати..) Іншими словами - для мене головне щоб группа, чи виконавець надихала особисто мене, а чи є вона групою "мірового маштаба" якось.. по барабану ) У "міра" різні погляди і сприйняття... чи може той же американець чи француз відчути дух українського фольку, вловити його сутність, від якої в мене закипає кров? або зрозуміти пісню про козака, яка в мене припустимо визиває повагу до історії рідної землі?...
Короче кажучи, звичайно хотілось би щоб було якомога більше якісної української музики, але не хотілось би щоб писалась вона орієнтуючись на якогось американця чи китайця... )
 

911

Member
Ответ: Состояние и перспективы развития украинской музыки.

imperia _ Sumy Side Clan:!::!: у етих парней огромные перспектитвы
я уверен и украину подтянут и сумы:firefox:
 

setty

Граф
Ответ: Состояние и перспективы развития украинской музыки.

а что, собственно, изменится после того как Сумы начнут "тянуть"?
 

SpeedF1re

Spitfire
Ответ: Состояние и перспективы развития украинской музыки.

imperia _ Sumy Side Clan:!::!: у етих парней огромные перспектитвы
я уверен и украину подтянут и сумы:firefox:
я пацталом.Ну не гони какие перспективы в Сумах,тем более у империи.Либра,Сокс-да.Может бытьони где-то засветяться нормально,если уедут в столицу.
 

Пух

كنت بلهاء
Модератор
Ответ: Состояние и перспективы развития украинской музыки.

Океан Ельзы! Слава Вакарчук хорош!
911 йа подстолом
 

Funeral_of_Heart

Happy End...
Ответ: Состояние и перспективы развития украинской музыки.

Океан Ельзи одна из лучших украинских групп.Они добьються успеха возможно и в мировом масштабе:)
 

Волоцюга

Літаюча голова
Відповідь: Состояние и перспективы развития украинской музыки.

Наприклад, "Гайдамаки" з успіхом виступають на ізомних фестивалях і мають уже певну відомість за кордоном, потрапивши у чарти світової музики.
 
Зверху