Вибори мера Сум 2015

Roger Wilco

Heavy Metal Forever
Просто мені не потрібна "жОская рука" і тому подібні елементи садомазохізму. Я вільний.
 

kompa

Active Member
Хахаха) Вильный от чего? От инета, или от сумыфорум?))) Смешно!
Есть много таких вот 'вильных' ', только повлиятельнее, которые диктуют слабому мэру свои условия. А 'вильн ые' по слабее ездят в маршрутках втридорога
 

Roger Wilco

Heavy Metal Forever
Діло не в ціні на маршрутку, а в тому, чи вмієш ти заробляти достатньо грошей для того, щоб забезпечити свої потреби. Таким як ти, цього ніколи не зрозуміти. Це все одно, що намагатись пояснити собаці, що таке райдуга. До речі, я не їзджу на маршрутках.
Мені начхати на тих, хто сидить, нічого не робить, не може перекваліфікуватися на іншу роботу, тому вони завжди ниють про високі ціни та відсутність роботи, лежать на дивані перед зомбовізорами та п'ють сечу, яку називають "пиво". Вони не вільні. Їм погано буде всюди і завжди.
Єзжай в масковію, будеш там найкращим тєрпілою. :) Може орден "За любоффь к атєчєству" дадуть і "ку" тільки раз будеш робити перед вліятєльньімі гаспадамі. :) Бо тут, я бачу, ти це по десять робиш, навіть вдома перед дзеркалом.
Десь сечопийця подівся, та ватік09, мабуть вже за навасосію ваюют.
 

kompa

Active Member
ггг)))) "Вильна людына" в стотыщдесятый раз включила свою старую потертую пластинку :D:D:D
 

rfvgy

Ukrainian
У Сумах переміг Олександр Лисенко
You must be registered for see images
Олександр Лисенко впевнено переміг на виборах на посаду Сумського міського голови.


Олександр Лисенко впевнено переміг на виборах на посаду Сумського міського голови. Про це свідчать попередні результати голосування у другому турі, яке відбулося 15 листопада.

За інформацією голови Сумської міської виборчої комісії Світлани РЕВЯКІНОЇ, опрацьовано дані 100% протоколів з виборчих дільниць.

За Олександра Лисенка віддали свої голоси більше 49,75 тисяч виборців обласного центру, що складає 69,93%.

Анатолія Єпіфанова підтримали майже 21,4 тисячі сумчан (30,07%), які взяли участь у голосуванні.

Офіційні результати виборів будуть опубліковані на Муніципальному інформаційному порталі, у засобах масової інформації та оголошені на першій сесії новообраної Сумської міської ради VII скликання.

 

Roger Wilco

Heavy Metal Forever
ггг)))) "Вильна людына" в стотыщдесятый раз включила свою старую потертую пластинку :D:D:D
Для тебе друга платівка, давно затерта. Сидиш на шиях батьків, їси та вдягаєшся за їхні гроші, от і вся правда твого життя. Ти не заробив навіть собі на шкарпетки, а лізеш зі своїм скигленням по цінам. Ще мабуть кредитів набрався. Я таких багато знаю.
 

Roger Wilco

Heavy Metal Forever
У Сумах переміг Олександр Лисенко
You must be registered for see images
Олександр Лисенко впевнено переміг на виборах на посаду Сумського міського голови.

Олександр Лисенко впевнено переміг на виборах на посаду Сумського міського голови. Про це свідчать попередні результати голосування у другому турі, яке відбулося 15 листопада.

За інформацією голови Сумської міської виборчої комісії Світлани РЕВЯКІНОЇ, опрацьовано дані 100% протоколів з виборчих дільниць.

За Олександра Лисенка віддали свої голоси більше 49,75 тисяч виборців обласного центру, що складає 69,93%.

Анатолія Єпіфанова підтримали майже 21,4 тисячі сумчан (30,07%), які взяли участь у голосуванні.

Офіційні результати виборів будуть опубліковані на Муніципальному інформаційному порталі, у засобах масової інформації та оголошені на першій сесії новообраної Сумської міської ради VII скликання.

Добре, що Піф пролетів. Аби він десь в замах не опинився.
 

kompa

Active Member
Для тебе друга платівка, давно затерта. Сидиш на шиях батьків, їси та вдягаєшся за їхні гроші, от і вся правда твого життя. Ти не заробив навіть собі на шкарпетки, а лізеш зі своїм скигленням по цінам. Ще мабуть кредитів набрався. Я таких багато знаю.
:rofl::rofl::rofl: Ржунемагу)))) Прекращай смешить, серьезно!!! Ты ж не клоун, ты - ВИИЛЬНА ЛЮДЫЫНА!!! Не позорься!!!:rofl::rofl:
 
Зверху