Спорт та політика...

xxxFAFNIRxxx

Вечный студент :)
как пиздят кацапов можно смотреть бесконечно

You must be registered for see medias
 

arnisumy

Well-Known Member
“Росіяни напали? Я вас благаю”: український боксер Гвоздик висловився про війну на Донбасі
19/07/2019 19:27
You must be registered for see images

ОЛЕКСАНДР ГВОЗДИК
Чемпіон світу з боксу у напівважкій ваговій категорії за версією WBC Олександр Гвоздиквисловив своє ставлення до війни на Донбасі і відносин з Росією.
“Я думаю, що проблема в головах у людей. Війна – це все одно засіб наживи. Навіть, якщо це священна війна за релігійними мотивами, то все одно верхівка переслідує свої матеріальні інтереси. Це може бути влада, корисні копалини і все інше. Не буває війни просто так, коли просто вирішили повоювати. Може, колись і було, за жінок, ще за когось. Але сьогодні це все бізнес. Влаштували війну компанії, що виробляють техніку, заробляють на військовій техніці. Ніхто ж не воює, просто тому, що хтось когось образив. Воюють тому, що там є нафта, якісь стратегічні території, інтереси”, – спортсмен у інтерв’ю порталу Tribuna.com.
Відповідаючи на питання, хто більше винен у конфлікті України і Росії, Гвоздик висловив думку, що обидві сторони: “Винні обоє. Думаєте, Порошенко з Путіним не на зв’язку? Я вас благаю”.
Також Гвоздик навів цитату легенди боксу і висловив власну версію, чому українці та росіяни стали ворогами: “Колись Алі сказав: “Чому я повинен їхати воювати у В’єтнам? І стріляти в якогось в’єтнамця, якого ні я ніколи в житті не бачив, ні він мене?” Людям нав’язують якусь ідеологію, що перетворює їх в інструменти”, – вважає Гвоздик.
“Ось чомусь ми з росіянами стали ворогами. Чому? Тому що, наприклад, нашому президенту потрібна була димова завіса, щоби спокійно грабувати нашу країну. Як варіант. Я не знаю, які там тонкощі. Але це точно не те, що на нас росіяни напали, щоб забрати території. Я вас благаю. Це скільки вам повинно бути років, щоб в це вірити? Що це тому, що одні говорять російською, інші – українською. Це ж нісенітниця. Можливо, я дурний. Але я в це не вірю”.
Також Гвоздик прокоментував і анексію Криму. “Те ж саме Крим. Адже там не зробили жодного пострілу. Що, Крим не так важливий, як Донецьк чи Луганськ? Думаю, що як стратегічний об’єкт він важливіший. Я думаю, це все нав’язане людям, щоби відволікати їх від основних проблем. Плюс війна – це ж прибуткова справа”, – сказав боксер.
Як повідомляла “ “, відомі українські боксериОлександр Усик та Олександр Гвоздик Вадима Воскобойникова.
 

rfvgy

Ukrainian
02.08.19 16:01 Спробую представити Україну на Олімпійських іграх у Токіо, - Беленюк планує поєднувати спорт і роботу в Раді
Олімпійський призер, чемпіон світу з греко-римської боротьби Жан Беленюк планує продовжувати спортивну кар'єру і поєднувати її з депутатською діяльністю.

Про це повідомляє із посиланням на
Найближчі змагання, у котрих Беленюк планує взяти участь, відбудуться у вересні 2019 року. Після цього борець планує представляти Україну на літніх Олімпійських іграх у Токіо у 2020 році.
"Я ще буду намагатися представляти Україну на наступних Олімпійських іграх у Токіо через рік. Щоб потрапити на Олімпіаду, треба ще вибороти ліцензію на чемпіонаті світу, який відбудеться у вересні. Якщо я виборюю ліцензію, то я гіпотетично можу планувати Олімпіаду", – сказав Беленюк.
Він вважає, що зможе поєднувати спортивну та депутатську діяльність. За його словами, якщо тренування і парламентська діяльність відбуватимуться в один час, він просто перенесе тренування.

"Такі ситуації в мене були, коли я і не був в парламенті. Коли щось не виходить, я просто відкладаю це на другий день чи коли у мене є можливість потренуватися. Просто міняю місцями", – сказав спортсмен і майбутній депутат.
У липні Беленюк обраний народним депутатом від партії "Слуга народу". Зараз він бере участь у тренінгах майбутніх депутатів у Трускавці Львівської області.

 

Fil 74

Well-Known Member
"Ваш флаг - ЛГБТ": Усик унизил россиян за слова про Украину
Экс-абсолютный чемпион мира в тяжелом весе Александр Усик (16-0, 12 КО) устроил настоящую панику у своих российских подписчиков в Instagram, резко ответив им за слова про Украину.
В своем аккаунте Александр поздравил всех с Днем Государственного флага.
You must be registered for see images attach

На вопрос-намек одного из российских болельщиков, с каким именно флагом Усик поздравляет, Александр не сдержался.

"В вашем случае - с флагом ЛГБТ", - унизительно написал боксер, добавив радужный флаг - интернациональный символ сообщества лесбиянок, геев, бисексуалов и трансгендеров
После этого поклонники Усика из РФ стали писать ему оскорбительные комментарии.

You must be registered for see images attach

You must be registered for see images attach


You must be registered for see images attach
Последний камент улыбнул
 

Fil 74

Well-Known Member
Глава украинской диаспоры в Канаде написала письмо украинским министрам, в котором призвала остановить поездку спортсменок и не допускать таких явлений в будущем.

Президент Конгресса украинцев Канады Александра Хичий написала письмо министру культуры, молодежи и спорта Владимиру Бородянскому и главе МИД Вадиму Пристайко, в котором назвала недопустимым участие Национальной сборной Украины по художественной гимнастике в соревнованиях в Москве. Об этом в субботу, 8 февраля, сообщает Укринформ. "Конгресс украинцев Канады, представляющий интересы 1,4-миллионной украинской общины Канады перед канадским правительством и обществом, считает участие Национальной сборной команды Украины по художественной гимнастике на Гран-при в Москве 7-9 февраля 2020, о которой нам стало известно заявления Федерации гимнастики Украины и ряда украинских СМИ, недопустимым", - отмечает Хичий. По ее убеждению, поездки украинских спортивных команд в РФ "это - оскорбление воинов, отдавших жизнь и здоровье, защищая Украину от русского врага". "Поскольку ФГУ и другие спортивные федерации финансируются государственным бюджетом Украины, призываем Вас принять соответствующие меры, чтобы остановить участие команды в этом Гран-при и заверить, что подобные явления не повторятся в будущем", - отметила президент КУК.

Источник:
© News.bigmir.net
 

rfvgy

Ukrainian
You must be registered for see medias

роССию лишили права выступать на Олимпиадах. Неужели это ещё удачный исход?
российских спортсменов оставили без флага и гимна на два года. Но могло быть намного хуже.
17 декабря 2020, 11:00

Сегодня, 17 декабря, спортивный арбитражный суд (CAS) объявил решение по делу Всемирного антидопингового агентства (ВАДА) и российского антидопингового агентства (РУСАДА). На двух ближайших Олимпиадах сборной россии не будет, но российские спортсмены будут допущены в качестве нейтральных — без флага и гимна, как и на всех чемпионатах мира с 17 декабря 2020 года по 16 декабря 2022 года. Это главный итог.

Подробнее на «Чемпионате»:


You must be registered for see medias
 

d324co

Well-Known Member
За поребриком дупи горять )))

Союз европейских футбольных ассоциаций (УЕФА) одобрил форму сборной Украины для выступления на чемпионате Европы, на которой нанесен лозунг украинских националистов "Слава Украине! Героям слава!" Об этом ТАСС сообщили в пресс-службе УЕФА.

"Форма сборной Украины (и всех других команд) на чемпионате Европы одобрена УЕФА в соответствии с применимыми правилами в отношении экипировки", - говорится в сообщении.

Об этом сообщает "Рамблер". Далее:
На футболке желтого цвета присутствуют контуры Украины. При этом в состав «незалежной» включены не только ДНР и ЛНР, но и российский регион - Крым. Также на форме была нанесен националистический лозунг "Слава Украине!". Сам Павелко, презентуя проект, разразился националистическими лозунгами и упомянул российские города Севастополь и Симферополь как часть Украины.

Не исключено, что членам сборной Украины по футболу грозит уголовное наказание за призывы к отторжению территории РФ. Это произойдет если впоследствии они окажутся в России.

Об этом сообщает "Рамблер". Далее:
 

d324co

Well-Known Member
Россіянє таки занесли бабла комусь з функціонерів УЄФА...

УЄФА зобов’язала Україну внести зміни в форму футбольної збірної перед стартом чемпіонату Європи. Це рішення прийняте у відповідь на запит Російського футбольного союзу.

Про це повідомляє , інформацію також підтвердили в Українській асоціації футболу для Суспільне Спорт.

Згідно з рішенням УЄФА, Україна зобов’язана прибрати з форми слоган “Героям Слава!”.

Російський футбольний союз після презентації нової форми України запропонував її заборонити. В обрисі нової футболки було зображено кордони країни включно із українським Кримом – анексованою Росією територією.

У Російському футбольному союзі вирішили, що таким чином форма збірної України несе “політичний підтекст”. І звернулися щодо цього в УЄФА.

Яке рішення ухвалила УЄФА?

Спочатку в УЄФА відреагували на звернення Росії тим, що футболка національної збірної України є затверджена організацією “відповідно до правил відносно екіпіровки”. Проте згодом РФС зробила офіційний запит в УЄФА щодо нової форми України.

В УЄФА проаналізували форму збірної України. І частково задовільнили звернення Російського футбольного союзу.

За рішенням УЄФА, на формі збірної України залишиться обрис України, а також слоган “Слава Україні” – щодо цих елементів європейська організація не має жодних заперечень. А ось слоган “Героям слава” Україна повинна прибрати з форми: в УЄФА вирішили, що у поєднанні зі слоганом “Слава Україні” він несе “політичний підтекст”.

УЄФА пояснила, що перед затвердженням форми не мала заперечень щодо слогану “Героям слава”. У грудні 2020-го організація прийняла рішення, що він відповідає усім нормам та не є політичним.

Однак зміну позиції УЄФА пояснила саме через “подвійність” слогану “Слава Україні” – “Героям слава”. В організації наголосили, що у комбінації вони мають “політичну природу”, а також “історичну та військову важливість”. Саме тому в УЄФА вирішили приняти таке рішення.

Збірна України вже провела матч у новій формі – товариський поєдинок проти Кіпра (4:0). Проте на перший матч на Євро-2020 – проти Нідерландів – українці мають вийти в оновленій версії нової форми
 
Зверху