Надія Савченко

rfvgy

Ukrainian
Ну в плен она попала,т.к. гранатой себя не подорвала...в отличии от шести ее побратимов....которых повела в разведку боем,вопреки приказу....
НАДІЯ САВЧЕНКО РОЗКАЗАЛА ПОДРОБИЦІ ЗАХОПЛЕННЯ В ПОЛОН БОЙОВИКАМИ (ФОТО)
29 ВЕРЕСНЯ 2015, 14:32 •

Українка Надія Савченко заявляє в ростовському суді, що була взята в полон на території Луганської області, будучи при цьому поранена в руку. Про це йдеться в трансляції Медіазони. 17 червня 2014 року вона взяла автомат і розгрузку та з сестрою на її машині поїхала в бік бойових дій, дізнавшись про обстріл розвідки. За її словами, це відбувалося в районі Веселої гори, де перебували підрозділи українських військ.

You must be registered for see images


Дорогою на Стукалову Балку, Савченко помітила чотирьох поранених українських солдатів, двоє з них були в непересувному стані, їх треба було вивозити. Савченко також згадала, що сама була поранена - легко, куля пройшла наскрізь, вона давала відповідь на вогонь. На прохання військової, пораненим викликали БТР, а вона вирішила пройти вперед визначити, що сталося і порахувати, по можливості, людей противника. Приблизно за 100 метрів від центральної застави, розповідає Савченко, "мені назустріч вийшов хлопець, це було за зеленкою з лівого боку від піщаної дороги". "Він сказав: ну ти попався, іди сюди". "Потім я прочитала в справі, що там ще був снайпер, який тримав мене на прицілі", - додала підсудна. Вона вирішила не стріляти, "тому що позаду залишилися поранені хлопці", і їх могли не встигнути забрати. "Я вирішила поговорити з ним. Чому? Тому що це противник, але не ворог. Ворог - це інша держава". Вона пішла разом з ним, сепаратисти зі зброєю збили її з ніг, а сама Савченко побачила вже захоплену машину сестри.

You must be registered for see images


"Потім на мене наділи мішок, ну, пов'язку. Зрозуміло, що захоплення проходило з криками "с*ка, снайпер, зараз ми тебе покінчимо", звичайні справи". Одягли наручники, зав'язали очі, швидко посадили в машину. Адвокат Новіков в залі суду дістав і показав суду жовту пов'язку, якою Савченко закривали очі. У полон потрапила машина сестри, на якій Савченко збиралася повертатися додому, там були всі її речі і документи, за якими бойовики дізналися, що вона офіцер. Савченко розповіла, що її доставили в луганський військкомат і прикували, а приблизно на наступний день прийшли журналісти Lifenews, які повідомили про загибель російських журналістів.
.... стаття повністю тут :


Аба хтось бреше , або нам не все розказують !
 

rfvgy

Ukrainian
В подтверждение Ваших слов,я не видел ликующего бата Айдар у трапа самолета во время встречи Нади.
Да и Надя не поехала навещать побратимов......
Я про інше ... , що нас усіх задовбало :
Брехнею світ перейдеш, а назад не вернешся. (прсл)
«Блаженні переслідувані за правду, бо їхнє є Царство Небесне» (Мт. 5:10).

Що до Савченко та її відносин з деякими Айдарівцями .. хз , я не учасник подій , що б розпускати не перевірені балачки - допомагати раша змі поширенням дезінформації .
 

bortn5

Well-Known Member
В подтверждение Ваших слов,я не видел ликующего бата Айдар у трапа самолета во время встречи Нади.
Да и Надя не поехала навещать побратимов......
Ну посмотрим на результаты...Пол года будет достаточно чтобы понять .Черчиль в Галлиполи тоже не блестал умом и решительностью...
 

rfvgy

Ukrainian
22.07.16 10:07
"Треба просити вибачення. Інакше миру не буде", - Савченко про діалог із терористами. ВIДЕО
Народний депутат Надія Савченко (фракція "Батьківщина") впевнена, що Україні і терористам на сході України потрібно розпочати діалог і пробачити один одного.
Як повідомляє , про це вона заявила в ефірі .

You must be registered for see medias

"Треба почати говорити одне з одним. Треба почати чути одне одного. Нам доведеться пробачати багато що. І нам так само доведеться, можливо, просити вибачення. Не можливо, а точно. Треба навчитися просити вибачення і пробачати. Інакше миру не буде... У тої матері, яка втратила останнього сина. Не важливо, з якого боку", - сказала Савченко.



Пригадую уже одні намагалися поговорити з терористом Мозговим ... Результати всі знають : війна триває , кацапи прибрали Мозгового , заручників не відпускають , зброя , боєприпаси та терористи як їхали з кацапії так і їдуть ...

You must be registered for see images
 

PBS

Well-Known Member
Зачем ее меняли? Зачем выпустили 2 убийц в обмен на пьяницу-шалаву? Да еще и с потекшей крышей...Она еще в Ираке такое творили, что потом у ее начальства краснела даже шея...
 

vsvhf

мимо проходила :)
Зачем ее меняли? Зачем выпустили 2 убийц в обмен на пьяницу-шалаву? Да еще и с потекшей крышей...Она еще в Ираке такое творили, что потом у ее начальства краснела даже шея...
ашо творила, есть пруфы, цыкавенько же.
 

PBS

Well-Known Member
В Сумской области есть сослуживцы по Ираку, вот у них про Савченко и спрашивайте.
 
  • Like
Реакції: Haup

Whisper

Well-Known Member
В Сумской области есть сослуживцы по Ираку, вот у них про Савченко и спрашивайте.
Слушали мы тех сказочников , не сумских правда , но тоже иракских. Про них самих в инете такого полно , что читать неловко...
 

PBS

Well-Known Member
Ну не тех слушали значит. Эти не очень распостроняются, птому и я буду молчать. Еще все узнаете, что это за баба. Тащемта, Мымра ей в пару на раз-два зашла.
 
Зверху