ПРОТИСТОЯННЯ... [блог новин в УКРАIНI та свiтi]

Loner

Well-Known Member
Якщо тебе так хвилює популярність і інтенсивність її відвідування,...
Скільки вже разів я тут писав що прийшов сюди на форум не за популярностю і відзнаками !!!
І тим паче не за грошима, у що ніяк не можуть повірити окремі читачі, яких так хвилюе скільки
Loner заробляе за кожний пост і чи повьязні ці виплати з кількістю прочитавших тему :cry:

Мене сильно хвилюе що людям военна тематика стала якось байдужа. Звісно це можно зрозуміти
- психика людей не безмежна і мозок намагаеця уберегти її від великої кількості негативу.
Тому і часто новини стараються не знати зовсім - меньше знаеш, краще спиш.
А якщо новини читають мало, то тоді виникае резонне питання навіщо тратити стільки часу на їх
пошук, коли вони по суті виявляються непотрібні та непрочитані.

Ну і, якщо тобі потрібна була моральна підтримка, рахуй, що від мене ти її отримав ;). Хоч і з критикою, але, вибач, робота така :giggle:
Я завжди дуже толерантно відношусяся до критики, але це зовсім не означае що я негайно намагаюся
виконати вказівки. І без моральної підтримки я теж зможу прожити, тим паче мій нік забов'язуе :smirk:
 

Loner

Well-Known Member
Років з десять назад, я вже чув таку "новину". :)
Что поделать? бацьке сильно хочется уменьшить свою зависимость от рашки
и хоть как то и чем то быть полезным западу. Таможенный союз не принес ощути
мых выгод странам, его создавшим.
 
  • Like
Реакції: Aiir

Roger Wilco

Heavy Metal Forever
Что поделать? бацьке сильно хочется уменьшить свою зависимость от рашки
и хоть как то и чем то быть полезным западу. Таможенный союз не принес ощути
мых выгод странам, его создавшим.
Залишається тільки сподіватися, що нафту таки знайдуть. Все може бути.
 

Hamster

Well-Known Member
Як колись відповів Джордж Карлін якомусь "падре", якому не сподобалось те, що він чує по радіо "Святий отче, вам не казали, що в радіоприймача є ручки для настройки? Ними ви можете легко перейти на ту станцію, яка вам подобається".
Для того в звичайних людей і є мозок, щоб думати, аналізувати і не боятися, що з ними щось станется від читання новин.
Поверь, не у кожнойи звычайнои людыны э мозок, якый здатен фильтруваты.
Автор - тому подтверждение. фильтр напрочь отсутствует.
 

vsvhf

мимо проходила :)
Мне не нравится, что благодаря таким новынам мои сограждане превращаются в укровантиков, да и только. Я не против новостей, но они должны быть оъективными, правдивыми, разносторонними и с хоть каким-либо доказательством.

Здесь же - голый одновекторный копипаст всего под ряд. А некоторые посты выставляют автора вообще каким-то дауном.
+какая-то ахинея от "экспертов" каких-то. Зачем людям вату на уши вешать?
а кто мешает быть не дауном, а самостоятельно анализировать происходящее своими зачатками мозжечка?
 

gidron

СТАРЫЙ ПОГРАНИЧНИК
Одна просьба-тут выкладывать новости,а картинки постить в Политическом фото...
 

Loner

Well-Known Member
Фраза дня:
"Никогда еще русский народ не жил так плохо, как при Обаме."

You must be registered for see medias
 
  • Like
Реакції: Aiir
Зверху