Кошачий корм

Deather

Well-Known Member
Народ, а кто кормит своих кошек кормом премиум класса или около того? Может не премиум класса, но каким-то средненьким. Во сколько обходится по финансам в месяц? На днях краем уха слышал по телевизору говорили, что кормление премиум класса кормом обходится в 300-500 грн. в месяц. Это правда? Что-то не особо верится. А если правда, так это как по мне особо и не дорого получается при нынешних ценах
дивлячись як годувати, можна годувати комбіновано: сушка+консерви, сушка+натуралка, зі свого досвіду - коту на місяць ройал канін - 330 грн. (1,5 кг) + 1,5-2 кг м’яса (120-180 грн.). Можна просто сушкою годувати - преміум корм вийде 300-350 грн. за умови, що корм не ветеринарна дієта; можна годувати супер преміумом, там буде за 500 грн.; можна кота пхати дешевою сушкою, потім сечокам’яна хвороба, лікування і по результату хвора тварина, яку потім будеш все її життя тягати по лікарях або улюбленець попрямує на веселку.
 

Deather

Well-Known Member
Периодически наталкиваюсь на информацию,что если начал уже кормить одним кормом,то сбиваться с курса крайне не рекомендуется.И подход "одну неделю - Royal Canin,другую - ProNature Holistic" для кисок очень нехорош.Так ли это?
наш лікар рекомендував годувати одним кормом і якщо немає приводу його змінювати, то продовжувати їм годувати і далі, єдине що корм киці може дуже о...и і вона буде вернути від нього морду, тоді вже щось вирішувати але спочатку порадитись з лікарем; чув таке, що корм треба змінювати раз на рік, але це не були доводи лікаря, може щось з цього приводу скаже.
 

vampirich

Well-Known Member
доллар дешевеет, а корм дорожает, ничего не понимаю, уже покупаем по 290 гр
щас уже по 380

Народ, а кто кормит своих кошек кормом премиум класса или около того? Может не премиум класса, но каким-то средненьким. Во сколько обходится по финансам в месяц? На днях краем уха слышал по телевизору говорили, что кормление премиум класса кормом обходится в 300-500 грн. в месяц. Это правда? Что-то не особо верится. А если правда, так это как по мне особо и не дорого получается при нынешних ценах
ну я в эти рамки вложился Ройал Кание Уринари, китыку на месяц как раз пачка в 1,5 кг влазит
 
Зверху