Парламентские выборы 2014 (голосование)за кого ты?

За какую партию ты будешь голосовать?


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    63

Miroku

Well-Known Member
Буду голосовать за Ляшко,даеш большинство в Раде -Радикальной партии :D


 
Останнє редагування:

vampirich

Well-Known Member
а где такой банер есть в Сумах?
Я возле такого банера сфоткался возле Чернигова.
Я за Ляшко голосовал на президентских выборах, но сейчас узнал много того, чего знать не нужно было...
Обращаюсь к сторонникам Порошенко. я с 16 сентября 2014 года считаю его предателем.
Почитайте это и если вы не согласны, то конечно голосуйте за этого израильтянина, брехуна, предателя и олигарха

ЯК ПРЕЗИДЕНТ ВИКОНУЄ ДАНІ ПЕРЕДВИБОРЧІ ОБІЦЯНКИ

Ось вони, ці обіцянки:

1. Безвізовий режим – протягом року.
2. Повноцінне членство в ЄС – до кінця своєї каденції.
3. До кінця року – дострокові парламентські вибори.
4. Скасування мажоритарки. Відкриті списки.
5. Замість губернаторів – облвиконкоми.
6. Вибори мерів у 2 тури.
7. Створення суспільного телебачення.
8. Державна мова – єдина українська.
9. Кількість податків – скоротити, офшори – перекрити.
10. Люстрація суду, міліції, податкової й митниці та всіх силових структур.
11. Збільшення витрат на армію.
12. Зниження споживання енергії.

П.1. Не виконана. Про це можна буде вести мову тільки після 1 січня 2016 року, себто до дати, на яку відкладена дія угоди з ЄС, котра була прийнята під тиском еРеФії.
До слова, до сих пір не призначені посли до Великобританії, Франції, Німеччини та Польщі, по суті ключових держав в ЄС для України.
Цікаво, що громадяни Молдови вже користуються безвізовим режимом. Отаке.

П.2. Не виконана. Виходячи з п.1. не буде виконана і до кінця можливої другої каденції, позаяк бюрократична машина ЄС, як усім відомо, так швидко не приймає подібні рішення.

П.3. Не виконана. Дивись П.4.

П.4. Не виконана. Мажоритарка не скасована, відкриті списки не узаконені.

П.5. Не виконана. Самий свіжий приклад – призначення губернатора Кіровоградчини, та ще й до того новопризначений губернатор є активним членом «дружньої» ПР…

П.6. Не виконана. Вибори до місцевих органів самоврядування не за горами, а проект відповідного закону навіть не був внесений до ВРУ.

П.7. Будемо вважати що поки не виконана. Поки що. Хоча що заважало її виконати. Що? Невідомо.

П.8. Виконана. Майже. Окрім територій «з особливим статусом»…

П.9. Не виконана. Кількість податків не скорочена, офшори не перекриті.

П.10. Не виконана. І ніяких спроб виконати цю свою обіцянку у Президента ми не спостерігаємо. Навіть мікроскопічних таких, ледь помітних... Абсолютно.

П.11. Не виконана. З 26 травня 2014 року наші воїни на Донбасі так і не почали отримувати по 1 000 грн за день і їх життя та здоров’я не застраховано на 1 000 000 грн.

П.12. Не виконана. Та й не зовсім зрозуміло яким чином Президент буде це робити. Що саме він, його адміністрація, буде здійснювати? Адже вже пройшло понад 100 днів як він приступив до виконання своїх обов’язків. А зима вже не за горами…


Підводимо риску – процитуємо Класика: «Пацан сказал – пацан сдєлал» (В.Ф.Янукович)

Отож б і воно.


добавлено другим автором


П. 13.Кожному учаснику АТО - 1000 гри. на день.
Не виконано.
П. 14.АТО триватиме не місяці, а години.
Не виконано.
П. 15 (озвучений щоправда не самим Пецею, а першим номером списку Блоку ПОПи) Якщо Пеця переможе в першому турі - на зекономлені гроші накупимо Апачі.
Не виконано.
П. 16.Продам свій бізнес.
Не виконано.

А що виконано взагалі? Петьорасти, ваше слово.


You must be registered for see images


You must be registered for see images

Tatuana Kostenko
А, может, пеца с путлером специально нас провокуют на 3 майдан?
Чтоб уничтожить совместными усилиями всю дееспособную часть украинского общества?
Чтоб сделать из Украины большую лугандосию?
Уж сильно нагло врёт шоколадный.
Наглядно уничтожает хлопцев в котлах, не кормит, не вооружает армию.
Выпускает на свободу убийц и сепаратов.
Ставит на ответственные места врагов народа.
Одно из двух: або идиот, або велика падлюка.



Ганьба, пеца.
 

abyrvalg

Well-Known Member
Их в дверь выпихивают они в окна лезут
You must be registered for see images
 

gidron

СТАРЫЙ ПОГРАНИЧНИК
Голосовал за Самопомич.Не знаю,нравятся мне эти ребята.Хотя вряд ли много наберут,к сожалению...Как вариант ещё....Народный фронт(чур яйцами не кидать:))
 

rfvgy

Ukrainian
Голосовал за Самопомич.Не знаю,нравятся мне эти ребята.Хотя вряд ли много наберут,к сожалению...Как вариант ещё....Народный фронт(чур яйцами не кидать:))
Самопоміч цікава тим що більшість нові обличчя в політиці , як вони проявлять себе в ВР побачимо - за прогнозами соціологів у них є шанс перетнути 5% бар"єр.

Я буду голосувати за Свободу .
 

oxo-xo

Active Member
Сейчас в донецком аэропорту воюет сотня правого сектора " Ниньзя-черепашки". Ребята воюют, а не пиарятся. Голосуем за Правый сектор
 
Зверху