Злочини росії проти України та українців?

xxxFAFNIRxxx

Вечный студент :)
Порошенко: домовилися про звільнення Савченко

Сторони на переговорах у "нормандському форматі" у Мінську домовилися про звільнення усіх заручників протягом 19 днів, повідомив український президент Петро Порошенко. Зокрема, досягнули домовленості про звільнення українки Надії Савченко, що перебуває у російському СІЗО.

(с) BBC Україна
 
Порошенко: домовилися про звільнення Савченко

Сторони на переговорах у "нормандському форматі" у Мінську домовилися про звільнення усіх заручників протягом 19 днів, повідомив український президент Петро Порошенко. Зокрема, досягнули домовленості про звільнення українки Надії Савченко, що перебуває у російському СІЗО.

(с) BBC Україна
Думаю, в ближайшее время наступит развязка, потому что Надежда голодает, и голодать ей осталось недолго...
 

Whisper

Well-Known Member
Путін не обіцяв у Мінську звільнити Надію Савченко, — Пєсков

Питання української льотчиці Надії Савченко піднімалося президентом України Петром Порошенко в ході зустрічі в "нормандському форматі" у Мінську, однак російська сторона не давала ніяких обіцянок.

Про це повідомив " " в п'ятницю прес-секретар російського президента Дмитро Пєсков.

Дійсно, українською стороною на саміті піднімалася тема Савченко. Ніяких запевнень з російського боку на цей рахунок не могло бути. Відносно Надії Савченко ведуться слідчі дії, її вину або невинність визначить суд,
— заявив прес-секретар президента РФ.

Він також підтвердив, що Президент Франції Франсуа Олланд і Канцлер Німеччини Ангела Меркель "дійсно виступали на зустрічі в Мінську за звільнення Савченко".

"Щодо цього їм були надані відповідні роз'яснення", — наголосив Пєсков.

Нагадаємо, адвокат української льотчиці і нардепа Надії Савченко Микола Полозов заявив, що , коли звільнять його підопічну.



............................
 

Whisper

Well-Known Member
Путин разместил на своем сайте доказательство поставок оружия сепаратистам

Путин разместил на своем сайте доказательство поставок российского оружия сепаратистам. В тексте минских соглашений от 12 февраля упомянута новейшая которую надо отвести от линии соприкосновения сторон на 140 километров.

Торнадо стали поступать в российские войска лишь в 2012 году. На вооружении украинской армии их нет и быть не могло.

А у сепаратистов Торнадо С были.

Что сейчас будете врать, господа?? Только про военторги не надо...

Финны молодцы-первыми саморазоблачение Кремля.



 

artem20

Well-Known Member
> Если бы Торнадо-С был у ополченцев, то остатки от их ракет Порошенко бы по всему миру с собой возил и демонстрировал с высоких трибун


Дело в том, что ракеты, вылетевшие из Смерча и Торнадо - одни и те же.
Торнадо-С -это пусковая установка


Вообще-то, "Торнадо-С" это не пусковая установка, а целая система залпового огня. Более того, "Торнадо-С" это модернизированный "Смерч" (9К58). У них не только машины, но и ракеты разные, по дальности. Одинаковый только калибр, 300 мм. Есть еще "Торнадо-Г", но у него калибр 122 мм.


заблуждаешься,ракеты у них одинаковые абсолютно,все *торнадо* стреляют боеприпасами к предшествующим системам,модернизации подверглось электрооборудование навигации и развёртывания,что позволило убрать из экипажа одного человека,увеличить скорость перехода в боевое положение,и появлению новых выстрелов с повышеной точностью ,дальностью и могуществом.так можно из любого *града* и *смерча* пальнуть новым боеприпасом и наоборот.так что провокацию устроить не трудно,если раздобыть новый боеприпас


Комментаторы....На вооружении РФ с 2012 стоят "Торнадо-Г" - модернизация "Града". Кстати, абсолютно спокойно использующая боеприпасы "Града". "Торнадо -С" - модернизация "Смерча" (тоже разрабатываемая как способная использовать боеприпасы предшественника - "Смерча") - на вооружении ПОКА отсутствует. А вот "Смерчи" - имеются.Вот потому спокойно и пропустили - ну включили разрабатываемое оружие, так кто ж им доктор?! О разработках известно, есть открытые данные, в том числе и об возможности использовании боеприпасов "Смерча". Расчет укров на то, что никто не сможет по ракете определить, из какой П/У она выпущена, только и всего. И то, что сама ракета выпуска времен СССР - здесь роли не играет. Вопрос только в том, что упомянуто оружие, коего еще пока нету....
 
Останнє редагування:

Udaff4eg

Well-Known Member
  • « » (С — Смерч) — модернизированная РСЗО . Система включает в себя модернизированную боевую машину, оснащённую АСУНО и новые калибра 300 мм с максимальной дальностью полёта до 120 км. В перспективе возможно увеличение дальности до 200 км .
 

artem20

Well-Known Member
"торнадо–г, у, с" были еще в сентябрьских соглашениях, чё токо щас об этом затрубили?
You must be registered for see images
 

Whisper

Well-Known Member
Савченко має намір оголосити сухе голодування, - адвокат

Української льотчиця і народний депутат Надія Савченко має намір оголосити сухе голодування, якщо лікарі не відреагують на її звернення. Про це телеканалу "Дощ" повідомив її адвокат Ілля Новіков.

"А поки що ми бачимо, що на всі наші пропозиції та кроки ми тільки чуємо дуже зарозуміло від Слідчого комітету, що їм видніше, і вони розберуться. Ми, звичайно, будемо штовхати їх під руку", - зазначив Новіков.

Адвокат розповів, що зустрічався з Савченко напередодні, .

За словами захисника, німецькі лікарі, які обстежили льотчика, заявили, що у неї вже почалися проблеми з жовчним міхуром і найближчим часом почнуться проблеми з нирками.

Нагадаємо, за заявами правозахисників, . У той же час .
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор


You must be registered for see images


Консул України в Москві Геннадій Брескаленко не зміг зустрітися з української моделлю Анною Дурицькою, яка стала свідком вбивства російського опозиціонера Бориса Нємцова, і не знає, де вона наразі перебуває. Брескаленко додав, що Дурицька мала право безперешкодно поїхати до України, адже перебуває у якості свідка. Читайте також: Експерти: вбивство Нємцова стане загадкою, над якою ламатимуть голови історики "Оскільки Дурицька перебуває в статусі свідка, вона може безперешкодно поїхати додому до України", – сказав консул. Натомість раніше народний депутат України Остап Семерак заявляв про те, що питання щодо місця перебування Анни Дурицької перебуває на контролі українського консула в Москві. Однак родичі дівчини раніше заявляли, що її утримують під охороною в якійсь московській квартирі і залишати приміщення їй не дозволяють.




1 БЕРЕЗНЯ, 2015 21:47
Мати українки Анни Дурицької - дівчини, яка супроводжувала російського політика Бориса Нємцова в момент його вбивства і стала основним свідком злочину, - заявила, що втратила зв'язок з донькою

Про це повідомляє з посиланням на .

"Годину тому я втратила з нею зв'язок, вона повідомила, що в неї забирають телефони. Слідчі їй сказали, що заберуть телефони і перевезуть в якийсь пансіонат", - сказала Інна Дурицька.

За словами пані Дурицької, до цього часу донька перебувала у квартирі "помічниці Бориса", однак російські правоохоронці "її обмежували" і "вона не могла нікуди вийти".

Мати Анни також повідомила, що слідчі, з якими вона спілкувалася, наполягали, аби сама вона теж приїхала до Москви.

"Я не бачу в цьому сенсу. Слідчі дуже наполягають, аби я туди їхала, обіцяють купити білет, але, я так думаю, що вони тягнуть мене туди для того, щоб я тут нічого не могла зробити. Там я буду така ж безправна, як і моя Аня", - каже Інна Дурицька.

Вона також додала, що її донька "дуже хоче повернутися в Україну".

Нагадаємо, з проханням посприяти тому, аби Анна Дурицька повернулася додому.

23-річна громадянка України, модель Анна Дурицька стала свідком вбивства у Москві опозиційного політика Бориса Нємцова. Дівчину пов'язували з відомим політиком близькі стосунки.
 
Останнє редагування:

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
До теми Савченко.


1 БЕРЕЗНЯ, 2015 20:01
Патріарх Київський та всієї Руси-України Філарет нагородив полонену українську льотчицю Надію Савченко церковною медаллю "За мужність" святого великомученика Георгія Побідоносця

Про це під час молебню на Софіївській площі повідомив єпископ Вишгородський, вікарій Київської єпархії УПЦ КП Агапіт, повідомляє .

Спільний молебень у Києві відбувся в рамках всесвітньої акції на підтримку полоненої української льотчиці Надії Савченко.

Нагадаємо, днями за моральне лідерство "Світло Справедливості".

Народний депутат, член постійної делегації України в ПАРЄ Надія Савченко вже 79 днів голодує у російській в’язниці, протестуючи проти її незаконного тримання та агресії Росії в Україні.
 
Зверху