Вибори мера м. суми - 2014

Вибори мера м. Суми - 2014, думаємо!!!! Голосуем.

  • Владимир Азаниев

    Голосів: 3 3.8%
  • Руслан Богданович

    Голосів: 2 2.5%
  • Анатолий Жук

    Голосів: 7 8.8%
  • Сергей Клочко

    Голосів: 8 10.0%
  • Евгений Косяненко

    Голосів: 2 2.5%
  • Владимир Лаврик

    Голосів: 4 5.0%
  • Александр Лысенко

    Голосів: 23 28.8%
  • Алексей Мовчан

    Голосів: 1 1.3%
  • Дмитрий Наталуха

    Голосів: 8 10.0%
  • Николай Сурженко

    Голосів: 22 27.5%

  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    80
Мер, заступники, керівники КП, Більшість депутатів міськ ради, архітектор, інспектори архітектури. Керівники управлінь галузей майже всі. Комісії з держ. закупівель міськ ради, інші там комії з земельних питань. Загалом багато перераховувати, це те що я особисто знаю...
 

doctor_serg

Active Member
Так я нічого не говорив про структурні підрозділи мерії, я лише зазначив про вимоги до кандита в мери, за якого особисто проголосував. Дійсно, на цей час процівітає корупція, яку дуже тривалий час будували і подолати її буде вкрай тяжко, однак записувати всіх до лав корупціонерів, я б не став. Доречі, кваліфікувати вчинення корпційних дій можуть лише правоохорнні органи.
 
Доречі, кваліфікувати вчинення корпційних дій можуть лише правоохоронні органи.
:D:D:D тобі нагадати як ті органи під час революції людей сажали, зловживали владою, калічили і багато інш. Ти бачив як ті органи з радістю зливають всю інфу про армію та патріотичні батальйони на сході, переходять на бік сепаратистів і терористів. Тому не потрібно мені тут про ці органи розповідати, вони в дійсності є чоловічими органами, не більше.
Скажу коротко: Це система, а ви хочете привести якогось бізнесмена до влади і сказати що він все поміняє, сміх та й годі...
 

doctor_serg

Active Member
Я особисто, нікого, нікуди не веду. Згідно з Вашою логікою, все потрібно вирішувати лише почуттям совісті? Тоді поясніть мені навіщо вам взагалі вибори, прийшли з автоматом, сказали я мер і все. Доречі, на сході так і роблять. Зрозумійте, я поділяю погляди всіх політичних сил, однак головне, щоб вони виконували взяті на себе зобов"язання, нажаль, у нас обіцянки залишаться лише обіціянками.
 

doctor_serg

Active Member
І про бізнесмена я ніде не писав, я проти бізнесменів у владі, при наявності кваліфікованих управлінців.
 
Корупційна система будувалась всі ці роки, тепер бізнесмени боряться за посади лише тому, що на ті посади гроші самі пливуть, залишається цю посаду отримати будь-яким способом.
І про бізнесмена я ніде не писав, я проти бізнесменів у владі, при наявності кваліфікованих управлінців.
Подивіться хто з кандидатів не бізнесмен! Жук той взагалі безробітний був, а вже мав квартиру audi A8 і шикував мажорно (ну там зрозуміло у кримінала "наличка" в оберті). Всі інші люди з бізнесу....ми 23 роки орем, що треба розділити політику і бізнес, і самі ж обираємо людей, які нам брешуть, що при них буде рай на землі...
 
Останнє редагування:

doctor_serg

Active Member
А все тому що, ми голосуємо не за кандидата, а проти іншого.
 

Balaganov

он же
Исходя из этого маразма ( ) голосовать за того, кого рекламирует гена - очень и очень нелогчино.
 

LevAris

Well-Known Member
Почитал форум Данкора ( ), из кандитатов пока более менее неплохой хозяйственный опыт имеет Клочко. И кстати момент, Клочко у нас два, и их путать не следует. Уже по этому поводу пошел черный пиар -
 
Зверху