Вибори мера м. суми - 2014

Вибори мера м. Суми - 2014, думаємо!!!! Голосуем.

  • Владимир Азаниев

    Голосів: 3 3.8%
  • Руслан Богданович

    Голосів: 2 2.5%
  • Анатолий Жук

    Голосів: 7 8.8%
  • Сергей Клочко

    Голосів: 8 10.0%
  • Евгений Косяненко

    Голосів: 2 2.5%
  • Владимир Лаврик

    Голосів: 4 5.0%
  • Александр Лысенко

    Голосів: 23 28.8%
  • Алексей Мовчан

    Голосів: 1 1.3%
  • Дмитрий Наталуха

    Голосів: 8 10.0%
  • Николай Сурженко

    Голосів: 22 27.5%

  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    80

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
а грабеж в виде шапки был с нанесением телесных повреждений или с применением психического давления? вот как-то даже и не интересовалась... тогда возникает вопрос, какая статья "тяжелее"
Ну, тут з моральної точки зору трохи різні речі. Хлопці взагалі подратись полюбляють. Є такий гріх :). А от шапки у перехожих красти, це вже пограбування.
Ну, а яка стаття важче, не мені тобі пояснювати. Бійка, це адмінпорушення, там так і написано:
Николай Сурженко признан виновным в нанесение умышленных телесных повреждений гражданину Бойко (ст. 125 УК Украины) и приговорен к 150 часам общественных работ. Кроме того суд присудил взыскать с Н. Сурженко 6083 грн. материального ущерба в пользу А.Бойко. По словам Бойко, Сурженко сломал ему велосипед.
А за шапки, якщо не помиляюсь, 3 роки ялинковичу дали.

"што?"(с) если остались, то завтра сфоткаю
Та я вірю :).
 

andysu

не..
Есть факты - давайте их и придерживаться.
1. По закону с непогашенной судимостью кандидат имеет право участвовать в выборах?
(пока давайте не будем выяснять насколько судимость справедливая). Если даже он имеет право
участвовать в выборах, то быть мэром уж точно не может (опять же ПО ЗАКОНУ).
2. В пакет документов при подаче заявления для участия в выборах входит справка о судимости?
3. Г-н Сурженко подавал такую справку? А если подавал, почему его заявление приняли? И кто?
4. Понимал ли г-н Сурженко, что ПО ЗАКОНУ он даже ТЕОРЕТИЧЕСКИ непроходной кандидат?
5. Для кого выгодно наличие в выборах еще одного кандидата с судимостью? Даже если с его слов
он не будет мэром в случае его избрания?
6. В г. Сумы всего один представитель Правого сектора? Или остальные представители еще более
неподходящие по закону?
7. В итоге Правый сектор в г. Сумы начал с нарушения закона.
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Есть факты - давайте их и придерживаться.
1. По закону с непогашенной судимостью кандидат имеет право участвовать в выборах?
(пока давайте не будем выяснять насколько судимость справедливая). Если даже он имеет право
участвовать в выборах, то быть мэром уж точно не может (опять же ПО ЗАКОНУ).
2. В пакет документов при подаче заявления для участия в выборах входит справка о судимости?
3. Г-н Сурженко подавал такую справку? А если подавал, почему его заявление приняли? И кто?
4. Понимал ли г-н Сурженко, что ПО ЗАКОНУ он даже ТЕОРЕТИЧЕСКИ непроходной кандидат?
5. Для кого выгодно наличие в выборах еще одного кандидата с судимостью? Даже если с его слов
он не будет мэром в случае его избрания?
6. В г. Сумы всего один представитель Правого сектора? Или остальные представители еще более
неподходящие по закону?
7. В итоге Правый сектор в г. Сумы начал с нарушения закона.
1. Щоб ту "судимість" погасити, достатньо внести 6 кіло грн. Питаня там тільки куди, як я зрозумів.
2. Там адмінпорушення, це не судимість.
3. Там адмінпорушення, це не судимість.
4. ???
5. ???
6. ???
7. В чому порушення закону?
 

LevAris

Well-Known Member
Ну, теж. "22 сентября 2012 года около 17.00, пребывая в состоянии алкогольного опьянения...". У 2012 році суд міг вже будь що накатати. Тому теж не треба за абсолютну істину сприймати. І на скільки був сильний в нього об 17-00 стан алкогольного сп'яніння?
Скоріше на все, можливо був трохи на підпитку - пляшка пива, наприклад. Хтось до когось "доколупався". Ну тут питання "за що?".
Але це ж все ж не теж саме, що шапки красти.
22 сентября 2012 года - это суббота. Может он с пятницы вечера на Сан-Ремо водку жрал всю ночь, а в субботу еще опохмелился? К чему эти предположения? Коль факт судимости есть, он есть. Не думаю, что в 2012 году у нас была на столько острая политическая ситуация на почве пророссийских сил, что оно стоило бить морды и ломать велосипеды.
 
Можливо вони знали більше ніж ми, але наше ставлення до націоналістів в той час було інше...
Я впевнений що ще 2009 р. вже йшла реалізація плана РФ, доказів море...
Як ми бачимо ідеологічна і інформаційна обробка зробила свою справу на сході...
Тобто коли людина мирно каже що треба розділити Україну, чи приєднати всю чи частину до РФ це нормально, а коли це питання стоїть гостро то треба щось робити....
п.с. для всіх інших, політичних ст. у нас не існує, вони в залежності від наслідків дій яких підпадають під ту чи іншу ст. або особиста неприязнь, хуліганство і т.і. тоді згідно вашої логіки в СССР не існувало політв'язнів, а в Європі не існує статус біженця за політичне переслідування...
п.п.с. висновок такий: якась проросійська об'єктивність...
 

LevAris

Well-Known Member
Для меня абсолютно не очевидна политическая подоплека данного судебного дела.
И второе - считаю, что 28 лет слишком рано для подобных посад. Годам к 50 самое то.
 
Для меня абсолютно не очевидна политическая подоплека данного судебного дела.
И второе - считаю, что 28 лет слишком рано для подобных посад. Годам к 50 самое то.
не згоден, цілком!
Ці покоління вибачте виховані на корупції, які виховують собі подібних, не дай боже.
Нове молоде покоління має йти до влади.
Чи ті старі пердуни мали досвід управління країною?
Маніпуляція настроєм на загальних словах, за допомогою психологічних прийомів....типа "молодий" "нема досвіду" "гарячи".
У нас по факту є лише досвідчені корупціонери, чи ви вважаєте що у нас на сьогодні все для молоді?
Я вірю в тих хто має ідею, за яку люди готові віддати життя, а вона є лише у молодих патріотів, як то кажуть самі старики "ми своє віджили, тому все це для вас, вам жити".
У старих є лише помилки які лишили за собою...у них замість ідеї вивчена на пам'ять брехня...
 

Клара Цеткин

Well-Known Member
у более старших проявляется еще гибкость, неконфликтность и уменьшение уровня радикализма в мышлении и поведении соответственно
горячим головам будет сложно управлять разношерстным народом, нужно уметь сглаживать конфликты и идти на компромисс
и речь далеко не о политике
 
Для меня абсолютно не очевидна политическая подоплека данного судебного дела.
под любым делом можно пририсовать подоплеку.
но я не думаю что находясь в алкогольном опьянении и влезая в драку Сурженко думал именно о политической подоплеке
 

STOP-KAZAP

Active Member
люди добрі!
давайте перестанемо обливати брудом всих тих хто був по один бік барикад.
а то як баби базарні стали по кісточкам розкладати хто де білет в тролейбусі не заплатив.
давайте просто вибиремо найдостойніших! і в президенти і в мери!
 
Зверху