Вибори мера м. суми - 2014

Вибори мера м. Суми - 2014, думаємо!!!! Голосуем.

  • Владимир Азаниев

    Голосів: 3 3.8%
  • Руслан Богданович

    Голосів: 2 2.5%
  • Анатолий Жук

    Голосів: 7 8.8%
  • Сергей Клочко

    Голосів: 8 10.0%
  • Евгений Косяненко

    Голосів: 2 2.5%
  • Владимир Лаврик

    Голосів: 4 5.0%
  • Александр Лысенко

    Голосів: 23 28.8%
  • Алексей Мовчан

    Голосів: 1 1.3%
  • Дмитрий Наталуха

    Голосів: 8 10.0%
  • Николай Сурженко

    Голосів: 22 27.5%

  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    80

"Я - не я и корова не моя". :)
, вам это всерьез нужно? Если найду, сфотографирую и выложу. :)
, что-то мне подсказывает, что Лысенко на сегодняшний день меньшее зло. Пока что я так думаю.
Да и к Минаеву у меня было мало претензий. Я все вспоминал Андроновско-Епифановские времена без отопления и с ямами в пол метра на дорогах. Потом это Омельченко со Щербанем... Ну, скажем так, лучшего мэра у нас в сумах и не было, невзирая на то, что рыги его подмяли. А люди, как всегда, неблагодарны - обплевали, яйцами закидали. Ну, бог им судья.
Ну а те, за кого Минаев рекомендует голосовать, не добавляют уверенности, что это делать нужно.
мда....можливо потрібно було щоб вбили когось з тих хто вам дорог щоб вам стало зрозуміло що вибирати треба не з меншого зла як це звикли робити, а з світла яке це зло викорчевало з України, частково, але ще доберемось і до інших...Досить думати поганим, думайте кращим.
Я бачу народ вже звик до бізнесменів мажорів і іншої сволоти у влади і обирає вже тупо з них, а не з простих людей, яким вибачте не до політики було, вони революцію творили, узурпатора виганяли, а ви знову на ті ж граблі, менше зло і т.і.
Я не сприймаю жодного політика сьогодні, вони всі мають статки і лізуть до корита це ясно як божий день, у кожного свій бізнес, приховані статки і багато іншого. Я сприймаю лише людину яка своєю активною позицією і дією довела право на обрання народом, а у нас на жаль все вирішує гречка, брехня з тв радіо. Патріотів не бачу, жодного окрім Миколи!!!
 

Roger Wilco

Heavy Metal Forever
Хто такий Микола? Де ви бачили святих, які хочуть влади? Ну що за ілюзії ви собі створюєте? Я не проти якогось Миколи, мені потрібні дані, які можуть впевнено довести мені, що він є найменше зло.
Що стосується таких гасл як ".можливо потрібно було щоб вбили когось з тих хто вам дорог щоб вам стало зрозуміло що вибирати треба не з меншого зла як це звикли робити, а з світла яке це зло викорчевало з України, частково, але ще доберемось і до інших...Досить думати поганим, думайте кращим.", то це лише демагогія. Мені начхати на "щасливе майбутнє", мені треба нормальне "сьогодні". Якщо буде сьогодні добре, будьте певні, що й майбутнє теж буде до вподоби.
В мене немає іллюзій щодо тих, хто буде при владі, бо всі вони комусь заборгували за те, що їх привели до влади і повинні будуть віддати борг. Всі. Без виключень.
 

Клара Цеткин

Well-Known Member
Микола Сурженко.
Юрист, у него программа есть? Биографию хотелось бы, команду и т.д.
То что он с ПС - это круто, но городу нужны спецы, у нас дороги, у нас транспорт, заваливающиеся дома, проблема мусора (бытового всмысле :) ), очереди в детсады, прям таки дефицит мест на кладбищах, чистка снега, гололед, детский парк и новостройки, которые для архитектуры города ни в ***, ни в Красную армию... и много-много других проблем.

, вам это всерьез нужно? Если найду, сфотографирую и выложу. :)
серьезно нужно.
Феникс был прав, в том что в стране непорядок виноваты мы не в меньшей мере, голосовали от балды или по приколу, на выборы не ходили, программы не читали, дебаты не смотрели, нашли знакомую фамилию, поставили галочку просто так.
 

Life-ua

+ плюс - минус
серьезно нужно.
Феникс был прав, в том что в стране непорядок виноваты мы не в меньшей мере, голосовали от балды или по приколу, на выборы не ходили, программы не читали, дебаты не смотрели, нашли знакомую фамилию, поставили галочку просто так.
да :) Я смотрю в Киеве столько известных людей баллотируется - аж глаза разбегаются , а тут живу в Сумах и никого толком не знаю ... (голосовал по слухам - за кого все за того и я , правда от этого толку не много было)

нам нужен в Сумы конкретный лидер - порядочный человек которого-бы все уважали , у которого-бы всё было под контролем
 

Клара Цеткин

Well-Known Member
он мне внешне на Стиффлера из Американского пирога похож, может, прекрасный человек, но пока не рассматривается
слишком стойкая ассоциация)))
 

Клара Цеткин

Well-Known Member
как-то довольно агрессивно Минаев реагировал на вопросы о Жуке сегодня в Фейсбуке.
С угрозами в стиле "кто еще раз скажет о судимости - тому бан"
 
Зверху