Санкції проти РФ і міжнародна підтримка України

d324co

Well-Known Member
06:12, 4 июня 2022

Оформлявшие визу в Мексику россияне получили отказ на украинском языке
Россияне при оформлении электронной визы в Мексику получают отказ на украинском языке

Россияне, пытающиеся оформить электронную визу в Мексику на сайте посольства этой страны в РФ, получают отказ в оказании этой услуги на украинском языке. Об этом сообщает .
Для оформления электронного разрешения необходимо заполнить на сайте дипмиссии анкету с личными данными, в том числе указать гражданство и даты посещения центральноамериканской страны. Однако теперь при указании российского гражданства после заполнения анкеты на экране появляется текст на украинском языке, в котором говорится, что запрос «не обработан».
Русский военный крпабль Русский? - иди на*уй !!!
 

d324co

Well-Known Member
Спикер парламента Венгрии обиделся на Зеленского и назвал его "психологически проблемным"
05.06.2022, 06:40

You must be registered for see images

Ласло Кевер (фото - ЕРА)

Глава венгерского парламента Ласло Кёвер заявил на местном телевидении, что критика президента в адрес Венгрии, по его мнению, свидетельствует о "психологических проблемах" главы украинского государства. Об этом пишет местный ресурс
"Сколько я знаю и обращаю внимание на события мировой политики <...>, я не припомню, чтобы лидер проблемной страны, нуждающейся в помощи, так выступал против кого-то, причем не только против Венгрии, но даже задевая германского канцлера", – сказал спикер парламента Венгрии.
Как выразился Кёвер, тот, кому нужна помощь, "должен просить с уважением".
 

d324co

Well-Known Member
Західні санкції не надто вплинули на позицію Росії, - Зеленський


Президент України Володимир Зеленський заявив, що хоча деякі західні санкції вже завдали серйозного удару по російській економіці, вони "не особливо вплинули на позицію Росії".
Як інформує із посиланням на , про це він заявив під час конференції FT's Global Boardroom.
За його словами, Москва постійно знаходила способи оминути санкції. Він також припустив, що деякі західні уряди вже втомилися від економічних наслідків санкцій проти Росії та шукають способів пом'якшити їхній вплив на захист своїх комерційних інтересів.
"Вони підтримують Україну, але також перевіряють, що можна зробити для послаблення санкції, щоб бізнес не постраждав", - додав глава держави. Джерело:
 

d324co

Well-Known Member
Хто там чекає краху економіки раші ???
Старший радник з енергетичних питань Держдепу США Амос Хохштайн підтвердив, що на сьогодні Росія заробляє на експорті енергоресурсів більше, ніж до початку повномасштабної війни проти України.

Усе тому, що зростання цін на енергоносії на світовому ринку компенсує РФ санкції Заходу. Про це пише Reuters, – пише .

“Я не можу цього заперечувати”, – відповів радник з енергетичних питань на запитання підкомітету Сенату по Європі і співпраці в галузі регіональної безпеки.
 
Зверху