Путин это гитлер?

Stein

Well-Known Member
Stein, якщо це не ваші слова, а це не ваші слова, бо вони в лапках, то, не погано б було вказувати чиї і джерело.
А відносно висловленої думки - так друга світова так само і починалась. У Германії після 1-й світової так само були незадоволення розподілом територій. І у СРСР теж. Закінчилось все дуже болюче.
Как указывать? "Комментатор "Петя" в рамках срача на Пикабу"? Где можно дать внятную ссылку - я даю, где нет... считайте что это мои слова.
Вот, кстати, ещё такое же мнение, но тут уже с пруфом:

"Цель Путина – это обрушить всю систему международного права и международных договоров, сложившуюся после 2-й мировой войны. И перевести мир в категории интересов Игроков и силы -возможности или невозможности отстаивать субъектами свои интересы. В таком случае у него просто развязаны руки как минимум в рамках регионов, прилегающих к России. Своими действиями в Крыму он показывает всему миру, что ни ООН, ни какие-либо международные соглашения и договора ничего не стоят. Т.к. не действуют в плане их исполнения. Можно, например, смеяться над представителем России в ООН Чуркиным и называть его клоуном. Но Путин в лице Чуркина говорит всему миру – «Да, я клоун. Я несу с трибуны полную ахинею и чушь и сам об этом знаю. Но вы все – идиоты. Потому что позволяете мне пользоваться правом вето в Совбезе ООН. И все ваши потуги что-либо изменить в рамках международного права можно засунуть в мусорник».

Такие действия Путина вполне понятны с вышеописанной точки зрения. Он не может навязать миру новое международное правовое поле. На это у России нет ни ресурсов, ни времени. Поэтому существующую систему необходимо просто уничтожить. И перейти к выстраиванию балансов интересов с каждым геополитическим Игроком в отдельности."

 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Как указывать? "Комментатор "Петя" в рамках срача на Пикабу"? Где можно дать внятную ссылку - я даю, где нет... считайте что это мои слова.
Вот, кстати, ещё такое же мнение, но тут уже с пруфом:

"Цель Путина – это обрушить всю систему международного права и международных договоров, сложившуюся после 2-й мировой войны. И перевести мир в категории интересов Игроков и силы -возможности или невозможности отстаивать субъектами свои интересы. В таком случае у него просто развязаны руки как минимум в рамках регионов, прилегающих к России. Своими действиями в Крыму он показывает всему миру, что ни ООН, ни какие-либо международные соглашения и договора ничего не стоят. Т.к. не действуют в плане их исполнения. Можно, например, смеяться над представителем России в ООН Чуркиным и называть его клоуном. Но Путин в лице Чуркина говорит всему миру – «Да, я клоун. Я несу с трибуны полную ахинею и чушь и сам об этом знаю. Но вы все – идиоты. Потому что позволяете мне пользоваться правом вето в Совбезе ООН. И все ваши потуги что-либо изменить в рамках международного права можно засунуть в мусорник».

Такие действия Путина вполне понятны с вышеописанной точки зрения. Он не может навязать миру новое международное правовое поле. На это у России нет ни ресурсов, ни времени. Поэтому существующую систему необходимо просто уничтожить. И перейти к выстраиванию балансов интересов с каждым геополитическим Игроком в отдельности."

Ну, добре :)
Тільки відносно тих думок є в мене одне зауваження. Вони ніби то правильні, тільки...
Такие действия Путина вполне понятны с вышеописанной точки зрения. Он не может навязать миру новое международное правовое поле. На это у России нет ни ресурсов, ни времени. Поэтому существующую систему необходимо просто уничтожить. И перейти к выстраиванию балансов интересов с каждым геополитическим Игроком в отдельности.
"Поэтому существующую систему необходимо просто уничтожить." - ось це. Поки що є можливість і треба впливати на Путіна не руйнуючи. До того ж, існуюча система не виключає створення незалежних від неї відносин і союзів з окремими її країнами. Вона ніяк не суперечить створенню, на приклад, окремого, захисного по відношенню до Росії, альянсу, на приклад з України, Турції, Грузії і країн Прибалтики.
 

rfvgy

Ukrainian
Как указывать? "Комментатор "Петя" в рамках срача на Пикабу"? Где можно дать внятную ссылку - я даю, где нет... считайте что это мои слова.
Вот, кстати, ещё такое же мнение, но тут уже с пруфом:

"Цель Путина – это обрушить всю систему международного права и международных договоров, сложившуюся после 2-й мировой войны. И перевести мир в категории интересов Игроков и силы -возможности или невозможности отстаивать субъектами свои интересы. В таком случае у него просто развязаны руки как минимум в рамках регионов, прилегающих к России. Своими действиями в Крыму он показывает всему миру, что ни ООН, ни какие-либо международные соглашения и договора ничего не стоят. Т.к. не действуют в плане их исполнения. Можно, например, смеяться над представителем России в ООН Чуркиным и называть его клоуном. Но Путин в лице Чуркина говорит всему миру – «Да, я клоун. Я несу с трибуны полную ахинею и чушь и сам об этом знаю. Но вы все – идиоты. Потому что позволяете мне пользоваться правом вето в Совбезе ООН. И все ваши потуги что-либо изменить в рамках международного права можно засунуть в мусорник».

Такие действия Путина вполне понятны с вышеописанной точки зрения. Он не может навязать миру новое международное правовое поле. На это у России нет ни ресурсов, ни времени. Поэтому существующую систему необходимо просто уничтожить. И перейти к выстраиванию балансов интересов с каждым геополитическим Игроком в отдельности."

Це значить що Путлєр свідомо підставляє покищо свою країну . По падінню рижиму , кавказ ніхто не кормитеме ! Чурки знов візмуться за зброю і полізуть на Ставрополь , Краснодар і Волгоград ... Буде те що й СРСР в 91р р.
 
Останнє редагування:

Stein

Well-Known Member
Ну, добре :)
Тільки відносно тих думок є в мене одне зауваження. Вони ніби то правильні, тільки...
Да ну? А как же Москва? ФСБ? :D

"Поэтому существующую систему необходимо просто уничтожить." - ось це. Поки що є можливість і треба впливати на Путіна не руйнуючи. До того ж, існуюча система не виключає створення незалежних від неї відносин і союзів з окремими її країнами. Вона ніяк не суперечить створенню, на приклад, окремого, захисного по відношенню до Росії, альянсу, на приклад з України, Турції, Грузії і країн Прибалтики.
Невозможно на него уже влиять, вы разве не видите? Всё, нет уже существующей системы. И нет больше международных договоров.
У Украины отобрали территрию - что сделали США и Великобритания для выполнения своих обязательство по международным договорам? Ничего.
На Украину было совершено агрессивное нападение и оккупация части земель - что сделало ООН, чтобы предотвратить это? Ничего.
По сути нынешняя система построена так, что любой член Совета Безопасности ООН с правом вето - неприкасаем. Раньше этим пользовались Штаты, теперь к этому прибегла и Россия. Система не может это остановить, она не способна по само своей сути.
Альянс? А кто будет теперь создавать альянс с Украиной, когда она без боя отдала свою территорию? Если Украина не воюет за своё - на какую помощь может рассчитывать Грузия, в случае агрессии? На "высловлэння глыбокого занепокоення"?
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Невозможно на него уже влиять, вы разве не видите? Всё, нет уже существующей системы. И нет больше международных договоров.
У Украины отобрали территрию - что сделали США и Великобритания для выполнения своих обязательство по международным договорам? Ничего.
На Украину было совершено агрессивное нападение и оккупация части земель - что сделало ООН, чтобы предотвратить это? Ничего.
По сути нынешняя система построена так, что любой член Совета Безопасности ООН с правом вето - неприкасаем. Раньше этим пользовались Штаты, теперь к этому прибегла и Россия. Система не может это остановить, она не способна по само своей сути.
Альянс? А кто будет теперь создавать альянс с Украиной, когда она без боя отдала свою территорию? Если Украина не воюет за своё - на какую помощь может рассчитывать Грузия, в случае агрессии? На "высловлэння глыбокого занепокоення"?
:D
Конфлікт напряму зачепив поки що лише Україну.
В тому, що західні країни повільно реагують, нічого дивного нема. Взагалі то, не так вже й повільно вони реагують, як можна було б сподіватись Росії. І вони реагують. А повільно тому що там теж є багато політиків, які думають про короткострокові перспективи. Розрив відносин з Росією для Заходу, це теж безболісно не пройде, тому й вичікують. Але процес вже пішов. Він інерційний, тому швидкість поки що слабо помітна. І результати теж не відразу будуть. І якщо Україна не буде робити дурниць, прискорюючи події, але і не буде відступатись від невизнання законності анексії Криму, то процес буде продовжуватись.
 

Stein

Well-Known Member
І результати теж не відразу будуть. І якщо Україна не буде робити дурниць, прискорюючи події, але і не буде відступатись від невизнання законності анексії Криму, то процес буде продовжуватись.
А коли будуть? Років через 15?
Крим вже включений до складу РФ. Крим вже переходить на рубль. Вже змінюється інфраструктура в переорієнтації на РФ. Реагувати можна було одразу, зараз - безсенсово. Чи ви вірите, що від заяв Обами чи Меркель Росія так от візьме і добровільно все згорне, поверне Україні кораблі, виведе війська?
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
А коли будуть? Років через 15?
Крим вже включений до складу РФ. Крим вже переходить на рубль. Вже змінюється інфраструктура в переорієнтації на РФ. Реагувати можна було одразу, зараз - безсенсово. Чи ви вірите, що від заяв Обами чи Меркель Росія так от візьме і добровільно все згорне, поверне Україні кораблі, виведе війська?
Те, що Росія вважає, що Крим включено до складу Росії, і визнання цього "включення" іншими країнами світу, це зовсім різні речі. Ми так можемо і Місяць "включити" до складу України. По факту, Крим був вкрадений. І саме так до цього в світі ставляться.
Те, що Росія зараз поверне Крим, я і не сподіваюсь. А от, що Росія в решті решт розвалиться і Крим сам до нас попроситься, цілком імовірно.
 

Life-ua

+ плюс - минус
А коли будуть? Років через 15?
Крим вже включений до складу РФ. Крим вже переходить на рубль. Вже змінюється інфраструктура в переорієнтації на РФ. Реагувати можна було одразу, зараз - безсенсово. Чи ви вірите, що від заяв Обами чи Меркель Росія так от візьме і добровільно все згорне, поверне Україні кораблі, виведе війська?
позволю себе не согласится , они ввели рубль ? а толку , весь товар : топливо , еда , электричество идёт туда с материка - за рубли по рыночным ценам не будут покупать . так же и крымские предприятия - как-бы не получилось что-бы они с Крыма не смогли-бы вобще товары на материк вывозить - сейчас примут закон о временной окупации , и всё пропало (предприятия Украины которые украла РФ как-бы не оказались заблокированными если Украина не перестанет их считать своими)
 

rfvgy

Ukrainian
А коли будуть? Років через 15?
Крим вже включений до складу РФ. Крим вже переходить на рубль. Вже змінюється інфраструктура в переорієнтації на РФ. Реагувати можна було одразу, зараз - безсенсово. Чи ви вірите, що від заяв Обами чи Меркель Росія так от візьме і добровільно все згорне, поверне Україні кораблі, виведе війська?
Нехай ерефія потяга чемодан без ручки , чим довше тягатиме - більше замориться . Економічно Крим залежний від материкової України - це розуміють всі . Поживем побачим чим все це закінчиться ...
Дивує що Путлер обрав самий нераціональний план захоплення Криму , тим самим підставляючи всю ерефію . Китай зачекає коли добудується космодром ,,Васточньій,, і захопить весь Далекий схід ;)
 

Stein

Well-Known Member
Те, що Росія вважає, що Крим включено до складу Росії, і визнання цього "включення" іншими країнами світу, це зовсім різні речі. Ми так можемо і Місяць "включити" до складу України.
Ну не визнають вони це де-юре - як змінює ситуацію де-факто? Россія забрала Крим. Все. Там стоять їхні війська. І це не Абхазія з "миротворцями" - це територія РФ, яку вона захищатиме всіма доступними засобами як свою власну. Не залежно від вашого "визнання".
"Світове визнання" - дипломатична формальність, що може впливати на недорозвинений Гондурас - а що ви зробите ядерній державі з правом "вето"?

По факту, Крим був вкрадений. І саме так до цього в світі ставляться.
І що від того змінюється? Обама не зможе поїхати відпочити не Селігер? Який жах...

Те, що Росія зараз поверне Крим, я і не сподіваюсь. А от, що Росія в решті решт розвалиться і Крим сам до нас попроситься, цілком імовірно.
Ага, це як балачки про розвал Америки.
Якби ви хотіли розвалу РФ - треба було розпочинати воєнні дії в Криму.
Коли все тихо і мирно - народ лікує і славить "царя". Коли б на Схід покотились цинкові гроби - це змусило б людей замислитись: а нащо воно мені треба? А на кой ляд я буду йти на війну? Чому я маю стріляти у свого родича з сусіднього окопу?
Тоді піднялись би і внутрішні республіки із логічним питанням: навіщо чеченцю йти гиниути за приєднання Криму? За возз'єднання "братів слов'ян"?
А зараз - ніхто не розвалиться, зараз в країні колосальний підйом.
 
Зверху