Нова влада

d324co

Well-Known Member

Ппц. Сліпі, тупі, або просто зрадники...
 
  • Haha
Реакції: Aiir

d324co

Well-Known Member
"Ми не вірили до останнього": Єрмак розповів про їхні з Зеленським перші години війни
— ЧЕТВЕР, 10 БЕРЕЗНЯ 2022, 10:32

You must be registered for see images


Очільник Офісу президента Андрій Єрмак розповів, що після першої інформації про російські бомбардування зібрався і поїхав на роботу – глава держави Володимир Зеленський вже був на Банковій.
Джерело: Єрмак в інтерв’ю "Українській правді"
Пряма мова Єрмака: "Я приїхав десь біля 2 ночі додому. Було розуміння, яка ситуація, тому що багато було інформації на той момент. Але практично за годину-півтори я уже отримав і від розвідки, і від військових інформацію про початок бойових дій.
Тому я швидко зібрався і був уже десь біля 5-ї години ранку в Офісі президента.
Я отримав інформацію про те, що почалися бої на кордоні, і про те, що пішли бомбардування. Тому одразу, практично з перших хвилин, я був в Офісі. І коли я приїхав на Банкову, президент уже був на місці.
Ви знаєте, ми до останнього не вірили, що це станеться, чесно скажу. Ви знаєте, що було багато інформації від наших партнерів тощо. Але, все ж таки, ми не вірили.
3 місяці їм талдичили - буде війна, готуйте оборону!!!! "ми не вірили..."
 
  • Like
Реакції: Aiir

d324co

Well-Known Member
"Был уверен, что мы не выживем": Арестович о том, почему не рассказывал украинцам в первые дни про "каюк"
13 мая 2022, 08:05 | Просмотров: 281


You must be registered for see images

У Офиса президента в первые дни полномасштабного вторжения России продолжались бои. Ситуация была очень угрожающей.
Все люди, разбирающиеся в военных вопросах, были уверены, что руководство страны не выживет.
Об этом рассказал советник руководителя Офиса президента Алексей Арестович в разговоре с российским журналистом и правозащитником Марком Фейгиным.
"Первые четыре дня я был уверен на 98%, что нам каюк", — сказал Арестович.
Фейгин напомнил, что в это время Арестович уходил в эфиры и ничего не рассказывал.
"А что говорить? Добрый день, нам каюк. Был бы моментальный обвал волевой составляющей, и конец всему. Я был уверен, что мы не выживем. Невозможно выжить, когда тебе каждые пять минут докладывают, что 300, 400, 1200 единиц". И когда бои уже в центре Киева, и докладывают охрана и военные, что 60 боевых столкновений за двое суток было... Я не верил, что мы выживем", — добавил советник ОП.
І скільки ще таких падлюк у керівництві держави ??
"ми до останнього не вірили, що путін нападе"... Може, навпаки - знали, вірили, вважали, що спротив - безнадійна справа, тому гроші треба вкладати не в оборонні споруди а в "велике крадівництво" ??? а потім вивести їх ??
 

d324co

Well-Known Member
У Раді створили нову групу «Відновлення України», де здебільшого колишні члени «ОПЗЖ» Неділя, 22 травня 2022, 14:57

Про це повідомив нардеп від “Голосу” Ярослав Железняк в
Співголовами нової групи стали депутат-мажоритарник із Краматорська Максим Єфімов та колишній член фракції “ОПЗЖ” Ігор Абрамович. До складу увійшли 17 парламентарів, 12 з яких колишні учасники проросійської партії. Серед них:
  • Ігор Абрамович (колишній член “ОПЗЖ”);
  • Анатолій Бурміч (колишній член “ОПЗЖ”);
  • Олег Воронько (член фракції “Слуга народу”);
  • Валерій Гнатенко (мажоритарник з Донецької області, колишній член “ОПЗЖ”);
  • Артем Дмитрук (колишній член фракції “Слуга народу”);
  • Максим Єфімов (мажоритарник із Краматорська);
  • Дмитро Ісаєнко (колишній член “ОПЗЖ”);
  • Ігор Кісільов (колишній член “ОПЗЖ”);
  • Олександр Ковальов (мажоритарник з Донецької області);
  • Олександр Лукашев (мажоритарник з Донецької області, колишній член “ОПЗЖ”);
  • Володимир Мороз (мажоритарник з Донецької області, колишній член “ОПЗЖ”);
  • Тетяна Плачкова (колишній член “ОПЗЖ”);
  • Наталія Приходько (колишній член “ОПЗЖ”);
  • Антоніна Славицька (колишній член “ОПЗЖ”);
  • Вадим Столар (колишній член “ОПЗЖ”);
  • Олександр Фельдман (колишній член “ОПЗЖ”);
  • Олександр Юрченко (колишній член фракції “Слуга народу”).
І що, так можна ??
- гімно не тоне...
 

rfvgy

Ukrainian
І що, так можна ??
- гімно не тоне...
Ця новина більш підходить до теми -,, Діяльність ВР 9 скликання,,
Якщо місцевих депутатів розігнати не можна , то що робити з ,,народними,, :sick: обранцями Верховної Ради ? Судової справи чи рішення про позбавлення депутатства нема , значить будуть депутатити до закінчення повноважень .
Тут інше повинно турбувати . До поки в лохтораті є попит на ТАКИХ обранців - до тих пір вони з"являтимуться .
 

d324co

Well-Known Member
Ця новина більш підходить до теми -,, Діяльність ВР 9 скликання,,
Якщо місцевих депутатів розігнати не можна , то що робити з ,,народними,, :sick: обранцями Верховної Ради ? Судової справи чи рішення про позбавлення депутатства нема , значить будуть депутатити до закінчення повноважень .
Натовп людей, жердина, дьоготь, пір'я...

Тут інше повинно турбувати . До поки в лохтораті є попит на ТАКИХ обранців - до тих пір вони з"являтимуться .
Доки в нас не буде відповідальності (в т. ч. кримінальної, стаття -шахрайство) обранців за невиконання передвиборчих обіцянок - парад популізму не закінчиться... закінчиться державність України...
 
Останнє редагування:

d324co

Well-Known Member
Доказательства собраны. Минюст подал иск о запрете пророссийских партий

КИЕВ, ВОСКРЕСЕНЬЕ 22 МАЯ 2022 16:18

Министерство юстиции подало иск в Восьмой апелляционный административный суд во Львове о запрете пророссийских партий. Необходимая доказательная база собрана, первые решения уже ожидаются летом этого года.
Об этом сообщает со ссылкой на заявление министра юстиции Дениса Малюськи в эфире
 
Зверху