Нова влада

arnisumy

Well-Known Member
Суд ЄС скасував санкції проти Януковича та його оточення
11/07/2019 17:05
Для просмотра изображения необходима регистрация

Суд ЄС підтримав скаргу групи українських громадян щодо анулювання обмежувальних заходів, які були вжиті проти них та проти їхніх фондів в період з 2016 по 2018 роки.
Відповідне рішення оприлюднене у четвер, 11 липня, на сайті Суду ЄС, “Укрінформ”.
Рішення стосується колишнього президента України Віктора Януковича, одного з його синів, Олександра Януковича, а також Олександра Клименка, Сергія Арбузова, Віктора Пшонки, Артема Пшонки, Андрія Клюєва, які в 2014 році були включені до переліку осіб, до яких застосовувалося заморожування фондів, на підставі того, що вони були суб’єктами кримінального переслідування в Україні з розслідування злочинів у зв’язку із розтратою державних коштів та їх незаконним виведенням з країни.
Як йдеться у повідомленні, суд анулював акти Ради ЄС, якими обмежувальні дії проти Віктора Януковича та проти одного з його синів продовжувалися у період з 6 березня 2016 року по 6 березня 2017 року, а також з 6 березня 2017 року і до 6 березня 2018 року та з 6 березня 2018 року по 6 березня 2019 року, стосовно решти перерахованих вище осіб.
Підставою для такого рішення стала нездатність української сторони довести, що дії проти згаданих осіб супроводжувалися гарантіями їх права на ефективний правовий захист.
Як відомо з дипломатичних джерел, рішення Суду ЄС жодним чином не вплинуть на процес розслідувань щодо згаданих осіб, які здійснюються правоохоронними органами України.
За інформацією цих же джерел, рішення суду ЄС не скасовує чинні санкції проти 12 колишніх українських високопосадовців та їхнього найближчого оточення, які були продовжені у березні 2019 року.
Ці санкції залишатимуться чинними.
Як повідомляла “ “, нещодавно Державна виконавча служба Міністерства юстиції стягнула на користь України з кіпрських компаній Erosaria LTD та Aldoza Investments Limited, які пов’язані з екс-президентом Януковичем та колишніми високопосадовцями, .
 

arnisumy

Well-Known Member
11.07.19 22:10
Виконання указу президента про боротьбу з контрабандою новий начальник СБУ в проблемному Закарпатті почав із введення дрес-коду і заборони носити бороди

Одним із перших розпоряджень нового начальника Закарпатського Управління Служби безпеки України Івана Рудницького стало введення дрес-коду і заборона на носіння бороди.
Про це в написав головний редактор Юрій Бутусов.
Бутусов зазначив: "На одне з найпроблемніших обласних управлінь СБУ в Закарпатті призначено нового керівника - Івана Рудницького. Президент саме там поставив завдання подолати контрабанду, потрібен новий системний підхід. А які проблеми є пріоритетними в цьому контрабандному регіоні?
Ну, перш за все, як з'ясувалося, зовнішній вигляд. Всім співробітникам наказано пристойно одягатися і мати відповідний вигляд, бороди носити заборонено! Оце так, оце круто. Іване Львовичу, тільки розкажіть для початку, з яких джерел, скажімо, лейтенант СБУ, який одержує зарплату від 12 тисяч гривень, закуповуватиме собі костюми, які відповідають Вашому вимогливому смаку? Чи треба як зазвичай шукати спонсорів? Може, якщо розібратися, в боротьбі з контрабандою не в костюмах проблема?
Ви знаєте, в Офісі президента офіційно дозволено ходити в шортах, а Ви навіщо таким ретроградством і показухою займаєтеся? Може, хоча б попервах, поки зарплату не піднімете і фонди на костюми не виб'єте, варто дозволити все-таки боротися з контрабандою в майках і бородах?"
Також Бутусов опублікував скрін розпорядження нового начальника
 

arnisumy

Well-Known Member
Гої, ви знову їх зробили!

13.07.19 08:36
Подруга Олени Кравець із "Кварталу 95" Мецгер стала членом наглядової ради націоналізованого "Приватбанку", - "Новое время"
Колишній юрист "Укрексімбанку" Юлія Мецгер, яка увійшла за квотою президента Зеленського до наглядової ради "Приватбанку", виявилася подругою Олени Кравець зі студії "Квартал 95".
Як передає , про це пише
Видання зазначає: "Новачок наглядової ради "Приватбанку" Юлія Мецгер була позначена на особистому фото Олени Кравець у її інстаграмі, де вони разом були на вечірці.

У самої Мецгер немає жодного поста в її соцмережі.
Кравець і Мецгер знайомі щонайменше чотири роки. Фото з соцмережі "Інстаграм" датовано 2017 роком, а фото нижче, де вони разом, було завантажено у 2018 році в акаунт фейсбука генерального директора Red Bull України Тетяни Лукинюк.

У фейсбуці Тетяни Лукинюк також три спільні фото з Оленою Кравець і Юлією Мецгер, які зроблено у 2015-2016 роках. Вони разом із членами сімей та іншими людьми позначені на фотографіях на концерті Pianoboy, в кафе і в аеропорту "Київ" (Жуляни) перед відльотом у Дубай.

Як повідомлялося раніше, 5 липня
Мецгер була юристом "Укрексімбанку", а Юрій Храмов раніше працював у цьому банку, був заступником голови правління.
Згідно з декларацією Юлії Мецгер як кандидата на посаду члена наглядової ради, її чоловіком є Євген Володимирович Мецгер. Найімовірніше, це заступник голови правління державного "Укргазбанку". У його офіційній біографії є згадка про отримання вищої освіти в Криворізькому технічному університеті. Євген Мецгер і Олена Кравець - ровесники.
 

arnisumy

Well-Known Member
13.07.19 12:27
Команда Зеленского назначила "смотрящего" за Киевом, – СМИ

В команде президента Владимира Зеленского назначили нового "смотрящего" за Киевом, им стал Андрей Вавриш.
Об этом со ссылкой на сообщает .
Предполагается, что к Вавришу уйдет вся исполнительная власть в Киеве. По данным издания, мэр Виталий Кличко сдаваться не собирается и обещает применить свой и братский авторитет в Европе и Америке.
Вавриш является главой строительной компании SAGA Development, 5 лет назад он ушел с должности зама главы Департамента градостроительства и архитектуры Киева. Глава Офиса президента Украины Андрей Богдан является близким другом Вавриша.
По данным издания, Вавриш займется "теневым переформатированием финансового пространства Киева, отправив на покой регента Кличко Вадима Столара".
В Офисе президента, утверждают, что речь идет не о "смотрящем", а о "стратегирующем".
 

arnisumy

Well-Known Member
Ну, гої, за кінець епохи бідності!

Как казнокрад и убийца Андрей Вавриш избежал люстрации?
Для просмотра изображения необходима регистрация

Как казнокрад и убийца Андрей Вавриш избежал люстрации? Об этом ныне говорят многие. Согласно открытым данным Андрей Вавриш подозревается в трех заказных убийствах, давлении на судей, а также в коррупции (естественно, в особо крупных, по-другому Вавриш не работает). Если верить множеству свидетельских показаний, Андрей Вавриш причастен к краже 42 миллионов гривен и многомиллионой коррупционной схеме КГГА. Как этот субъект сумел избежать люстрации?
Что ж, ответить на этот вопрос легче, если знать темную биографию индивида.

Архитектор «ПІ»

Предприниматели обещают громкий скандал в столице. Под видом наведения порядка в городе чиновник-недоучка с хорошими связями реализует коррупционную схему передела торгового бизнеса. Первым делом самозванцы от архитектуры взялись «благоустраивать» Крещатик. Да так, что даже имиджевые угрозы для избирательной кампании Александра Попова не в силе их остановить.

С начала ноября многие столичные предприниматели озабочены сохранением собственного бизнеса – полным ходом идет процесс перезаключения договоров личного земельного сервитута между горсоветом и владельцами торговых построек. Уверенности в благополучном результате нет ни у кого, ведь процедур с такими очевидными коррупционными рисками город еще не видел. Кроме необходимости перечислить в городской бюджет паевой взнос в содержание объектов благоустройства и получить временные ордера на размещение своих конструкций, собственники киосков или ларьков должны быть включены в некие паспорта улиц и площадей.

А решение, подходит ли сооружения к этим паспортам, принимают не уважаемые архитектурные организации, а чиновник с образованием техника-электрика: заместитель начальника управления градостроительства и архитектуры Андрей Вавриш.

Верхом цинизма назвал необходимость предварительно «влезть со своим сооружением» в некий паспорт улицы сопредседатель Координационного совета по вопросам развития малого и среднего предпринимательства при Кабмине Виталий Андреев. И пригрозил сопротивлением предпринимателей. А насколько предприниматели-владельцы МАФов являются организованной и сплоченной силой власть уже не единожды могла убедиться.

Більше інформації:
 

arnisumy

Well-Known Member
:clap: :clap: :clap:
15.07.19 08:42
Суд скасував рішення ЦВК про зняття з виборів кандидата від "Слуги народу" з подвійним громадянством Куницького

Шостий апеляційний адміністративний суд скасував рішення Центральної виборчої комісії України про зняття з виборів кандидата в народні депутати від "Слуги народу" у мажоритарному окрузі №169 (Харків) Олександра Куницького.
Відповідне рішення суд ухвалив на засіданні в неділю, пише із посиланням на . Суд визнав протиправною та скасував постанову ЦВК від 11 липня, якою була скасована реєстрація Куницького кандидатом у депутати.
Нагадаємо, про подвійне громадянство Олександра Куницького, який балотується від партії "Слуга народу" в окрузі №169 у Харкові, 28 червня.
6 липня Олександр Куницький підтвердив, що ЦВК зняла його з виборів.
Зазначимо, що за 169 округом також балотується чинний нардеп від БПП Олександр Грановський.
 

arnisumy

Well-Known Member
:clap: :clap: :clap:, наступним кроком буде компенсація "бгатскамунароту" за витрачений бк?

15.07.19 11:35
Кабмин определил механизм компенсации за разрушенное в результате агрессии РФ частное жилье. Предельная сумма - 300 тыс. грн, - МинВОТ
Кабмин установил механизм денежной компенсации за разрушенное в результате вооруженной агрессии РФ на востоке Украины частное жилье.
Как информирует со ссылкой на МинВОТ, соответствующее решение принято по инициативе Министерства по вопросам временно оккупированных территорий и внутренне перемещенных лиц (МВОТ) на заседании Правительства 10 июля 2019 г.
Отныне владельцы жилых домов (квартир), которые были разрушены в результате вооруженной агрессии Российской Федерации на востоке Украины смогут получить от государства денежную компенсацию.
Сумма выплаты компенсации пострадавшим будет определяться по показателям стоимости строительства жилья в соответствующих областях Украины, при этом предельный ее размер составит 300 тыс. гривен.
В соответствии с принятым механизмом, органы местного самоуправления (военно-гражданские администрации) будут проводить обследования жилья, разрушенного в результате вооруженной агрессии РФ и выдавать соответствующие акты пострадавшим лицам. К примеру, по информации Луганской областной военно-гражданской администрации по состоянию на 1 июня 2019 г. в Луганской области насчитывается 393 разрушенных домов частной формы собственности.
Для получения компенсации пострадавшие должны подать соответствующие заявления и документы в специально созданные комиссии при областных государственных администрациях (областных военно-гражданских администрациях), которые будут принимать решение о предоставлении денежной компенсации.
Формы необходимых документов и порядок рассмотрения заявлений должен быть разработан МинВОТ.
Средства для обеспечения денежной компенсации за разрушенное жилье будут предусмотрены в государственном бюджете Украины.
Отмечается, что в основу разработанного механизма положены принципы предоставления денежной помощи пострадавшим от чрезвычайных ситуаций, предусмотренных Кодексом гражданской защиты Украины, с учетом того, что с 26 января 2015 г. в Донецкой и Луганской областях установлен режим чрезвычайной ситуации государственного уровня военного характера.
"Начиная с 2014 года Российская Федерация совершает преступление вооруженной агрессии против Украины и осуществляет временную оккупацию части ее территории. Следствием этих действий страны-агрессора стало разрушение значительного количества жилья граждан на востоке Украины. Такими действиями нарушено право каждого человека на жилье и поставлено под угрозу обеспечение и соблюдение других фундаментальных прав человека. Правительство Украины делает все возможное для граждан, пострадавших вследствие вооруженной агрессии РФ", - говорится в сообщении ведомства.
 

arnisumy

Well-Known Member
ахахах...

15.07.19 11:31
Печерский суд снял арест с 415 объектов недвижимости Коломойского

Печерский райсуд Киева удовлетворил ходатайство ООО "Приватофис" и снял арест с 415 объектов недвижимости компании Игоря Коломойского.
Об этом сообщает со ссылкой на " ".
"Не может быть применена мера уголовно-правового характера по признакам уголовного правонарушения, предусмотренного ч. 5 ст. 191 УК Украины, в том числе, конфискация", а "арест был наложен без доказательств соразмерности стоимости недвижимого имущества, на которое был наложен арест, с размером ущерба, причиненного уголовным правонарушением", - говорится в .
Согласно судебным материалам Приватбанк предоставил кредит для ООО "Приватофис". При этом в залог для финучреждения были переданы доли в уставном капитале компании-заемщика, владельцами которых являются в т.ч. ООО "Тайлон", ООО "Эл Ти Групп", ООО "Агентство Новый мир", ООО "зернопоставки-М".
Сейчас Хозсуд Днепропетровской области рассматривает дело по иску Приватбанка в упомянутых компаний, а также ООО "Канделла", ООО "ОПФ", ООО "Элара", ООО "Коммунальное обслуживание домов" об обращении взыскания на их доли в уставном капитале ООО "Приватофис" в счет погашения задолженности ООО "Приватофис" на сумму 689 млн грн. Кроме этого, Хозсуд Днепропетровской рассматривает еще ряд исков Приватбанка к ООО "Приватофис" о взыскании задолженности по кредитным договорам от 17.12.2008 на сумму более 500 млн грн.
Однако на данный момент рассмотрение этих споров суды приостановили до вынесения решения по делам, в которых Приватбанк просит судей признать недействительной одностороннюю сделку в форме заявления ООО "Приватофис" о зачете встречных однородных требований.
 

arnisumy

Well-Known Member
є і така думка:
You must be registered for see medias
 
Последнее редактирование:

arnisumy

Well-Known Member
Що робити з Вишинським?
Для просмотра изображения необходима регистрация

15 ЛИПНЯ 201913:27
Сьогодні о 16:15 у Подільському суді Києва відбудеться чергове засідання у справі Кирила Вишинського, директора українського підрозділу “Россия Сегодня”, обвинуваченого у державній зраді.
3 липня, під час попереднього суду, Прокуратура Автономної республіки Крим, розуміючи ризики виходу обвинуваченого з-під варти, обрала тактику фактично зриву судового засідання, відправивши в суд непідготовленого прокурора, який запросив час на ознайомлення зі справою. Насправді всі, хто стежить за процесом, розуміли, що цей час потрібен був, по-перше, для адаптації до нових процесуальних реалій, в яких норма про обов’язкове тримання під вартою підозрюваних у держзраді визнана неконституційною, по-друге, для політичних перемовин про те, що саме Україна може “виторгувати” за звільнення Вишинського.
Активний переговорний процес, схоже, цих два тижні справді вівся. Про це може свідчити, як мінімум, залучення в якості посередника редактора “Эхо Москвы” Олексія Венедіктова, який, за його словами, передав Володимиру Зеленському лист від мами Вишинського. Отримання цього листа підтвердили в Офісі Президента, проте подробиць розкривати не стали. За інформацією з декількох джерел, до перемовин у якості посередників залучені не лише росіяни, а й представники Заходу. І за інформацією цих же джерел, напружений переговорний процес триває до моменту написання цього тексту.
Про це свідчить і вчорашня заява Петра Порошенка, який спробував випередити події, сказавши в ефірі ТРК “Україна” про те, що, за його інформацією, “на 90% полонені моряки можуть бути звільнені до дня виборів”.
Не даремно, вочевидь, до Києва приїхала і омбудсман РФ Тетяна Москалькова. Її спільна заява з українською колегою Людмилою Денісовою запланована за кілька годин до судового засідання у справі Вишинського.
Отже, що в цій ситуації може зробити Україна?
По-перше, потрібно розуміти, що прямого класичного обміну Вишинського на когось із політичних в’язнів чи військовополонених бути не може, оскільки Кирило є громадянином України (у нього подвійне громадянство - стандартна пастка українського законодавства для правоохоронців і дипломатів у багатьох ситуаціях останнього часу). Швидше за все, це буде (сподіваємось, що буде) політичне рішення про звільнення обвинуваченого в обмін на симетричний крок Кремля.
Інша справа, що якщо йдеться про звільнення лише військовополонених українських моряків, як анонсував Порошенко, то навряд чи це можна вважати релевантними домовленостями, адже моряки підлягають безумовному звільненню згідно з рішенням Міжнародного трибуналу з морського права. Натомість у Росії та окупованому Криму наразі залишаються щонайменше 123 українських політичних в’язні.
По-друге, існують суто технічні аспекти таких домовленостей. Хтось з української влади повинен узяти на себе відповідальність і елементарно зателефонувати у Подільський суд, щоб “продавити” погоджене в результаті перемовин рішення. Наскільки нам відомо, в Офісі Президента до сьогодні уникали подібних контактів із судами, а за часів Порошенка цим здебільшого займалися уповноважені особи в СБУ, які також досі не отримали відповідних розпоряджень. Тож елементарні координаційні недопрацювання в умовах браку часу теж мають суттєве значення і іноді, як показує досвід попередніх обмінів, можуть створювати чимало проблем.
Які варіанти є у суду?
25 червня Конституційний Суд визнав неконституційною норму КПК, прописану в ч. 5 ст. 176 про безальтернативне тримання під вартою підозрюваних у державній зраді та інших тяжких та особливо тяжких злочинах проти основ національної безпеки України і злочинах, пов’язаних із терористичною діяльністю. Після цього українським судами була прийнята низка рішень про зміну запобіжного заходу особам, що були заарештовані у справах, пов’язаних із війною в Україні. У більшості оглядачів були підозри, що 3 липня подібне рішення буде прийнято Подільським судом і стосовно Вишинського. Проте через хитрість прокуратури до розгляду зміни запобіжного заходу тоді справа так і не дійшла.
Чи зобов’язує рішення Конституційного Суду звільняти з-під варти всіх без винятку затриманих по згаданих вище статтях? І чи справді Подільський суд не має інших варіантів, окрім як задовольнити клопотання захисту і відпустити Вишинського? Особливо, зважаючи на ту обставину, що колега Вишинського - Володимир Скачко - втік до Росії відразу після оголошення підозри у державній зраді?
До слова, справа Скачка “вспливла” якраз під час слідчих дій у провадженні по Вишинському. Як стверджують у прокуратурі АР Крим, Скачко отримував замовлення і оплату за свої тексти від Вишинського, а лінгвістична експертиза цих текстів нібито підтверджує наявність наявність у них закликів до повалення влади.
По суті, у Подільського суду є чотири варіанти:
  1. Залишити Кирила Вишинського під вартою без визначення застави. Цей варіант, здається, все менш реалістичним. Але за такого рішення суду ми будемо розуміти, що, найшвидше, на даному етапі переговори про так званий обмін зіврвано і нам залишається чекати нових раундів.
  2. Продовження тримання під вартою із визначенням застави у розмірі щонайменше 500 мільйонів гривень із вимогою носити електронний браслет.
  3. Цілодобовий домашній арешт.
  4. Судове засідання може бути відкладене до моменту остаточного досягнення домовленостей між українською та російськими сторонами.
У будь-якому разі у випадку справи Вишинського ми навряд чи можемо говорити про відкритий судовий процес із повноцінним викладенням аргументів сторін. Кирило Вишинський, який минулого року демонстративно відмовився від пропозиції Людмили Денісовою написати заяву про обмін на ім’я Володимира Путіна, виявився, схоже, занадто важливим для російської сторони. Питання лише в тому, які дивіденди отримає Україна за те, що наступить на горло власному правосуддю.
 

d324co

Well-Known Member
Кінець "єпохи зубожіння"

Для просмотра вложений необходима регистрация
 

goool

Well-Known Member
JKX Коломойского отсудила у Украины больше $12 млн

Для просмотра изображения необходима регистрация
Игорь Коломойский (фото: depositphotos.com)


Суд обязал Украину выплатить компании JKX убытков на $12,5 млн
Киевский апелляционный суд Киева обязал Украину в лице Министерства юстиции выполнить Арбитражное решение Постоянного третейского суда Лондона и возместить британской компании JKX Oil&Gas свыше $12,5 млн убытка. Об этом свидетельствует суда от 5 июля.
Согласно судебным материалам, убытки британская компания понесла в результате нарушения соглашения между Правительством Украины и Правительством соединенного Королевства Великобритании и северной Ирландии, подписанного в феврале 1993 года.
В августе 2014 года Верховная Рада увеличила ренту на добычу газа: для компаний, добывающих до 5000 кубов газа – с 28% до 55%; для компаний, добывающих больше 5000 кубов – с 15% до 28%.
После того, как рентные нормы продлили на 2015 год, дочерние украинские и нидерландские компании JKX инициировали арбитражный суд против Украины с требованием компенсации более $180 млн убытков.
В 2017 году Лондонский арбитраж признал повышение рентных ставок законным, однако принял решение компенсировать JKX $11,7 млн убытков.
По данным Министерства юстиции Украины, взыскание компенсации связано с решениями Нацбанка о выводе капитала и решением Кабмина о закупке газа промпотребителями.
В Украине группа JKX владеет Полтавской газонефтяной компанией. Крупнейшими акционерами JKX являются Eclairs Group и - 27,47% акций, Cascade Investment Fund - 19,92% , Neptune Invest & Finance Corp - 12,95% и другие.
 

arnisumy

Well-Known Member
За рішення на користь “ізраїльтянина” від “Слуги народу” суддям обіцяли “премію”
16/07/2019 01:00
Для просмотра изображения необходима регистрация

КАНДИДАТИ В НАРДЕПИ ВІД "СЛУГИ НАРОДУ" ОЛЕКСАНДР КУНИЦЬКИЙ (ПРАВОРУЧ) І ОЛЕКСАНДР ДУБІНСЬКИЙ У 6-МУ АПЕЛЯЦІЙНОМУ АДМІНСУДІ. ФОТО З ФБ

Суддя Шостого апеляційного адміністративного суду Анатолій Степанюк повідомив про втручання в його діяльність та ймовірний підкуп суду на користь кандидата від партії “Сила народу” Олександра Куницького.
Як передає “ “, відповідний опубліковано на сайті Вищої ради правосуддя.
Звернення Анатолія Степанюка датоване 15 липня.
Суддя Степанюк входив до колегії у провадженні з оскарження рішення Центрвиборчкому про зняття з виборів блогера Олександра Куницького – кандидата в нардепи від “Слуги народу” в окрузі №169 (Харків), який не проживав п’ять років в Україні, служив в армії Ізраїлю та має громадянство цієї країни.
Справа розглядалася 14 липня. О 15:37 судді вийшли до нарадчої кімнати.
Під час перебування в нарадчій на мобільний телефон судді Степанюка надійшло три смс-повідомлення однакового змісту, в яких йшлося про вдячність за прийняття рішення на користь “ізраїльтянина”, необхідність проголошення рішення не пізніше 21:00 і було заявлено про наступну передачу “премії” в обумовленому розмірі.
Суддя Степанюк сприйняв це як втручання в його професійну діяльність і попросив вжити заходів. Повідомлення направлено у Вищу раду правосуддя і Генпрокуратуру.
В колегії головувала суддя Людмила Губська. Ані від неї, ні від інших суддів цього суду станом на вечір 15 липня аналогічних повідомлень немає, передає .
Як відомо, 14 липня суд виніс , скасувавши рішення ЦВК про відмову йому в реєстрації.
“Перемога! Спасибі за підтримку! У вас буде вибір – 21.07.2019 приходьте і голосуйте!” – написав Куницький у “Фейсбуці” в ніч на 16 липня.
Водночас у Центрвиборчкомі заявили, що він ще не поновлений як кандидат у народні депутати і, можливо, комісія подаватиме апеляцію.
Рішення ЦВК про базувалося на інформації Державної прикордонної служби України про те, що протягом останніх п’яти років перед днем позачергових виборів 21 липня Куницький виїжджав за межі України на період, що перевищує 90 календарних днів, а саме – на 264 дні (з 15 березня 2015 до 5 грудня 2015 року).
Крім того, Куницький , що має ізраїльське громадянство. Раніше він (армії Ізраїлю).
Перший номер списку партії “Слуга народу” в інтерв’ю “ЛБ” визнав наявність у Куницького проблем із виборчим законодавством та двох паспортів, однак заявив, що партія не зніматиме його з виборів, щоб не підвищувати шанси суперника – діючого нардепа від БПП Олексаднра Грановського.
 

arnisumy

Well-Known Member
:clap: :clap: :clap:, наступним кроком буде компенсація "бгатскамунароту" за витрачений бк?

15.07.19 11:35
Кабмин определил механизм компенсации за разрушенное в результате агрессии РФ частное жилье. Предельная сумма - 300 тыс. грн, - МинВОТ
Кабмин установил механизм денежной компенсации за разрушенное в результате вооруженной агрессии РФ на востоке Украины частное жилье.
Как информирует со ссылкой на МинВОТ, соответствующее решение принято по инициативе Министерства по вопросам временно оккупированных территорий и внутренне перемещенных лиц (МВОТ) на заседании Правительства 10 июля 2019 г.
Отныне владельцы жилых домов (квартир), которые были разрушены в результате вооруженной агрессии Российской Федерации на востоке Украины смогут получить от государства денежную компенсацию.
Сумма выплаты компенсации пострадавшим будет определяться по показателям стоимости строительства жилья в соответствующих областях Украины, при этом предельный ее размер составит 300 тыс. гривен.
В соответствии с принятым механизмом, органы местного самоуправления (военно-гражданские администрации) будут проводить обследования жилья, разрушенного в результате вооруженной агрессии РФ и выдавать соответствующие акты пострадавшим лицам. К примеру, по информации Луганской областной военно-гражданской администрации по состоянию на 1 июня 2019 г. в Луганской области насчитывается 393 разрушенных домов частной формы собственности.
Для получения компенсации пострадавшие должны подать соответствующие заявления и документы в специально созданные комиссии при областных государственных администрациях (областных военно-гражданских администрациях), которые будут принимать решение о предоставлении денежной компенсации.
Формы необходимых документов и порядок рассмотрения заявлений должен быть разработан МинВОТ.
Средства для обеспечения денежной компенсации за разрушенное жилье будут предусмотрены в государственном бюджете Украины.
Отмечается, что в основу разработанного механизма положены принципы предоставления денежной помощи пострадавшим от чрезвычайных ситуаций, предусмотренных Кодексом гражданской защиты Украины, с учетом того, что с 26 января 2015 г. в Донецкой и Луганской областях установлен режим чрезвычайной ситуации государственного уровня военного характера.
"Начиная с 2014 года Российская Федерация совершает преступление вооруженной агрессии против Украины и осуществляет временную оккупацию части ее территории. Следствием этих действий страны-агрессора стало разрушение значительного количества жилья граждан на востоке Украины. Такими действиями нарушено право каждого человека на жилье и поставлено под угрозу обеспечение и соблюдение других фундаментальных прав человека. Правительство Украины делает все возможное для граждан, пострадавших вследствие вооруженной агрессии РФ", - говорится в сообщении ведомства.
Це було вчора, а сьогодні:
Україна вимагатиме від РФ відшкодування компенсацій за зруйноване житло на Донбасі
16/07/2019 11:45
Для просмотра изображения необходима регистрация

ІЛЮСТРАТИВНЕ ФОТО

Кошти, витрачені на компенсації за зруйноване житло на Донбасі, будуть включені до консолідованої претензії України до Російської Федерації для відшкодування.
Про це у пресслужбі Міністерства з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб.
“Кошти, витрачені у рамках виплати компенсацій за зруйноване житло, будуть включені до консолідованої претензії України до Російської Федерації щодо реалізації її міжнародно-правової відповідальності за збройну агресію проти України”, — йдеться у повідомленні.
У МінТОТ додали, що відповідно до Закону України “Про особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету України на тимчасово окупованих територіях у Донецькій та Луганській областях” відповідальність за матеріальну чи нематеріальну шкоду, завдану Україні внаслідок збройної агресії Російської Федерації, покладається на Російську Федерацію відповідно до принципів і норм міжнародного права.
Як повідомляла “ “, Кабмін . Відповідне рішення ухвалили з ініціативи Міністерства з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб.
 

arnisumy

Well-Known Member
З фейсбуку:

Яку ж велич має шостий апеляційний суд, що може з легкістю ворогів Трампа перетворювати на його друзів!? Мабуть це найближчий суд до суду божого і йому підвласні усі людські справи. Ви маєте пишатися тією честю, що в такий складний час для нашої держави самий чесний і справедливий і непідкупний суд був на вашому боці.
:D :D :D


16.07.19 12:51
Втручання у вибори США: суд відмовив у задоволенні позову проти Лещенка та Ситника. ВIДЕО
Шостий апеляційний суд скасував рішення Окружного суду Києва у справі про ймовірне втручання нардепа Сергія Лещенка та директора НАБУ Артема Ситника у вибори в США.
Про це повідомив Лещенко після засідання суду 16 липня у , передає
You must be registered for see medias
"Я більше не "ворог Трампа". Щойно Шостий апеляційний суд скасував рішення Окружного суду Києва та ухвалив нове рішення, яким відмовив депутату Розенблату у задоволенні позову проти мене та НАБУ в частині викриття Пола Манафорта у чорній бухгалтерії Партії регіонів", - написав Лещенко .
"Чекаю, коли генпрокурор Юрій Луценко подзвонить Руді Джуліані та повідомить нові обставини у справі, яку він так старанно клепав для збереження себе на посаді", - підсумував нардеп.
Лещенко зазначив, що своїм позовом нардеп Борислав Розенблат і Луценко намагалися встановити рішенням суду факт втручання Лещенка у вибори США.
Нагадаємо, Національне антикорупційне бюро , про що раніше заявив Генпрокурор Юрій Луценко.
Також Луценко раніше заявив, що народного депутата Сергія Лещенка . Він зазначив, що Лещенку можуть оголосити про підозру за розголошення даних досудового слідства в його публікаціях про так звану чорну касу Януковича.
 

arnisumy

Well-Known Member
Розстріли на Майдані: суд відпустив обвинуваченого ексберкутівця з СІЗО
16/07/2019 17:21
Для просмотра изображения необходима регистрация

ФОТО: УНІАН

Суд відпустив екс-“беркутівця” Сергія Тамтуру під домашній арешт. Інші четверо екс-“беркутівців”, обвинувачуваних у масових вбивствах на Майдані, залишатимуться під вартою ще 60 діб.
Про це у вівторок, 16 липня, УНІАН.
Святошинський райсуд Києва відпустив екс-“беркутівця” Сергія Тамтуру, який є одним із п’ятьох обвинувачених у масових вбивствах на Майдані 20 лютого 2014 року, під цілодобовий домашній арешт до 16 вересня.
Таке рішення суд ухвалив за клопотанням адвоката Тамтури. Суд наголосив, що наданих прокурорами доказів того, що Тамтура може переховуватися від слідства, чинити тиск на свідків не є достатніми, і тому йому було пом’якшено запобіжний захід з тримання під вартою на цілодобовий домашній арешт з носінням електронного браслету. Термін дії запобіжного заходу – 60 діб.
Разом з тим судді задовольнили клопотання сторони обвинувачення щодо продовження іншим чотирьом обвинуваченим Сергію Зінченку, Олександру Маринченку, Олегу Янішевському та Павлу Аброськіну запобіжних заходів у вигляді тримання під вартою ще на 60 діб, починаючи від сьогодні.
Як відомо, Святошинський райсуд столиці розглядає справу проти екс-“беркутівців” Сергія Зінченка, Павла Аброськіна, Олександра Маринченка, Сергія Тамтури й Олега Янішевського, яких обвинувачують у масових розстрілах людей на Майдані 20 лютого 2014 року.
Станом на лютий 2018 року слідством було встановлено 48 фактів убивств та 80 фактів замахів на вбивства людей 20 лютого 2014 року в центрі Києва. 15 січня 2019 року суд почав, а 11 липня закінчив допитувати свідків сторони обвинувачення.
 

arnisumy

Well-Known Member
КСУ визнав декомунізацію конституційною
16/07/2019 16:30
Для просмотра изображения необходима регистрация

ІЛЮСТРАТИВНЕ ФОТО

Конституційний Суд України визнав конституційним закон про декомунізацію.
Про це повідомило журналістам високопоставлене джерело в КС, яке не може офіційно коментувати це питання, “Радіо Свобода”.
Таке рішення суд ухвалив 16 липня на засіданні в закритому режимі.
У прес-службі КС журналістам підтвердили, що рішення щодо закону про декомунізацію ухвалене, але відмовилися повідомити, яке саме, й інші подробиці.
Пресслужба КС про рішення у справі щодо декомунізації 16 липня після 18:00.
“Цим Рішенням Суд визнав таким, що відповідає Конституції України (є конституційним), Закон України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки» від 9 квітня 2015 року № 317–VІІІ зі змінами. Конституційний Суд України наголошує, що право на свободу думки і слова, на вільне вираження своїх поглядів і переконань не є абсолютним, а його здійснення може бути обмежене законом в інтересах національної безпеки, територіальної цілісності або громадського порядку”, – йдеться в повідомленні суду.
Зазначається, що КСУ виходить з того, що закон ухвалено «з метою недопущення повторення злочинів комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів, будь-якої дискримінації за національною, соціальною, класовою, етнічною, расовою або іншими ознаками у майбутньому, відновлення історичної та соціальної справедливості, усунення загрози незалежності, суверенітету, територіальній цілісності та національній безпеці України»
“Комуністичний режим заперечував та обмежував права людини, унеможливив демократичну організацію державної влади. Узурпація державної влади комуністичним режимом здійснювалася, зокрема шляхом ліквідації свободи політичної діяльності, усунення політичних опонентів та унеможливлення політичної конкуренції”, – аргументували у КСУ.
Не забули і про символіку: “Конституційний Суд України акцентує увагу на тому, що червону зірку, перехрещені серп і молот та інші символи комуністичного режиму кілька десятиліть поспіль широко використовували антиукраїнські сили для поширення атмосфери страху, ненависті та агресії, для заперечення права Українського народу на власну незалежну державу.
Нагадаємо, Верховна Рада 9 квітня 2015 року ухвалила чотири урядові законопроекти – “Про правовий статус та вшанування пам’яті борців за незалежність України у XX столітті”, “Про увічнення перемоги над нацизмом в Другій світовій війні 1939–1945”, “Про доступ до архівів репресивних органів комуністичного тоталітарного режиму 1917–1991 років”, “Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарного режимів та заборону пропаганди їхньої символіки”. Цей пакет передбачає заборону комуністичної символіки нарівні з нацистською, перейменування вулиць, населених пунктів, різних об’єктів, що носять імена комуністичних, радянських діячів або названі на честь відповідних “червоних” подій.
21 травня закони набули чинності, внаслідок чого розпочалася масштабна декомунізація.
4 лютого 2016 року Верховна Рада
Загалом змінено 52 тисячі топонімів, перейменовано 987 населених пунктів, демонтовано понад 2,5 тисячі пам’ятників вождям комуністичного тоталітарного режиму демонтовано, з них більшість — пам’ятники Леніну.
Досі не завершено декомунізацію в частині перейменування Дніпропетровської і Кіровоградської областей – вони вписані в Конституцію, ця , вона потребує часу і 300 голосів депутатів ВР.
Як інформувала “ “, сьогодні
 
Верх