"Майдан"

Ваша оцінка, чим має закінчитись майдан


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    336

Glucker

Здесь был статус
Дак слесарь или электрик ты уж опредились.
Электрик. Я опечатался когда написал про слесаря, но это неважно в данном случае.

Я прочитал про него и не вижу не чего общего между человеком который первый в восточной Европе создал кооператив, вел активную профсоюзную деятельность - это в 80 когда могли батенька и растрелять или отправить на роднички за такое, и полоумной пивички котороя пока может только ГОВОРИТЬ , а толком ничего не делать.ПРо кличко я молчу - отличный боксер, но "БОКСЕР" не политик.
Так и электрик вроде бы тоже не политик если следовать вашей логике.
А по поводу говорить. Наш кабмин н етолько что-то делать, а и говорить не может.

И все-таки, кто по роду деятельности и образованию Янукович?
 

maxwel

Форумчанин
Так и электрик вроде бы тоже не политик если следовать вашей логике.
А по поводу говорить. Наш кабмин н етолько что-то делать, а и говорить не может.

И все-таки, кто по роду деятельности и образованию Янукович?
Вы наверное не читали мой пост. Он бы электриком , но маленькое "но" - профсоюз первый в восточной европе (значит все таки мозги есть) и 10 лет профсоюзной деятельности (опыт то тем более в 80-е).
А ну ка сравните теперь с Вашими любимчиками, что конкретно зделали Руслана(кроме позорного фото) и Клико (карьера не счет речь о политике)
 

sokoloff

...Честь и Совесть...
печально смотреть на происходящее
думаю на площади процентов 90 стоит народу ток за перемену власти
но ни за какую эвроинтеграцию
под них подсовывают свой интерес кучка карьеристов
народ там готов к действиям
но руководство перевело "революцию" в "переговоры кабинетные" ( в прочем я так и предполагал)
боюсь майдан от бездействия сам разбредется
люди есть а команд к действию нету
руководители тем временем пьют едят и спят в теплых постелях
люди просто мерзнут и бодаются с милицией
я очень хотел бы перемен в нашей стране ,но не с нынешним руководством и не с "революционерами"
видать не вырос еще лидер....
 

Stein

Well-Known Member
Відповідь: "Майдан"


ГНИЛЕ СЕРЦЕ МАЙДАНУ
або
СПРАВЖНЯ РЕВОЛЮЦІЯ ПОЧНЕТЬСЯ ЗІ СТВОРЕННЯ ЛЕҐІТИМНОГО ПРОВОДУ МАЙДАНУ

Довго думав, чи маю моральне право оприлюднити те, що сьогодні бачив на власні очі та чув на власні вуха. Бо це (словами Аверченка) "ніж у спину революції". Втім ми вийшли на майдани, зокрема, і за правду. Тому спробую утриматись від оцінок - подам самі факти.

Останні два дні я витратив на те, аби допомогти колегам з Всеукраїнської Ради захисту прав та безпеки пацієнтів ( ) нагородити зі сцени Майдану медиків, що відзначилися 1 грудня, надаючи допомогу митингувальникам, журналістам і навіть ВВ-шникам. Відеоряд, про їхні геройства (без лапок) тут: .

Вважав, що це мій обов'язок, оскільки ці герої-медики відгукнулися саме на мій заклик в ніч проти 1 грудня і я особисто привів їх на Банкову - витягати поранених і надавати першу допомогу усім, хто на неї потребував. Рада також оперативно відгукнулася на мій заклик і забезпечила наші (а потім і інші) мобільні медичні бригади усіма потрібними медикаментами, респираторами, окулярами etc.

Подивитись на революцію через задній прохід сцени виявилось дуже корисним та повчальним. Задіявши низку знайомих депутатів, яким щира подяка та уклін, домовились, що нагородження відбудеться о 15:00. "Розпорядкники сцени" в кращих традиціях Ющенка протримали медиків просто неба в тилу сцени до 16:30. В цей час якісь молодий чоловік в масці на обличчі, що представився заступником Святослава Ханенка і вочевидь мав доступ в режимну зону поза сценою, став істерити, що ми самозванці і нікого з нас він на Банковій 1 грудня не бачив. Дякувати Богові, його локалізувала охорона.

Далі була чудова церемонія нагородження (фоторепортаж нижче). Можливо, перша церемонія нагородження тих, хто дійсно заслужив на овації Майдану. Здавалось, захід вдався.

Втім не встигли ми спуститися зі сцени і вийти за режимну територію, як до нас підскочили козачки, які прибігли "виводити нас за периметр майдану". Їх послала "комендатура", що узріла в наших медиках "самозванців" і "ряжених". Виявилось, що "самозванці" це ті, хто проявляв чуда героїзму на Банковій, а потім з тих чи інших причин не захотів переходити у підпорядкування свободівця Ханенка, який проголосив себе "головним лікарем Майдану".

Дякувати Богу серед охорони був Влад Кириленко, якого я особисто знаюі який загалом більш ніж адекватна людина. Тим не менш медиків у "неуставних" жовтих накидках, яких щойно нагородили на сцені і з якими разом ми пройшли бойове хрещення на Банковій, таки вивели за периметр Майдану. Чи то як "провокаторів" чи то як "зрадників".

Ми пішли з Майдану. Усі. Сподіваюсь, НЕ НАЗАВЖДИ. Повертатися є сенс, коли в Майдану з’явиться ЛЕҐІТИМНИЙ провід. Без створення справді представницького, прозорого, ефективного органу управління Майданом міняти мешканців БАНКОВОЇ / ВР / Кабміну - повний АБСУРД. Бо замість одного Януковича отримаємо десятки маленьких шолудивих януковичей, що наразі зачаїлися за лаштунками Сцени - гнилого серця Майдану. А я точно не хочу поміняти Його на них.

P.S. Переглянув список ради "Народного об’єднання Майдан" - переконався у вірності наведених вище висновків. І там забагато маленьких шолудивеньких януковичів.... Докладніше про те, що НРО "Майдан" зачатий, на жаль, за образом і подобою пізнього КПРС .
 

Skel

42
Дак слесарь или электрик ты уж опредились.
Я прочитал про него и не вижу не чего общего между человеком который первый в восточной Европе создал кооператив, вел активную профсоюзную деятельность - это в 80 когда могли батенька и растрелять или отправить на роднички за такое, и полоумной пивички котороя пока может только ГОВОРИТЬ , а толком ничего не делать.ПРо кличко я молчу - отличный боксер, но "БОКСЕР" не политик.
Не, ну Ян. в отличие от Аз. , умеет разговаривать на украинском языке
 

bortn5

Well-Known Member
То есть тебя устраивает что к власти рвется пивичка и боксер. Обьясни всю логическую цепочку. А чего они добились я не против , но каждый должен заниматся своим делом. Я айтишник , инженер ОПС и видеонаблюдения и я занимаюсь своим делом и люди довольны.
Как интересно пивичка и боксер будут анализировать экономику и принимать решения.
А сейчас в кресле гаранта сидит профессионал???
 

Vic_51

Миссионер
Владимир Даль ещё в 19 веке дал достаточно точное определение:
Майданить, майданничать, мошенничать, промышлять игрою; | мотать, прогуливать и проигрывать свое. Майданник, майданщик, мошенник, шатающийся по базарам, обыгрывающий людей в кости, зерн, наперсточную, в орлянку, в карты.
 

VIB

vib : bash
Модератор
Vic_51, вы обрезали статью, выбросив часть трактовок (как самый настоящий "майданщик" - наперсточник):
МАЙДАН м. площадь, место, поприще; | возвышеная прогалина и | стоящий на ней лесной завод: смолокурня, дегтярня, поташня, смолевой, селитряный майдан, завод, работающий на воле; см. буда; | сборное место; | станичная, сборная изба; | охотничья хижина в лесу, на прогалине; | ниж. суводь, водоворот на широком плесу; | торг, базар, или место на нем, где собираются мошенники, для игры в кости, в зерн, орлянку, карты, откуда пожеланье: талан на майдан! что в Сиб. значит: удачи на ловлю! | Южн. курган, древняя могила. Майданище ср. род городища, особ. в лесу, или где был лес, и будний, смолевой майдан. Майданный, к майдану относящ. Майданный курган, могила, разрытый, раскопанный сверху, с котловиною. - подъямок, род ларя, для стока смолы, под курною печью. Майданить, майданничать, мошенничать, промышлять игрою; | мотать, прогуливать и проигрывать свое. Майданник, майданщик, мошенник, шатающийся по базарам, обыгрывающий людей в кости, зерн, наперсточную, в орлянку, в карты. На всякого майданщика по десяти олухов. Не будь олухов, не стало б и майданщиков.
 

Vic_51

Миссионер
Vic_51, вы обрезали статью, выбросив часть трактовок (как самый настоящий "майданщик" - наперсточник):
Да? Только я вижу ссылку под цитатой на полный текст? По ней кликать надо а не читать её
You must be registered for see images
 
Зверху