"Майдан"

Ваша оцінка, чим має закінчитись майдан


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    336

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
О тем лучше мне 32 к стати.
Вот вспомните город Сумы 15-20 лет назад.98% населения даже не владела в совершенстве Украинским языком это было нууу как то в диковинку.Я в школе учился так себе но по Укр. языку я очень успешно занимался большинство детей даже не очень понимало его.
А сейчас я его не понимаю так исковеркали Мову что и слушать порой противно некоторые слова.
Но как же модно в некоторых кругах стало володіти "рідною та спивучою" -вот я робко и предположил что вам немного меньше 40
В прочем каждый имеет право на свою позицию вы за я не за главное оставаться людьми в любой ситуации.
Удачи вам в ваших начинаниях и помните что все зло что вы можете причинить не важно из каких побуждений обязательно вернется.
Я тут на українську мову перейшов після неодноразових "підколів", що, "почему же ты на русском тут пишешь?". А так, як і всі тут мого віку і трохи молодші зазвичай "російськомовний". Але моя рідна мова українська. Але ж тут тема не про це?
 

shpackovskiy

Well-Known Member
А це лексічний розподіл. Бидло мовчить. Люді борються за свої переконання. Бидло шукає шляхи, як уникнути боротьби, як залишитись осторонь, щоб не дай Боже не розгнівати господаря. Але по кінцевому рахунку, воно просто стає зручною мішенню, на який господар буде залякувати інших.
По вашему если я не хочу участвовать в вашем движении я быдло?
 

Miksa

Active Member
А це лексічний розподіл. Бидло мовчить. Люді борються за свої переконання. Бидло шукає шляхи, як уникнути боротьби, як залишитись осторонь, щоб не дай Боже не розгнівати господаря. Але по кінцевому рахунку, воно просто стає зручною мішенню, на який господар буде залякувати інших.
т.е. "лексично" вы считаете нормальным назвать меня, например, "быдлом" и остальными словами ?!
Отчего же Вы, свободный народ, так легко сидели до некоторых пор молча и вдруг! решили бороться за свою "свободу", вас так легко оказалось втянуть в нанависть, насилие, в революцию, мародерство, убийства в конце концов
 

rfvgy

Ukrainian
Что имеем в итоге?
Повстання проти диктатури !!

Гітлер в 30-тих з того ж починав . Поліція охороняла ,, тітушок ,, коли ті палили синагоги та грабували крамниці ...
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Ну и это не могу не процитировать:
Рисуем в голове ситуацию.ЧАСТЬ народа решила все мы за мнимую свободу так нельзя,сколько мы будем терпеть и пошла на майдан.Власть народу орут,народ это власть и мы хотим того и того.ОК хорошо.
Но есть часть народа которая в принципе с идеей согласна но те радикальные меры и некоторые взгляды не разделяет.
И вот теперь ответьте мне-почему вы со своим майданом для меня лучше правительста нынешнего?
Часть народа радикально настроенного решает за весь народ,навязывая так сказать свое мнение остальным.
Что имеем в итоге?
Радикальна частина народа, це ті, кого підтримує менш радикальна частина, яка дуже велика, інакше б нічого не вийшло. Радикали на голому місті не з'являються. Це лише якийсь невеличкий процент від тих, то думає так само. І по кількості цих радикалів вже можна судити, скільки людей їх підтримує.
На данний час, і з початку грудня, єдине, чого домагались ці радикали, було те, щоб понесли відповідальність причетні до розгону мирної демонстрації на підтримку вступу до ЕС. Це не означає, що самі радикали за це. На справді там багато тих, хто проти. Вони лише за те, щоб всі мали право мирно вистоювати свої переконання. Вони ті, хто показує, що буде цій владі, коли вона буде застосовувати силу проти мирних демонстрантів. Адекватна відповідь на силу з боки влади. І чим більше влада буде заходити у бік сили, тим більше буде відповідь.
 

Miksa

Active Member
Больше не одна власть в нашей стране не посмеет наглеть - прям таки ни одна и прям таки никогда?!
ибо будет понимать, что беркут не в силах будет подавить народ - при чем здесь беркут?! беркут начал насилие над народом?! вот прям проснулся беркут утром и решил "а пойду ка я погоняю народ, - а то что-то скучно жить стало"
Вот тогда и посмотрим - это будут репрессии и насилие?! - и чем тогда эта власть будет лучше нынешней?!
 
Зверху