Мене цей допис ображає!

ZhannaDobrinich

Well-Known Member
"Мене цей допис ображає!"
А меня оскорбляет невежество тех сумчан которые стоят на майдане. Невежество к своей истории, к отечеству, к вере. Не понимания происходящего из-за своей лени. Не желание разобраться в происходящем. Все технологии теже что и в 2004 Чего добились? Из истории: Сумы оторвали от Росси в 1991. До 1917 это была Российская империя. До1991 - СССР. Помните Кожедубов, Харитоненко, Алчевских Гоголь родился на Псле, Чехова брат похоронен на Луке и многих других умных патриотов которые служили верой и правдой своей огромной родины.
Своим невежеством вы плюете им и своим предкам в лицо. Одумайтесь, раскройте глаза, попытайтесь разобраться в происходящем, пока не поздно.
Если Вы призываете РАЗОБРАТЬСЯ пока не поздно, посмотрите это (ведь нужно быть разносторонне компетентными людьми и выслушивать все стороны, чтобы понять суть происходящего)
 
Я с вами полностью согласен, вообще не пойму зачем такое делать, не хватает нам еще уважения к друг другу, это обидно, вроде и люди продвинутые, а всё равно
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Питання до модератора КОСТа , як довго нам чекати реакції на тролінг , прямі образи й хамство від деяких користувачів ?
Вибачайте, часу не було сюди заглянути, починали нібито нормально, не чекав вже, що щось таке почнеться.
Пропоную у цій темі висловитись з приводу кандидатів на посаду Президента України. Один з них таки стане на наступні 5 років головою держави, головнокомандувачем армії, яка, щоб там не казали, воює.

Відразу попереджаю:
  1. Тему зачиню за день до голосування, коли буде "день тиші".
  2. Буду уважно дивитись за темою, як буде час, і банити тих, хто буде лаятись на адресу опонентів ( в тому кшталт такого: "дебіли ті хто за нього голосують"), тим більш на адресу когось з дописувачів у цій темі. Бан, як мінімум до дня голосування. Тому тим, хто не може стриматись, дуже рекомендую у цю тему нічого не писати. Від гріха.
Свою думку з приводу сабжа висловлю пізніше, щоб зі старту її тут нікому не нав'язувати. Хоча, все ж таки зверніть увагу на друге речення першого абзацу.
VHS, бан на тиждень.
 
Якщо ображає то нe читай. нiхто нe насiлує читати i дивитись. якщо нe можeш то до мозгоправа.
 
Зверху