Петиция на поддержку жертв нарушений прав человека. Важно!

  • Автор теми Dona
  • Дата створення

Dona

Member
Цитирую, не мое, но важно!!!

Друзі, я представляю організацію Amnesty Internetional Ukraine. Спеціалісти нашої організації дуже схвильовані тим, що зараз відбувається в України. Ми проводимо постійні дослідження ситуації, знаходимо постраждалих та, за можливості, адвокатів для них. Ми започаткували міжнародну акцію допомоги ЄвроМайдану, отже цим питанням зараз займаються у всіх офісах Амнесті у всьому світі. В нашому Київському офісі ночують студенти, що приїхали на ЄвроМайдан. Також зараз відбуваеться щорічна всесвітня акція «Марафон листів». Кожен охочий може підписатися під петицією в підтримку однієї із справ, представлених в марафоні. Там є і справа українця Олександра Попова, а також дві справи дуже близькі нам за тематикою – це в’язні Болотної (а у нас уже тех. Є в’язні Банкової) та протестувальники парку Гезі. Будь ласка, підтримайте українців та світову спільноту, що бореться за права людей. Один ваш підпис може змінити життя!
 

nafanig

Забанен
Цитирую, не мое, но важно!!!

Друзі, я представляю організацію Amnesty Internetional Ukraine. Спеціалісти нашої організації дуже схвильовані тим, що зараз відбувається в України. Ми проводимо постійні дослідження ситуації, знаходимо постраждалих та, за можливості, адвокатів для них. Ми започаткували міжнародну акцію допомоги ЄвроМайдану, отже цим питанням зараз займаються у всіх офісах Амнесті у всьому світі. В нашому Київському офісі ночують студенти, що приїхали на ЄвроМайдан. Також зараз відбуваеться щорічна всесвітня акція «Марафон листів». Кожен охочий може підписатися під петицією в підтримку однієї із справ, представлених в марафоні. Там є і справа українця Олександра Попова, а також дві справи дуже близькі нам за тематикою – це в’язні Болотної (а у нас уже тех. Є в’язні Банкової) та протестувальники парку Гезі. Будь ласка, підтримайте українців та світову спільноту, що бореться за права людей. Один ваш підпис може змінити життя!

не пережевайте за евромайдан Обама все проплатит...
 

UL22

Active Member
Друзі, я представляю організацію Amnesty Internetional Ukraine.
Эта псевдоорганизация является тампоном США. Почему эти маргиналы пишут свои бредовые письмеца в далекие края когда на их родине в США потоянно нарушабтся права человека?
 

Jagger

Повелитель Зерга
Dona, скажите вашим специалистам чтобы валили ДОМОЙ и там наводили порядок. Вы уже в Ливии, Ираке, Сирии полрядок навели. Мне такого не надо.
 

Winter

Member
Знаете, мне вот только оно понятно, что люди оставившие здесь комментарии это те, которые не удосуживаются читать нормальные новости, и судя по всему дальше бабок на скамейке и жолтой прессы их руки не доходят.

Мне не тяжело подписать, так что сделано.

А вы и дальше пейте "горилку" и обкидывайте друг друга салом, ведь так рассказывают о нашей нации в России.
 

Glucker

Здесь был статус
Dona, не обращайте внимание на неадекватных людей которые хотят зла стране в которой живут. Я приношу за них извинения, мне за них реально стыдно.
 
Зверху