-= Работа форума =-

Loner

Well-Known Member
Я щось перестав розумiти :( То ти вже не адмiн на цьому форумi ?
Вибач, якщо десь було про це повiдмлення, я не побачив.
То б то вже з'явились iншi адмiни якi в змозi вiдповiсти на цi запитання ?
Вперше про них чую.

Таку версiю про вiдновлення я теж можу висунути але наскiльки вона дiйсна ?
 

Билли Бонс

Well-Known Member
Я можу лише версію висунути, що нарешті вдалося відновити ту версію форума, яка вважалась втраченою. І, як на мене вона набагато краще
Тобто кнопка бану знову є?:wasntme:

адміни так само перестали відповідати і на мої листи. Навіть кнопки бану в мене не було. Не хотів просто про це писати, не заважаючи на всі ваши претензії, щоб ще гірше не стало.
Ну тоді вибач за грубу критику.Що ж ти мовчав...?
 

alex_lys

Member
Уважаемые админы! Вы ЗАДОЛБАЛИ так работать с информацией !!! А ничего, что последние пол-года у людей появились темы и сообщения, которые вы грохнули (в очередной раз) когда восстановили старую версию форума !!!! Даже школота знает ЭЛЕМЕНТАРНЫЕ ПРАВИЛА работы админа - не грохни инфу при бэкапе !!!!
можете банить, мне уже пофиг этот форум !!! отсюда все уже ушли .....
 

xxxFAFNIRxxx

Вечный студент :)
а те що писалось на форумі за останній пів року на цю версію форума ніяк не перенесеш, хіба що якось вручну, кожне з скількох то там тисяч повідомлень.
Как разработчик с опытом категорически не согласен.
Запилить скрипт для переноса данных с одной базы в другую базу (с такой же структурой) - это дело одного дня... двух максимум. И то основное время это будет залогировать различия между старыми и новыми пользователями, сделать маппинг соответствий нового и возможно существовавшего в старой базе.... и добросить остаток сообщений с учетом этого маппинга пользователей...
Для упрощения можно ограничиться миграцией парой основных разделов (Сумы, Общество,...) - не думаю что в них будут сообщения прям десятков-сотен новых пользователей(которые отсутствовали в старой базе).
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Тобто кнопка бану знову є?:wasntme:
Так, а тваринка ще не в бані тільки тому, що я ще не все перечитав, що там понаписували.



Ну тоді вибач за грубу критику.Що ж ти мовчав...?
Та нічого. Здогадайся, що б було, якби я про це сказав.
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Как разработчик с опытом категорически не согласен.
Запилить скрипт для переноса данных с одной базы в другую базу (с такой же структурой) - это дело одного дня... двух максимум. И то основное время это будет залогировать различия между старыми и новыми пользователями, сделать маппинг соответствий нового и возможно существовавшего в старой базе.... и добросить остаток сообщений с учетом этого маппинга пользователей...
Для упрощения можно ограничиться миграцией парой основных разделов (Сумы, Общество,...) - не думаю что в них будут сообщения прям десятков-сотен новых пользователей(которые отсутствовали в старой базе).
Ну, сподіваюсь адміни це прочитали. Але, це краще за все треба було зробити до того, як цю версію форума відновлювати.
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Я щось перестав розумiти :( То ти вже не адмiн на цьому форумi ?
Вибач, якщо десь було про це повiдмлення, я не побачив.
То б то вже з'явились iншi адмiни якi в змозi вiдповiсти на цi запитання ?
Вперше про них чую.

Таку версiю про вiдновлення я теж можу висунути але наскiльки вона дiйсна ?
Loner, адміном я тут ніколи і не був. Супермодератори в складі адміністрації форума, але не адміни. Адміни, які займаються технічним забеспеченням:
і
 

xxxFAFNIRxxx

Вечный студент :)
Але, це краще за все треба було зробити до того, як цю версію форума відновлювати.
Без разницы. Есть даты старта/остановки... сортирнуть данные в phpMyAdmin'е (не думаю же что здесь Postgres или ещё что-то такое) и определить айдишники к которым стоит привязываться при миграции - это дело 5 минут. Соответственно без разницы когда сообщения с новой базы вставить в старую, учитывая факт, что в запросе на выбор сообщений темы вряд ли идёт сортировка по id сообщения (это было бе слегка недальновидно), а идёт по дате сообщения (которая будет оставаться такой же как была в новой базе).
Потому для пользователя в итоге будет результат: между сообщениями из старой базы и теми, которые уже успели сюда наштамповать, вдруг появятся сообщения, который были в новой базе.
 

Билли Бонс

Well-Known Member
Так, а тваринка ще не в бані тільки тому, що я ще не все перечитав, що там понаписували.
вже казав, що є добірка скріншотів з циклу "життя тварин". Були плани відправити її "куди треба", але морочитися з супровідним листом не хотілося.А даремно ...
 
Останнє редагування:
Зверху