Центр розвитку "КУЛЬБАБА"

ВалькириЯ

kullbaba.com.ua
Чем конкретно занимаетесь Вы ?

В смысле ? У вас там секта ?
Ми конкретно займаємось тим, що написано у нашому розкладі. Східні танці, кіноклуби, барабанні зустрічі...ні - це не секта. Якщо вчитатись, то слова досить відомі та зрозумілі. Навіть натяку на таке немає.
 

ВалькириЯ

kullbaba.com.ua
Розклад заходів на тиждень (1.04.13 - 7. 04.13):

Пн. 17:00 Юлія Темченко Майстер-клас «Східний танець»
Ср. 18:00 Роман Устименко «Современный мир я и общество».
Чт. 17:00 Юлія Темченко Майстер-клас «Східний танець»
18:00 Вечір асоціацій (перегляд відеоролику, цікава гра «Dixit»)
Нд. 14:00 Інна Пилипенко «Школа барабанів»
 

ВалькириЯ

kullbaba.com.ua
Розклад заходів на тиждень (1.04.13 - 7. 04.13):

Пн. 17:00 Юлія Темченко Майстер-клас «Східний танець»
Ср. 18:00 Роман Устименко «Современный мир я и общество».
Чт. 17:00 Юлія Темченко Майстер-клас «Східний танець»
18:00 Вечір асоціацій (перегляд відеоролику, цікава гра «Dixit»)
Нд. 14:00 Інна Пилипенко «Школа барабанів»
__________________
 

Asha

iii
Модератор
Центр розвитку "КУЛЬБАБА" имеет право на существование. Думаю критика должна касаться деятельности центра и строится на соответствующих фактах. Ув. VHS, пишите по существу, а не продвигайте и так не нуждающийся в рекламе сайт youtube.
 

ВалькириЯ

kullbaba.com.ua
Хоча б таке, що я психолог за освітою. І хоча б таке, що у Цетрі розвитку є не тільки ці секції, які Ви перерахували. Ви здатні повністю прочитати та осмислити текст?

Цікавіше дізнатися, яке ВИ маєте відношення до психології. Бо ж кометарі ваші ну прямо вказують на повну неосвіченість в даній темі.
 

ВалькириЯ

kullbaba.com.ua
К.А. Абульханова (1997) пишет следующее: "Сегодня реальность заставляет нас поставить вопрос об экологии человека, об его психологических, нравственных потерях и уродствах (наркомании, алкоголизме, агрессии). Поэтому, по-видимому, нужно прежде всего постараться сохранить те малые ячейки и структуры общества, где люди общаются лично, где возможно создание нормальных, полноценных, человеческих отношений, где имеет место реальный человеческий контакт. Именно в этих структурах - будь то нормальная семья, маленькая частная школа или группа детей, изучающих язык под руководством старомодной дамы, - возможно любовное выращивание самого ценного, что есть в природе кроме нефти, угля и золота - человека".
 

maximarket

New Member
Первый пост потерли, ну да ладно. Есть конкретный вопрос не из желания обидеть, а для того, чтобы прояснить для себя ситуацию в целом.

Уважаемая Валькирия, скажите, как психолог с профессиональным образованием, дают ли психологи "Клятву Гиппократа" или подобную ей? Я спрашиваю с позиции человека для которого слова сказанные со смыслом не являются пустым звуком, а данное обещание обязывает.

Какова гарантия, что после посещения ваших встреч человек не потеряет больше, чем обретет?
 

ВалькириЯ

kullbaba.com.ua
Дякую за конкретне питання.
По-перше, хочу сказати, що у психології як і в будь-якій професії є люди добросовісні, а є ї не дуже. Є професіонали, є дилетанти. Я думаю кожен у своєму житті зустрічався з такими у інших сферах. Це ми можемо спостерігати хоча б на прикладі тих же самих лікарів.
Щодо психологів, то ми у своїй роботі керуємось «Етичним кодексом». Першим і найголовнішим постулатом якого є правило «Не нашкодь». Чи усі психологи керуються ним? Як я вже сказала – це залежить від особистості. Тут як і будь-де є особистісний фактор. Я гарантій за інших спеціалістів дати не можу.
Однак, про себе точно можу сказати, що я керуюся даним Кодексом. І працюю зі своїми клієнтами добросовісно.
Чи стане клієнту гірше? Звичайно це залежить як і від психолога так і від самого клієнта. Головне, що усі мають знати, що психіка дуже гнучка. Її цілісність порушити досить важко. Тому боятися тут нічого. Головне довіритися саме професіоналу. А це дуже легко визначити.
 
Останнє редагування:
Зверху