Обьявления.

Статус
Закрита.

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Стафф поздравляет всех игроков с наступившим Новым Годом!
Хорошего вам лута!
 

dzehv

Active Member
Модератор
Поздравляем КОСТу с днем варенья! Судя по моему прошлому поздравлению - в одном из пунктов, кот. был главным, пожелание сбылось буквально через сутки! И я могу этим гордиться! :) Остается только пожелать ему здоровья, семейного благополучия и денежного достатка. А остальное - все мелочи и сами прилепятся.
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Спасибо.
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Поздравляю Leo с Днём рождения!
Желаю всяческих творческих успехов, богатырского здоровья и побед на фронтах !
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
23 мая будет вторая годовщина работы сервера. Вечерком будут мероприятия. Какие пока не скажу, будет зависеть от колличества участников. Точное время начала обьявлю 22 мая.
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Начало в 17-00 - общение, награждение, решение организационных вопросов. Подробнее в мирке - там и общаться проще будет.
Мероприятие на 18-00. Что будет пока не скажу, будет зависеть от того, сколько будет желающих поучаствовать.
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Обьявления.

Найближчим часом ( десь пару тижднів ) планується перехід на нову версію сервера. Будуть деяки незворотні зміни, тому пишу про це заздалегідь.
1. В Трамелі місто Хавен ( Рай ) у сучасному вигляді припинить своє існування: зміниться географія, розташування будинків, прилеглих островів. Тому прохання, не залишати там своїх персів, бо можуть опинитись на непрохідній теріторії. Якщо таке відбудеться, вас врятує команда кнопка хелп на папердолі.
2. Крім того зміниться і деяка географія інших місцевостей. Де і що я крім Хевена поки що і сам точно не знаю. Але, у будь якому разі на старому клієнті ви цього не побачите, але ходити не зможите. Крім того не впевнений, що старий кліент буде і у інших випадках коректно працювати. Тому найближчим часом підготую останій кліент ( 2Д ), і наполегливо пропоную його заздалегідь скачати і допомогти далі расповсюдити. Ще б фахового перекладача, щоб переклав клілок. Тут сподіваюсь на допомогу Сайленса.
3. Дерево у світі повністю перебудовується, тому перед перехідом уся кольорова древесина буде перевтілена у звичайну. Теж стосується і виготовленої з неї зброї. І у будь якому випадку після переходу вироби з кольорового дерева будуть мати зовсім інши бонуси, а луки чи арбалети взагалі ніяких. Все це пов'язано з тим, що новий сервак вже буде майже повністю підтримувати МЛ, а там дерево додано трохи іншим способом.
Ну і щоб все не було так погано, розповім навищо цей перехід. На базі нового сервака згодом вже можна буде зробити підтримку КР клієнта, але поки що я цім займатись не буду, сподіваюсь у інеті з'явиться інфа як це зробити раніше, ніж я з іншою роботою закінчу, щоб не гаяти зайвий час на винахід велосіпеда.
Крім того дещо змінено ядро, додані різні МЛовськи особливості ( спілвавінг, дерево, регі ). І без нього багато МЛовських квестів, які також будуть впроваджені, не будуть нормально працювати, наприклад там багато квестів для ньобів прилаштованих під новий вигляд Хавена.
Якщо ще щось по мірі переносу скріптів на новий серв помічу, допишу. І чекайте повідомлення про початок росповсюдження нового клієнта.
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Обьявления.

Новий сервер працює.
Крім того, що писав вище додано:
1. Підтримка КР клієнта. Нажаль поки що меню у ньому не працюють, але побігати-подратися можна.
2. Вільний доступ з інета і з локальної мережи.
3. Додані майже всі МЛівськи квести, крім того вони сполучені з нашими старими квестами у єдину сістему.
4. Додані нові МЛовськи данжи і монстри.
5. Додані нові види дерева, але поки що бонусів для зброї від нього нема, згодом будуть.
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Обьявления.

В наступну неділю планується квест-турнір "Остров Робінзона". Опис дивиться тут: . Час проведення, орієнтовно 19-00. З цього приводу можна висловлювати пропозициї.
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Обьявления.

Вибачаюсь за відсутність зв'язку протягом декількох днів. Були проблеми з телесвітовською мережою. Тільки що зв'язок відновлений і сервер онлайн.
 
Статус
Закрита.
Зверху