Минаевский ЖЭК

Stein

Well-Known Member
Відповідь: Минаевский ЖЭК

Ну не верю я, что Вы тут от "широты души" так пишите. Слишком много это потребует затрат по времени, и хорошего знания внутренней кухни.
Просто я бачу ситуацію зсередини і бачу як її подають ззовні. Це дві кардинально різні картини. ЗМІ брешуть (свідомо чи з некомпетентності - зараз не суть). Люди не знають того, що відбувається насправді. Люди бачать картину такою, якою вона не є. І вірять в це. Це сумно. Тож якщо я можу чимось допомогти їм в цьому - чому б і ні? Не все ще в цьому світі робиться за гроші.
 

21h

Вернулся
Я не знаю как в Сумах, но у нас Горгаз за вентиляцию дрючит по полной, пломбируют дома на раз-два. И работы все в этом плане делает не ЖЭК, а ребята с соотв. лицензией\аттестацией. Походу ЖЭК им за это платит.
 

Andys_sumy

Member
Re: Відповідь: Минаевский ЖЭК

Просто я бачу ситуацію зсередини і бачу як її подають ззовні. Це дві кардинально різні картини. ЗМІ брешуть (свідомо чи з некомпетентності - зараз не суть). Люди не знають того, що відбувається насправді. Люди бачать картину такою, якою вона не є. І вірять в це. Це сумно. Тож якщо я можу чимось допомогти їм в цьому - чому б і ні? Не все ще в цьому світі робиться за гроші.
ну так, то что чиновников в массе своей считают пидорасами, а не дартаньянами - заслуга только чиновников
 

Stein

Well-Known Member
Відповідь: Минаевский ЖЭК

ну так, то что чиновников в массе своей считают пидорасами, а не дартаньянами - заслуга только чиновников
Ні, це здебільшого "заслуга" істот, що працюють у ЗМІ. Вони самі нічого не розуміють, але лізуть про все писати з точки зору своєї недалекоглядності та збільшення продажів. Так, серед чиновників повно поганців, але загальна картина кардинально не така, як її малюють ЗМІ.
 

DragoniXXX

Какая вообще разница?
Re: Відповідь: Минаевский ЖЭК

Ні, це здебільшого "заслуга" істот, що працюють у ЗМІ. Вони самі нічого не розуміють, але лізуть про все писати з точки зору своєї недалекоглядності та збільшення продажів.
Так может быть и в СМИ есть "далекоглядні"? Или в чужом глазу вижу соринку а в своем бревно не замечаю?

... але загальна картина кардинально не така, як її малюють ЗМІ.
обрисуйте Вашу картину сего мира?
 

Stein

Well-Known Member
Відповідь: Минаевский ЖЭК

Так может быть и в СМИ есть "далекоглядні"? Или в чужом глазу вижу соринку а в своем бревно не замечаю?
Щоб зрозуміти як працюють органи влади - треба мінімум 5 років пропрацювати в них. І не просто пропрацювати: а саме ретельно вивчати процеси, шляхи проходження, механізми функціонування, порядки прийняття та узгодження рішень і т.п. Також треба попрацювати на досить високих керівних посадах, даби дізнатись тонкощі верхньої ланки керівництва. Треба зрозуміти бюрократичну машину. А вже після того можна починати щось писати. І то, лише про той період, коли перебував на посадах, бо законодавство постійно змінюється і нюанси починають різнитись.
Ви знаєте хоч одного такого журналіста? Я - ні.
Також іще треба дбати про те, аби газета продавалась, аби був попит. Тобто писати треба не те, що є насправді - а те, що подобається читачу. Казковий боєвик зриває куди більші кошти ніж суха документалка. Якщо ви будете писати, що у Архітектури немає повноважень аби щось зробити - вас назвуть "провладною газетою" та не будуть читати. А от якщо ви почнете штампувати статейки "мер накрав", "чиновник рограбував" і т.д. і т.п. - ви будете в пошані як "правдиве опозиціне видання". І не має значення що то брехня - головне що людям подобається. А якщо хтось почне доводити, що ви брешете, захоче притягти вас до відповідальності - то одразу ж почнеться вий про "утиски свободи слова", "кабальний закон про наклеп" і т.д.
Правда не цікава. За неї не платять.
Коло замкнулося.
Так і живемо.

обрисуйте Вашу картину сего мира?
Я викладаю час від часу реальну картину по деяких моментах. Всі історія повністю варта кількох томів праці, не менше.
 
Всем вперед делать ОСББ
Державна податкова служба хоче збирати податки з об'єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) за водо-, тепло-, газо- та електропостачання, а також інших послуги. На думку відомства, ці послуги повинні оподатковуватися, у разі якщо ОСББ встановлює на них окрему (завищену) плату.

Сума податку нараховується виходячи з вартості послуг. Кошти, які надходять на банківський рахунок ОСББ від власників житлових і нежитлових приміщень для компенсації витрат на утримання і ремонт приміщень або іншого майна, що перебуває у власності об'єднання, не оподатковуються.

Нагадаємо, навесні поточного року депутати проголосували за законопроект про діяльність ОСББ, яким передбачається, що земельна ділянка, на якій розміщений багатоквартирний жилий будинок, будівлі та споруди, що належать до нього, а також прибудинкова територія, за клопотанням об'єднання передаються йому безоплатно у власність або постійне користування.

источник
 

Bug

New Member
осбб мог придумать только враг народа.

смотри что получается.
к жеку приписано несколько домов. поэтому ежемясячные взносы директору жека, электрику, бухгалтеру, уборщику, платилось с нескольких домов.

в осбб же, все эти вышеперечиеные приспособленцы ложатся на кошельки одного единственного дома! поэтому сумма возрастаен в n-раз.

вот такая вот схема с этими осбб.
вобщем зачем жек, если деньжата можно отмывать с народу в n-раз больше.

властям жеки не выгодны!
а на народ они плевали!
в жек ты платишь уборщику 3 грн а в осбб будешь платить 30 грн, и так с электриком и так за всё прочее.

по фени это звучит приблизительно так: у каждого дома есть свой пахан, который собирает бабло с лохов, и делится с донецкими пацанами.
 
Останнє редагування:

Andys_sumy

Member
осбб мог придумать только враг народа.

смотри что получается.
к жеку приписано несколько домов. поэтому ежемясячные взносы директору жека, электрику, бухгалтеру, уборщику, платилось с нескольких домов.

в осбб же, все эти вышеперечиеные приспособленцы ложатся на кошельки одного единственного дома! поэтому сумма возрастаен в n-раз.

вот такая вот схема с этими осбб.
вобщем зачем жек, если деньжата можно отмывать с народу в n-раз больше.

властям жеки не выгодны!
а на народ они плевали!
в жек ты платишь уборщику 3 грн а в осбб будешь платить 30 грн, и так с электриком и так за всё прочее.

по фени это звучит приблизительно так: у каждого дома есть свой пахан, который собирает бабло с лохов, и делится с донецкими пацанами.
если при передаче дома осбб нарезать ему по генплану его же землю, и вернуть дому украденные хозпомещения на первом этаже(все эти магазы на первом этаже дома кому-то же платят аренду, то у осбб есть шанс на выжывание.
p.s. нет механизма, как выбивать долги с должников, как защитить ОСББ от банкротства через кредит банка, как заставить хотя-бы процентов 30 жильцов самостоятельно контролировать отчётность руководства ОСББ, и это только вершина айсберга проблем
 
Зверху