Минаевский ЖЭК

LevAris

Well-Known Member
Підприємство визнається банкрутом. І що ви з нього візьмете?
Ми з нього візьмемо повну перевірку того, куди і як воно витрачало кошти. Тако-ж ми подивимося, в якому будинку живе керівник та його ближчи родичи, та перевіремо їх в разі, як що живуть не за доходами. Це в разі, як що хочемо контролювати. Або ми візьмемо хабаря і погодимося з тим, що підприємство - банкрут.

Контролювати в чому? В тому, за що їм не платили? Тарифом був передбачений капремонт?
Кажуть, що був. Я не дивився і тому невпевнений. Але в чому впевнений, це в тому, що не контролювалося нічого, навіть якість зазвичайних послуг.


По пиці їх, по пиці :)
 

Stein

Well-Known Member
Відповідь: Минаевский ЖЭК

Ми з нього візьмемо повну перевірку того, куди і як воно витрачало кошти.
Це нічого не дасть. Завжди можна розписати що завгодно. Вам випишуть все до копійочки.

Тако-ж ми подивимося, в якому будинку живе керівник та його ближчи родичи, та перевіремо їх в разі, як що живуть не за доходами.
Та ну? А як же демократія, правова держава? Ви якісь варварські методи пропонуєте. Може ще катувати його?
Я розумію, що ви хочете справедливості, але ж в правовій державі немає справедливості - її заміняє право. І в такій державі ви можете заборгувати купу грошей всім, але при правильно оформлених документах ви просто банкротуєте ЧП "Зєбра", створюєте ЧП "Зєбра-Н" на тому ж місці, з тими ж людьми, займаєтесь тим же самим... і ні хто з- вас нічого не візьме. Правове поле, що ви хотіли. :)

Кажуть, що був. Я не дивився і тому невпевнений.
Можете подивитись нові тарифи - там немає. Але волання "нам повинні зробити" від цього не стихає.
 

Бармалей

Болеющий за город
Кілька ОСББ з одним головою та бухгалтером? Суть в тому, щоб платити з кількох будинків одну зарплату голові та бухгалтеру. Це найвитратніша частина в малих будинках. Я не вдавався в подробиці реалізації, ЖКХ каже що це цілком реально.
Ссылку жду. На то, что это ЗАКОННО и имеет хоть какой-то ЮРИДИЧЕСКИЙ вес. Нет ссылки – подумайте, всегда ли УЖКХ говорит правду, а не рассказывает свои «хотелки» :greedy:


Це нічого не дасть. Завжди можна розписати що завгодно. Вам випишуть все до копійочки.
Оппа… А документы, подверждающие росписи – не, не слышал? (с) А встречные проверки – не, не слышал? (с)

Напишіть листа в УЖКХ. Вам все пояснять. Детально і по кожному пункту. Якби бюрократично хоч когось можна було б до чогось притягти - вже б притягли.
Смысл? Если бы хоть кого-то привлекли за БЕЗДЕЯТЕЛЬНОСТЬ и ОТСУТСТВИЕ НАДЛЕЖАЩЕГО КОНТРОЛЯ – об этом написали бы все газеты. А если бы еще с кого-то удержали материальный ущерб за невыполнение своих должностных обязанностей (описанных выше) – то тут бы не только сумские газеты написали, в Сумы бы даже CNN приехало, не то что украинские ТВ-каналы :D

Вот-вот: "из этих денег". А ви колись рахували, скільки збирається і що скільки коштує? Сходіть в Сумижитло, попросіть роздрукувати перелік робіт по вашому будинку. Або сходіть до якогось голови ОСББ, який сам знає що скільки коштує. А потім розкажете з яких грошей робити капремонт.
Распечатать они могут ЧТО угодно. И цена этой информации будет НОЛЬ. Потому что:
1. Без документов, актов выполненных работ – их распечатка годиться только для туалета;
2. Взять их за жопу, чтобы показали выполненные работы «на местности» - это фантастика :evil:

Ремонт межпанельных стыков чего только стОит. Делают люди «за свои», отчитывается СЖ :D

Почитайте рішення виконкому про тарифи:

Там детально розписано за що ви платите. Покажіть мені статтю, гроші з якої ви пропонуєте накопичувати на капремонт.
Вы сомневаетесь в том, что это невозможно?

Тыкнул в дом по Лушпы.
Прибирання сходових кліток 0,001 грн за м2 1 раз на півроку - самому не смешно, не? Не видели там такого.
Обслуговування димовентиляційних каналів 0,006 грн за м2 відповідно графіку – сомнительная статья, не? Не видели там такого.
Поливання дворів, клумб і газонів 0,001 грн за м2 с жилплощади 120 днів на рік… – самому не смешно, а?
Дератизація 0,009 грн за м2 весняно-осінній період … не видели там такого.
Дезинсекція 0,010 грн за м2 весняно-осінній період… не видели там такого.

Прибирання і вивезення снігу, посипання призначеної для проходу та проїзду прибудинкової території протиожеледними сумішами 0,001 грн за м2 за 6 міс - зимовий період… Не видели ни разу «вивезення снігу»

Есть резервы, ага. Сколько по этим статьям «накапало» с момента начала баблокоса СЖ? А ведь можно было ввести вместо сомнительных баблокосных статей статью накопления на капремонт...
 

Stein

Well-Known Member
Відповідь: Минаевский ЖЭК

Нет ссылки – подумайте, всегда ли УЖКХ говорит правду
А який смисл їм брехати мені?

А документы, подверждающие росписи – не, не слышал?
Я, наприклад, за установку Віндовс беру 300 грн. мінімум. А хтось ставить за 50. І що, мене тепер посадять за неконкурентну ціну?

Взять их за жопу, чтобы показали выполненные работы «на местности» - это фантастика
Це цілком реально. Якщо у вас ОСББ - вони самі до вас прибіжать.

сомнительная статья, не?
Тільки коли до голови ОСББ прийде перевірка - тоді йому вже так не здасться. Не очищення вентканалів - це взагалі стаття.

А ведь можно было ввести вместо сомнительных баблокосных статей статью накопления на капремонт...
Можна.
0,001 грн за м2 с жилплощади 120 днів на рік
Років через 300 назбираєте?
 

Бармалей

Болеющий за город
А який смисл їм брехати мені?
Без комментариев. Хотя могу расписать причины и «зачем» и «какой смысл». Если подумаете – сами найдете ответы. :cool:

Я, наприклад, за установку Віндовс беру 300 грн. мінімум. А хтось ставить за 50. І що, мене тепер посадять за неконкурентну ціну?
В СССР посадили бы. В условиях нынешнего экономического беспредела – если будете оказывать бюджетным организациям – имеете шанс выиграть круиз в СИЗО, т.к. бюджетные деньги :mrgreen:

Тільки коли до голови ОСББ прийде перевірка - тоді йому вже так не здасться. Не очищення вентканалів - це взагалі стаття.
Хм. Т.е. скоро посадят директора СЖ? :x Или это причина увольнения Степаненко?

Років через 300 назбираєте?
Как сказать… 35 тысяч в год, 350 за 10 лет… Но за 20-25 лет накоплений – сделать ремонт реально. Другой вопрос в том, что мэрия опять может поменять правила игры, и опять начать обвинять папэрэдныков нового ЖЭКа. Причем УЖКХ опять будет «не при делах». :evil:
 

Stein

Well-Known Member
Відповідь: Минаевский ЖЭК

Без комментариев. Хотя могу расписать причины и «зачем» и «какой смысл».
На вихідних розмовляв з головою одного ОСББ. Все виявилося значно простіше. У них створене ОСББ, визначеного голову і заключений договір на обслуговування з Сумижитлом. Тобто вони гроші самі не збирають, тому ніякої зарплати голові не платять, і бухгалтера в них немає. На всю процедуру витратили разово 800 грн.

В условиях нынешнего экономического беспредела – если будете оказывать бюджетным организациям – имеете шанс выиграть круиз в СИЗО, т.к. бюджетные деньги
Нє-а. Я надто добре знаю тендерну процедуру. ;)

Хм. Т.е. скоро посадят директора СЖ?
Директора Сумижитла не посадять, бо Сумижитло вентканали чистить. Принаймні за актами, підписаними головами ОСББ. А от директора ОСББ, що само проводить обслуговування будинку, але не має договорів на очистку вентканалів - посадять точно.

35 тысяч в год, 350 за 10 лет… Но за 20-25 лет накоплений – сделать ремонт реально.
А що будуть ваші 35 тисяч через 20 років? ;)
Та й чи буде існувати на той час та організація, якій ви сплачували?
 

Sergey Shumov

Active Member
Re: Відповідь: Минаевский ЖЭК

А вы покупаете или продаете?
В зависимости от спред-а )

Ну не верю я, что Вы тут от "широты души" так пишите. Слишком много это потребует затрат по времени, и хорошего знания внутренней кухни.
 
Зверху