Предупреждения и наказания.

Статус
Закрита.

Ravenne

Гуманістична радикалка
Модератор
Відповідь: Предупреждения и наказания.

/7apHiLLIa, попередження за створення теми, яка дублює вже існуючу. Я все розумію, але так важко пошукати? Назви один в один!
 

Ravenne

Гуманістична радикалка
Модератор
Відповідь: Предупреждения и наказания.

Azik1982, попередження за дублювання оффтопного повідомлення. Наступного разу читайте назву теми, у якій збираєтесь писати повідомлення!
З.І. Ваше перше повідомлення було не видалено, а перенесено у відповідну тему. Наступного разу буду просто видаляти, якщо така неповага!
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Предупреждения и наказания.

Nahrapov отримує попередження за гасло "Коммуняку на гілляку!". Такі заклики розцінюються як заклики до насильства і заборонені правилами. Наступного разу за подібне буде бан.
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Предупреждения и наказания.

Prav_da, останне попередження за створення теми, яка у тому, що стосується розділу копіює вже існуючу, а у іншому ніяк розділу не стосується. Опрос, хто які наркоту вживає, будете у гуртку по інтересам проводити - колонії для неповнолітніх.
 

Ravenne

Гуманістична радикалка
Модератор
Відповідь: Предупреждения и наказания.

Виктория, отримує попередження. Я розумію, що ви розумніша за всіх, але це не дає вам право оффтопити та ображати інших користувачів.

Будете дублювати повідомлення та продовжувати у тому ж дусі, отримаєте бан
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Предупреждения и наказания.

Шановні дописувачі.
На час президентських перегонів цензура у підрозділі "Українські політики" була трохи послаблена, на що ви всі, мабуть, звернули увагу. Але після оголошення офіційних результатів і прийняття Президентом присяги, все повернеться на свої місця. Тому запрошую вас починати охолоджуватись і звикати до того, що образи на адресу Президента, це образи на адресу України.
З повагою, модератори розділу Політика.
 

Ravenne

Гуманістична радикалка
Модератор
Відповідь: Предупреждения и наказания.

Не вмієте дискутувати без переходу на особистості, не заходьте у даний розділ!
Я намагаюсь бути лояльною і мінімально обмежувати ваше спілкування, розуміючи специфіку даного розділу. Але коли половина повідомлення - копання в особистості співрозмовника, то це не доросла розмова!
 

Ravenne

Гуманістична радикалка
Модератор
Відповідь: Предупреждения и наказания.

Z3RG, Jagger і loyer_1 вже забанені за з'ясування особистих відносин.
Не поповнюйте їхні лави!
 

Ravenne

Гуманістична радикалка
Модератор
Відповідь: Предупреждения и наказания.

KariK_1983, не варто створювати нову тему під кожне своє повідомлення або у невідповідному підрозділі!
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Предупреждения и наказания.

Через підвищення градусу пристрастей у розділі, починаючи з цього дня повідомлення з особистими образами будуть видалятись. До тих, хто з першого разу не зможе зрозуміти, будуть застосовуватись передбачені засоби впливу.
Зав'язуйте з дитячим садочком.
 
Статус
Закрита.
Зверху