Предупреждения и наказания.

Статус
Закрита.

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Предупреждения и наказания.

Пан Serg_T отримує останне попередження за постійний офтоп, обговорення дій модераторів по всім темам крім належної і створення флейму. Якщо не можете вести себе як доросла людина, нік буде переведений до гурту "малюки". Назавжди.
ЗІ: крім веселого кольору ніку, члени гурту "малюки" мають деяки обмежання у розділі "Політика". Зокрема писати тут вони не можуть.
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Предупреждения и наказания.

Походу настаёт время доставать дедушкины ППШ из подвалов. Не зря я в России в национал-патриотическом клубе курс выживания и скрытой войны проходил. Ну чё банкиры уроды, если улететь не успеете, готовы подставлять пуза под ножи, ааа? Небось время тратили не на курсы выживания, а на фуршеты и салоны?
Уже скоро... скоро...
Жодного бажання захищати банкирів, але це заклик до насильства.
У кого виникають таки бажання - це ваша справа, уперед. Але інших підбурювати на цьому форумі не потрібно.
Ну і крім усього провокатори завжди у відповідальну мить десь зникали...
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Предупреждения и наказания.

vladislava, тема "задай запитання Президенту" вже зачинена. А писати про це у всіх темах подряд, не до села не до міста - оффтоп. Тому ще раз таке повідомлення з'явиться і нік буде у бану до наступного року. Проявить більш фантазії, якщо Вам так кортить "наповнювати контентом" цей форум.
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Предупреждения и наказания.

vladislava отримує тиждень бану за чергове порушення питання про голосування "зайдай питання Президенту" у темах присвячених Тимошенко і "Манифест среднего класса Украины".
Serg_T - 2 тиждні відпочинку за постійни оффтопи і провокування флейму, перекручення назв народів у роділі "Політика", стійке ігнорування попереджень.
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Предупреждения и наказания.

sum4ataya відправляється у довічний бан як мультінік забаненого vladislava. Після скінчення строку бану vladislava за бажанням власника можу замінити місцями. До sum4ataya я якось більш звик.
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Предупреждения и наказания.

Сан - по першому разу тиждень бану за мати у розділі Політика + лайка на адресу інших користувачив і створення флейму.
Randomize - довічний бан, як черговий мультінік Serg_T, повторні мати у розділі Політика і постійний оффтоп по темам.
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Предупреждения и наказания.

Tropicу попередження за заклики до насильства. Другий раз попереджати не буду, просто буде тиждень бану.
І усіх закликаю не накручувати інших такими закликами. Бо як правило лби потім тріскотять у тих хто читає і ведеться, а ті хто пишуть відсіджуються десь у тіні.
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Предупреждения и наказания.

Modd отримує попередження за вживання слова "хохли".
Фокс Малдер отримує попередження за відповідь Moddу з використанням слова "коцапи" і інших "достойних" відповіді.
Нагадую, що якщо модератор чогосьне помітив, крім відповідної теми, де можна щось обговорити, ще можна і у ПП йому сказати. До того ж модератор переглядає форум у вільний час і не отримує за це заробітну платню, тому відреаговувати на нові дописи миттєво не має змоги.
Ну і привітаємо і попрощаємося з новим ніком Серга.
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Предупреждения и наказания.

Марсия отримує перший попереджувальний постріл у небо за постійне провокування оффтопів і обговорення особистостей користувачей замість теми. Я все розумію, але у таких розмірах це вже мене починає непокоїти. Наступний постріл буде по ногам.
 

jorju

Добрая
Re: Юлія Тимошенко

Привет всем! Коста все темы закрыл. Что обсуждаем?
 
Статус
Закрита.
Зверху